Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (6)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х839(4УКР)921.230.61$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

1.
Марущак А. І. 
Охорона банківської таємниці : навч. посіб. / А. І. Марущак; Нац. акад. прав. наук України, НДІ інформатики і права. - Луганськ : Янтар, 2013. - 260, [1] c. - Бібліогр.: с. 249-260 - укp.

Розкрито основи інформаційної безпеки банківської установи, ознаки банківської таємниці як виду інформації з обмеженим доступом. Висвітлено суб'єкти правовідносин, пов'язаних із банківською таємницею. Наведено правила поводження з банківською таємницею. Викладено правові підстави розкриття банківської таємниці в Україні. Проаналізовано судову практику з питань розкриття банківської таємниці. Досліджено питання протиправних посягань на банківську таємницю. Висвітлено особливості юридичної відповідальності за посягання на банківську таємницю, а також охорону банківської таємниці за законодавством зарубіжних країн.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.230.61 + Х849(4УКР)042

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА776774 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Pushak Ya. Ya. 
Competitive intelligence and counter-intelligence: the adjacent plane of security of the enterprise / Ya. Ya. Pushak, Z. B. Zhyvko // Екон. вісн. Донбасу. - 2013. - № 4. - С. 135-139. - Бібліогр.: 32 назв. - англ.

Розглянуто площину перетину функцій конкурентної розвідки та контррозвідки підприємства як складових системи економічної безпеки підприємства. Доведено, що документальне забезпечення правового статусу комерційної таємниці та конфіденційної інформації на підприємстві сприятиме надійному її захисту як у випадку розголошення відповідних відомостей працівниками підприємства, так і цілеспрямованими діями конкурентів щодо її викрадення. Виділено три групи типових способів злочинних посягань на відомості, що становлять комерційну або банківську таємницю та запропоновано шляхи їх локалізації; розроблено структурну модель контррозвідки підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-995 + Х839(4УКР)921.230.61 + Х839(4УКР)901.325

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

3.
Чернадчук Т. О. 
Проблемні питання щодо розкриття банківської таємниці органам державного фінансового контролю / Т. О. Чернадчук // Держава та регіони. Сер. Право. - 2013. - Вип. 2. - С. 94-98. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто теоретичні та практичні питання, пов'язані з проблемами, що постають перед контрольними органами у разі одержання інформації, віднесеної до банківської таємниці, під час виконання останніми своїх функціональних обов'язків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.230.61

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

4.
Плакся Н. А. 
Правове регулювання фінансового контролю за дотриманням аудиторської та банківської таємниць як видів інформації з обмеженим доступом : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Н. А. Плакся; Міжрегіон. акад. упр. персоналом. - Київ, 2015. - 21 c. - укp.

Проаналізовано становлення наукової думки щодо правового регулювання фінансового контролю за дотриманням аудиторської та банківської таємниць в Україні. З'ясовано передумови становлення аудиторської та банківської діяльності в Україні та місце в них зазначених таємниць. Виокремлено особливості правового регулювання фінансового контролю за дотриманням аудиторської та банківської таємниць у зарубіжних країнах. Сформульовано поняття та вивчено правову регламентацію таких таємниць як видів інформації з обмеженим доступом. Визначено завдання та принципи аудиторського та банківського контролю у забезпеченні аудиторської та банківської таємниць. Охарактеризовано особливості дотримання аудиторської таємниці в процесі проведення аудиту банків, науково обгрунтовано доцільність використання Правил зберігання, захисту, використання і відповідальності за розкриття аудиторської таємниці під час проведення та за результатами аудиту банків, а також розроблено їх проект. Висвітлено порядок розкриття цих таємниць. Досліджено фінансовий контроль за дотриманням аудиторської й банківської таємниць і відповідальність за порушення їх правового режиму.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.230.61 + Х849(4УКР)042

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА412886 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Шаповал М. 
Модель захищеної системи передачі даних POS термінального трафіку / М. Шаповал // Прав., нормат. та метрол. забезп. системи захисту інформації в Україні : наук.-техн. зб. - 2015. - Вип. 1. - С. 51-56. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Проаналізувавши існуючі способи захисту даних, що передаються між POS терміналом і процесинговим центром, зроблено висновок, що всі ці методи не гарантують повної безпеки процесу обміну даними між POS-терміналами та Банком, а саме: забезпечення доступності та надійності каналів зв'язку між Хостом та POS-терміналами; двобічна авторизація (Хосту та POS-терміналів). Для безпеки передачі даних найбільш істотною вимогою є двостороння автентифікація терміналу та хостового сервера. Для вирішення данного питання необхідно використовувати сертифікати достовірності. Проте постає питання обсуговування, адже кількість POS-терміналів може бути величезною. Існують 2 варіанти: використання єдиного сертифікату для всіх POS-терміналів; використання унікального сертифікату для кожного з POS-терміналів. Недоліки першого способу полягають у тому, що за компрометації одного сертифікату (який встановлюється на POS-термінали) дані зі всіх POS-терміналів можуть бути скомпровентовані. Отже необхідно зосередитися на унікальному сертифікаті для кожного терміналу та визначити наступні компоненти системи захищеної мережі POS-терміналів: комплекс POS-терміналів; центр цифрових-сертифікатів; модулі безпеки HSM; процесинг Банку; комплекс керування сертифікатами; рівень захищених сокетів (SSL)-концентратор; сервер адміністрування POS-термінальною мережею; локальна обчислювальна мережа Банку; мережа інтернет-провайдери з наданням сервісу IP MPLS.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3-016.8 + Х849(4УКР)042 + Х839(4УКР)921.230.61

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70508 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського