Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (6)Юристам - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ОПАНАСЮК$<.>+<.>A=НАТАЛІЯ$<.>+<.>A=АНАТОЛІЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

1.
Опанасюк В.  
Державотворчі процеси в добу Хмельниччини: міжнародний аспект / В. Опанасюк // Наук. зап. Ін-ту політ. і етнонац. дослідж. - 2004. - Вип. 25. - С. 443-454. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф085 + Т3(4УКР)442-6 + Х2(4УКР)46

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69635 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Опанасюк Г.  
Тенденції підготовки державних службовців у країнах Центральної та Східної Європи / Г. Опанасюк; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. - К., 2001. - 283 c. - Бібліогр.: 756 назв. - укp.

Досліджено сучасні тенденції у галузі підготовки державних службовців у країнах Центральної та Східної Європи, зокрема, Польщі, Чехії, Словакії, що досягли успіхів у демократичних перетвореннях. Викладено організаційні аспекти підготовки державних службовців. Розглянуто питання удосконалення змісту та форм підготовки державного апарату. На підставі порівняльного аналізу обгрунтовано практичні рекомендації та визначено перспективи підготовки державних службовців в Україні.

Приведены результаты исследований современных тенденций подготовки государственных служащих в странах Центральной и Восточной Европы, в частности, Польше, Чехии, Словакии, которые достигли успехов в демократических преобразованиях. Изложены организационные аспекты подготовки государственных служащих. Рассмотрены вопросы усовершенствования содержания и форм подготовки государственного аппарата. На основании сравнительного анализа обоснованы практические рекомендации и освещены перспективы подготовки государственных служащих в Украине.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(44/45)012р

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА622790 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Опанасюк В. В. 
Законодавство України про релігію і церкву : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / В. В. Опанасюк; Сум. держ. ун-т. - Суми, 2008. - 107 c. - Бібліогр.: с. 91-103. - укp.

Висвітлено проблеми становлення та розвитку законодавства про релігію та церкву в історичному, філософському, політико-правовому аспектах. Звернено увагу на міжнародний, регіональний і внутрішньодержавний контексти юридичного закріплення та правового регулювання свободи думки, совісті та релігії. Наведено словник основних понять з даного питання.

Освещены проблемы становления и развития законодательства о религии и церкви в историческом, философском, политико-правовом аспектах. Внимание уделено международному, региональному в внутригосударственному контекстам юридического закрепления и правового регулирования свободы мысли, совести и религии. Приведен словарь основных понятий по данному вопросу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)332 я73 + Э29(4УКР)-115.8 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА696813 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Опанасюк Н. А. 
Конституційно-правові основи туризму в Україні : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.02 / Н. А. Опанасюк; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. - К., 2005. - 20 c. - укp.

Досліджено конституційно-правові засади туризму в Україні як гарантії реалізації людиною прав і свобод під час здійснення туристичних подорожей (право на свободу пересування, відпочинок, охорону здоров'я, безпечне для життя та здоров'я довкілля, задоволення духовних потреб, участі у культурному житті, а також право на доступ до культурних цінностей), теоретичні та практичні проблеми його становлення й розвитку. Розкрито поняття туризму, надано його дефінітивну характеристику за формою, суттю та змістом. Сформульовано право на туризм, а також з'ясовано його юридичну природу. Визначено та проаналізовано основні елементи конституційно-правових засад туризму в Україні, виокремлено систему законодавства України про туризм і здійснено аналіз його норм щодо відповідності Конституції України, чинному законодавству, новітнім світовим тенденціям законотворчості у даній сфері. Наведено пропозиції щодо вдосконалення законодавства України про туризм і механізму його реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)33 + Х819(4УКР)135

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА337148 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Опанасюк Н. А. 
Формування та розвиток туристичного законодавства в Україні / Н. А. Опанасюк // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2002. - Вип. 16. - С. 115-120. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)135-30 + Ч514(4Укр)к1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


6.
Опанасюк Н. А. 
Про проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про туризм" / Н. А. Опанасюк // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2003. - Вип. 20. - С. 181-187. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.14(4Укр) + Х819(4Укр)135-301

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


7.
Державне регулювання сфери туризму України в контексті процесів євроінтеграції : монографія / С. С. Галасюк, В. Г. Герасименко, Я. Є. Гончаренко, І. В. Давиденко, І. М. Єгупова, А. М. Іванов, І. В. Лебедєв, О. Л. Михайлюк, К. А. Наймарк, Н. В. Нєчева, С. Г. Нездоймінов, Н. А. Опанасюк, В. Я. Павлоцький, В. Ф. Семенов, Т. І. Ткаченко, О. В. Шикіна, С. Г. Ярьоменко; ред.: В. Г. Герасименко, О. Л. Михайлюк; Одес. нац. екон. ун-т. - Київ : Гуляєва В.М., 2019. - 330 c. - укp.

Висвітлено місце України на світовому туристичному ринку. Проаналізовано туристичну політику як основу державного регулювання. Досліджено механізми державного регулювання туризму в країнах ЄС. Вивчено міжнародний досвід застосування основних підходів регулювання у сфері туризму. Запропоновано напрями вдосконалення макроекопомічного регулювання розвитку сфери туризму в Україні. Наведено порівняльну характеристику нормативно-правової бази країн ЄС і України у цій сфері. Виявлено та проаналізовано джерела фінансування туристичної сфери України. Наведено механізми створення туристичних кластерів як об'єктів стратегічного регулювання розвитку туристичної галузі, досліджено існуючі та перспективні кластери туристичної сфери країни.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.358-21,01 + Х819(4УКР)135.81

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА833732 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського