Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (9)Юристам - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ЖУРАВК$<.>+<.>A=ОЛЕКСІЙ$<.>+<.>A=ВІКТОРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

1.
Журавков В. В. 
Продовольча безпека в надзвичайних ситуаціях: історичний досвід та концептуальні підходи до її забезпечення в Україні / В. В. Журавков; Укр. акад. зовніш. торгівлі. - К., 2002. - 95 c. - Бібліогр.: с. 69-73. - укp.

З позицій системної методології проаналізовано дані літературних джерел щодо права людини на продовольче забезпечення з боку держави в надзвичайних ситуаціях. Розглянуто особливості нормативно-правового та організаційно-економічного вирішення даної проблеми за різних часів у США, Росії та інших країнах СНД. З урахуванням зарубіжного досвіду висвітлено концептуальні погляди щодо продовольчої безпеки України, а також її місця в системі національної безпеки. Подано систематизований перелік інформаційних джерел, а також нормативно-правових актів України з даного питання.

С позиций системной методологии проанализированы данные литературных источников о праве человека на продовольственное обеспечение со стороны государства в чрезвычайных ситуациях. Рассмотрены особенности нормативно-правового и организационно-экономического решения данной проблемы в различные периоды в США, России и других странах СНГ. С учетом зарубежного опыта освещены концептуальные взгляды на продовольственную безопасность Украины, а также ее место в системе национальной безопасности. Приведены систематизированные перечни информационных источников, а также нормативно-правовых актов по данному вопросу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х811.200 + Х809(4УКР)33 + У9(4УКР)0-982-99

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА627823 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Горшеньова М. С. 
Конституційне право зарубіжних країн : Навч. посіб. / М. С. Горшеньова, К. О. Закоморна, В. О. Ріяка, О. В. Журавка, А. А. Маєвська. - 2-е вид., доповн. і переробл. - К. : Юрінком Інтер, 2004. - 544 c. - укp.

Розкрито суть поняття конституційно-правового регулювання зарубіжних країн. Розглянуто питання їх державних устрою та політики, політичних партій і режимів, партійних систем, форм правління. В Особливій частині висвітлено питання конституційного права окремих країн світу, які належать до різних правових систем сучасності, зокрема, Бразилії, Японії, Китаю, Болгарії, Польщі, Росії, Канади, Швейцарії, Італії.

Раскрыта сущность понятия конституционно-правового регулирования зарубежных стран. Рассмотрены вопросы их государственных устройства и политики, политических партий и режимов, партийных систем, форм правления. Освещены вопросы конституционного права отдельных стран мира, принадлежащих к различным правовым системам современности, в частности, Бразилии, Японии, Китая, Болгарии, Польши, России, Канады, Швейцарии, Италии.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4/8) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА655467 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Журавка О. В. 
Міжнародно-правова характеристика інституту громадянства : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.11 / О. В. Журавка; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. - Х., 1999. - 20 c. - укp. - рус.

Дисертацію присвячено питанням інституту громадянства у міжнародному праві. У роботі проаналізовано поняття "громадянин", "підданий", "іноземець", "апатрид", "біпатрид", охарактеризовано правовий статус цих осіб, подано правове тлумачення термінам "громадянство" і "державна належність". Розгляднуто питання співвідношення міжнародного і внутрішнього права в галузі громадянства, громадянство Європейського Союзу. Викладено аналіз та класифікацію міжнародні договори про громадянство. Здійснено комплексне дослідження та міжнародно-правову оцінку законодавств про громадянство іноземних держав і України, а також розкрито деяки наслідки їх протиріч (зокрема, подвійне громадянство і безгромадянство). Запропоновано конкретні рекомендації з питань удосконалення міжнародно-правового регулювання громадянства, висвітлено деякі проблеми громадянства в Україні з погляду міжнародного права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА306013 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Журавка Ф. О. 
Оцінка ефективності реалізації державних цільових програм у соціальній сфері / Ф. О. Журавка, Н. В. Овчарова // Бізнес Інформ. - 2014. - № 6. - С. 202-206. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Мета роботи - розробка комплексного науково-методичного підходу до оцінки ефективності державних цільових програм у соціальній сфері. Аналізуючи, систематизуючи та узагальнюючи нормативно-правові документи з питань здійснення оцінки державних цільових програм, наукові публікації вітчизняних і зарубіжних дослідників, розглянуто основні напрямки оцінки ефективності державних цільових програм у соціальній сфері, визначено існуючі проблеми проведення оцінки. У результаті дослідження розроблено науково-методичний підхід до оцінювання ефективності державних цільових програм у соціальній сфері шляхом розрахунку інтегрального показника ефективності, що враховує вплив позабюджетних факторів і часових лагів і базується на використанні бінарних оцінок ефективності окремих показників і булевої оцінки ефективності програми в цілому. Обгрунтовано, що використання розробленого підходу дозволить більш точно оцінити рівень ефективності державних цільових програм у соціальній сфері з позиції досягнення визначеного соціального ефекту в розрахунку на одиницю вкладених бюджетних коштів та оптимізувати систему контролю за їх використанням. Перспективами подальших досліджень у даному напрямі є визначення вхідних показників і коригуючих коефіцієнтів для оцінки ефективності конкретних державних цільових програм у соціальній сфері, а також практична імплантація науково-методичних підходів у систему моніторингу і оцінки виконання державних програм.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)270-21,01 + Х819(4УКР)15 + Ф3(4УКР)4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського