Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (3)Юристам - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=УБЕР$<.>+<.>A=ТАМАР$<.>+<.>A=ПЕТРОВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

1.
Убері Т. П. 
Конституційно-правовий статус парламентарів України та Грузії (порівняльний аналіз) : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.02 / Т. П. Убері; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. - К., 2005. - 20 c. - укp.

Здійснено порівняльний аналіз статусу парламентарів України та Грузії на підставі конституцій і законів двох держав. Проаналізовано історію становлення інституту парламентаризму, визначено та вивчено складові елементи статусу парламентарів. Зроблено спробу визначення поняття парламенту, конституційно-правового статусу парламентаря, прав і обов'язків, гарантій діяльності та конституційно-правової відповідальності народного депутата. Здійснено класифікацію прав і обов'язків, а також гарантій діяльності членів парламенту. Наведено пропозиції щодо змін і доповнень до чинного законодавства України та Грузії, яке регулює їх конституційно-правовий статус. Зауважено, що результати дослідження можуть бути використані під час викладання курсів "Конституційне право" та "Парламентське право", а також у законотворчій діяльності щодо вдосконалення чинного законодавства України та Грузії, що регулює статус парламентарів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)624 + Х809(5ГРУ)624 + Х999.80

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА338096 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Убери Т. П. 
Понятие статуса парламентариев Украины и Грузии / Т. П. Убери // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2001. - Вип. 11. - С. 198-202. - Библиогр.: 10 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)62 + Х809(5Гру)62

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


3.
Убери Т. П. 
Сравнительная характеристика института неприкосновенности парламентариев Украины и Грузии / Т. П. Убери // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2001. - Вип. 14. - С. 298-304. - Библиогр.: 26 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)624 + Х809(5Гру)624 + Х999.80

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


4.
Убери Т. Л. 
Сравнительный анализ прав и обязанностей парламентариев Украины и Грузии / Т. Л. Убери // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2002. - Вип. 17. - С. 110-117. - Библиогр.: 11 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)62 + Х809(5Гру)62 + Х999.80

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


5.
Тамаря Я. В. 
Адміністративні процедури з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Я. В. Тамаря; Запорізький національний університет. - Запоріжжя, 2018. - 15 c. - укp.

Дисертацію присвячено теоретичним проблемам адміністративної процедури з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, обґрунтуванню необхідності введення у національне правове поле категорії "адміністративні процедури з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно". Досліджено історико-правовий аспект організації адміністративних процедур з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Визначено особливості нормативно-правового регулювання адміністративних процедур з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Розкрито поняття та зміст адміністративних процедур з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, здійснено їх класифікацію. Узагальнено зарубіжний досвід адміністративних процедур з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно з метою визначення доцільності його запровадження в Україні. Охарактеризовано систему суб’єктів публічної адміністрації у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Визначено поняття стадії адміністративних процедур з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та здійснено їх характеристику. Визначено проблеми та перспективи розвитку законодавства у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434850 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського