Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (3)Юристам - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ДЕМЧАК$<.>+<.>A=РУСЛАН$<.>+<.>A=ЄВГЕНОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

1.
Демчак Р. Є. 
Державне регулювання розвитку фондового ринку в Україні : Автореф. дис... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / Р. Є. Демчак; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - К., 2005. - 20 c. - укp.

Досліджено теоретичні та практичні засади державного регулювання фондового ринку, взаємодію його професійних і непрофесійних учасників. Визначено основні напрями підвищення його ефективності. Висвітлено суть фондового ринку як об'єкта державного регулювання, а також його складові. Розглянуто основні моделі побудови системи регулювання, прямі та непрямі заходи й механізми впливу на роботу фондового ринку державних органів і саморегульованих структур з урахуванням світового та вітчизняного досвіду. Обгрунтовано доцільність дослідження етапів становлення та розвитку фондового ринку України та аналізу основних прорахунків у системі державного регулювання. Запропоновано модель державного регулювання, а також систему розподілу функцій і повноважень між державними органами та саморегульованими організаціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)129 + Х839(4УКР)921.963

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА339618 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Розвиток сільських територій Дніпропетровської області : монографія / упоряд.: М. К. Орлатий, І. М. Демчак, А. Є. Величко; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України, Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" , НААН України, Укр. н.-д. ін-т продуктивності агропром. комплексу , Степ. зон. н.-д. центр продуктивності агропром. комплексу. - К., 2013. - 239 c. - Бібліогр.: с. 236-238 - укp.

Розглянуто загальну характеристику Дніпропетровської області, її адміністративно-територіальний устрій, ресурсний потенціал сільських територій. Наведено результати моніторингу трансформаційних процесів розвитку сільських населених пунктів регіону. Зроблено висновки, що розвиток даних сільських територій залежить від стану та розвитку всього ресурсного потенціалу регіону. Досліджено проблеми в галузі економіки, які залежать від світової ринкової кон'юнктури, неефективного енергозабезпечення, кількості інноваційно-активних високотехнологічних виробництв тощо. Висвітлено проблеми у галузях соціальної інфраструктури: незадовільна демографічна ситуація та стан здоров'я населення, значна диференціація доходів населення, низька якість житлово-комунальних послуг, недостатній рівень забезпеченості житлом тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х810(4УКР-4ДНІ)011.219 + У049(4УКР-4ДНІ)25

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА766274 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Демчак Р. Є. 
Концептуальні засади децентралізації державного регулювання соціально-економічного розвитку / Р. Є. Демчак // Екон. вісн. ун-ту : зб. наук. пр. - 2015. - Вип. 27/1. - С. 88-92. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Предмет дослідження - теоретичні та практичні питання децентралізації державних важелів та механізмів регулювання соціально-економічного розвитку. Мета дослідження - визначення концептуальних засад бюджетної децентралізації, визначення основних завдань та ризиків її практичного провадження. У роботі застосовано сукупність наукових методів і підходів, у тому числі системний, аналітичний, порівняльний, факторний методи, що дало змогу забезпечити концептуальну єдність дослідження. Досліджно основні концептуальні передумови, що склалися в Україні для децентралізації державного регулювання соціально-економічного розвитку. Розглянуто питання еволюції підходів до державного управління у напряму децентралізації в контексті кращих європейських практик. Виокремлено основні виклики, загрози, можливості та позитивні сторони децентралізації державного регулювання соціально-економічного розвитку в Україні. Наведені результати можуть використовуватися у науковій та практичній сферах бюджетно-податкового регулювання та державного управління. Децентралізація державного регулювання соціально-економічного розвитку передбачає принципову перебудову механізму управління державою, охоплюючи головні елементи: фіскальну, фінансову, соціальну політики. Крім того, з метою надання місцевим органам влади достатніх ресурсів та повноважень, необхідно визначити нові правові умови діяльності місцевих органів влади. Головною концептуальною базою для децентралізації державного регулювання соціально-економічного розвитку є не лише розподіл ресурсів та повноважень, але й відповідальності за розвиток регіонів між державною та місцевою владою.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)21,01 + Х819(4УКР)120.06 + Х829(4УКР)1-6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

4.
Демчак Р. Є. 
Децентралізація бюджетних відносин як важіль забезпечення регіонального розвитку / Р. Є. Демчак // Проблеми і перспективи економіки та упр.. - 2015. - № 4. - С. 199-203. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто основні особливості проведення бюджетної децентралізації в Україні та перспективи її подальшого розвитку. Проведено аналіз реалізації політики бюджетної децентралізації на місцевому рівні та розкрито необхідність децентралізації системи місцевих бюджетів України для створення достатньої фінансової бази органів місцевого самоврядування.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.340.6-21,01 + Х829(4УКР)1-4 + Х829(4УКР)1-6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101286 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського