Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (2680)Юристам - Наукова електронна бібліотека (146)Юристам - Реферативна інформація (1945)Юристам - Електронні колекції (2)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*<.>U=Х85$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 244
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Шульга М.В. 
Актуальні проблеми правового регулювання земельних відносин в сучасних умовах: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.06 / М.В. Шульга ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 1998. — 37 с. — укp.

Дисертація присвячена дослідженню актуальних теоретичних проблем правового регулювання земельних відносин в сучасних умовах. Аналізуються питання, пов'язані із здійсненням земельної реформи з врахуванням формування ринкових відносин. Розглядаються правові форми реалізації земельних інтересів, гарантії земельних прав і надаються рекомендації щодо удосконалення земельного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)11
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Тустановська І.В. 
Застосування права в галузі охорони довкілля в Україні та США (порівняльний аналіз): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / І.В. Тустановська ; Львів. держ. ун-т ім.І.Франка. — Л., 1998. — 16 с. — укp.

У дисертації досліджуються та порівнюються поняття застосування права в галузі охорони довкілля в українській та американській правовій концепції, визначається коло його суб'єктів, аналізується правозастосовча діяльність органів Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України та Агентства з охорони навколишнього середовища США, розкривається роль судових органів України та США у сфері охорони довкілля, підкреслюється необхідність активного залучення громадськості у правозастосовчі процеси. Формулюються численні пропозиції щодо вдосконалення українського екологічного законодавства та практики його застосування з врахуванням американського досвіду у цій сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)03
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Демченко С.Ф. 
Організаційно-правове забезпечення раціонального використання матеріальних ресурсів в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.Ф. Демченко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 1999. — 20 с. — укp.

В роботі досліджуються теоретичні правові і прикладні проблеми вдосконалення правового регулювання управління, стандартизації і контролю у сфері забезпечення раціонального використання і економічного витрачання матеріальних ресурсів в Україні. Сформульовано наукові висновки та пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства і правозастосування у даній сфері. Обгрунтовано необхідність прийняття і запропоновано авторський варіант Закону України "Про ресурсозбереження" як цілісного і комплексного законодавчого акту, основною метою якого є визначення єдиних загальних правових, економічних та організаційних основ раціонального використання та економічного витрачання матеріальних ресурсів в Україні. Значна увага приділена аналізу специфіки форм і методів державного управління у галузі раціонального використання матеріально-технічних ресурсів, розробці проблем вдосконалення цих форм і методів в умовах формування ринкових відносин. Досліджуються правові питання організації раціонального використання та економічного витрачання матеріальних ресурсів як необхідної умови економічного розвитку країни і як об'єкта державного управління. Обгрунтовується необхідність створення належних умов для залучення іноземного капіталу для впровадження передової техніки та технологій. Розглядаються проблеми щодо визначення оптимальних напрямків вдосконалення правового забезпечення ресурсозбереження в Україні. Сформульовано наукові висновки та пропозиції, спрямовані на вдосконалення діяльності органів управління в сфері забезпечення раціонального використання матеріальних ресурсів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)021
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Бєляков О.О. 
Комунікація як інструмент екологічної політики (на прикладі порівняльного досвіду України та Німеччини): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.08 / О.О. Бєляков ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т журналістики. — К., 1999. — 20 с. — укp.

На прикладі складових комунікації - преси і паблік рілейшнз, залучення досвіду України та Німеччини проведено порівняльний контент-аналіз провідних газет цих країн. Розглянуто екологічну складову національної політики та безпеки. Вперше в українському журналістикознавстві розроблено новий напрямок - екологічну журналістику та простежено її взаємозв'язок з екологічною політикою. Досліджено вітчизняну екологічну пресу. Обгрунтовано необхідність розвитку паблік рілейшнз для довкілля. Визначено механізми впливу українських та німецьких засобів масової інформації на екологічну діяльність держави. Викладено пропозиції стосовно поліпшення екологічної комунікації, вільного доступу до екологічної інформації та підвищення ролі екологічної політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч62 в05 + Х859(4) + Б1 е(4) + А73
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

5.
Заєць О.І. 
Правові аспекти земельної реформи в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / О.І. Заєць ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 20. с. — укp.

Захищаються нові наукові положення: правове забезпечення здійснення земельної реформи як перманентного процесу у житті суспільства і держави у їх взаємодії з природою; юридичні ознаки поняття земельної реформи та її змісту; загальна мета та завдання земельної реформи. Обгрунтовується існування комплексного та універсального правового інституту - правового забезпечення земельної реформи як одного з центральних інститутів земельного права і законодавства. Обгрунтовуються пропозиції щодо суттєвого вдосконалення законодавства України у сфері земельної реформи шляхом включення розділів "Правове забезпечення земельної реформи" та "Перехідні положення" у запропонованій у юридичній літературі Кодекс законів про землю, а також щодо застосування заходів юридичної відповідальності за правопорушення у цій сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)1
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Бейкун А.Л. 
Державне регулювання діяльності обласного агропромислового комплексу (організаційно-правові питання): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / А.Л. Бейкун ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемам теоретичного моделювання методологічної концепції державного регулювання діяльністю обласного агропромислового комплексу (АПК) як альтернативи державному управлінню, розробленню практичних рекомендацій щодо удосконалення процесів регулюючого впливу державних органів на об'єкти обласного АПК, проблемним питанням формування й подальшого удосконалення галузевого законодавства. Теоретично обгрунтовано необхідність систематизації агропромислового законодавства як обов'язкової умови правового забезпечення по державному регулюванню аграрних та суміжних правовідносин. Визначено державне регулювання відносинами у сфері АПК як цілісну логіко-правову систему. Запропоновані нові підходи щодо змістовного навантаження структурно-функціональних характеристик адміністративних органів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124 + Х859(4УКР)021
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Барбашова Н.В. 
Правове забезпечення екологічної безпеки в процесі господарської діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / Н.В. Барбашова ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертація присвячена правовим проблемам зниження рівня екологічної небезпеки суб'єктів господарської діяльності. У роботі зроблено акцент на соціально-правовій компоненті стороні поняття екологічна безпека, запропонована семибальна шкала рівнів екологічної небезпеки, введене поняття внутрішньої і зовнішньої небезпеки, введене поняття внутрішньої і зовнішньої небезпеки, мотивовано доцільність удосконалення структури екологічного законодавства. У результаті аналізу законодавства в сфері регулювання екологічної безпеки і практики його застосування в діяльності підприємств енергетичної, гірничодобувної, металургійної промисловості, транспорту, а також природоохоронних і правоохоронних органів запропоновані заходи правового характеру для зниження рівня їх екологічної небезпеки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)03
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Ващишин М.Я. 
Земельні правовідносини у селянських (фермерських) господарствах: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / М.Я. Ващишин ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2000. — 18 с. — укp.

Досліджено проблему земельних правовідносин у селянських (фермерських) господарствах України, їх зміст та особливості. Обгрунтовано домінуючу роль земельних правовідносин у системі фермерських правовідносин. Значну увагу приділено визначенню суб'єкта земельних правовідносин у селянських (фермерських) господарствах та правовим формам фермерського землевикористання. Обгрунтовано пропозиції щодо суттєвого вдосконалення законодавства України у частині регламентації земельних прав і обов'язків осіб, які ведуть селянське (фермерське) господарство, підстав і умов припинення земельних правовідносин у селянському (фермерському) господарстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)112 + Х839(4УКР)112.1
Шифр НБУВ: РА310390 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Єршова С.І. 
Правове регулювання господарських зв'язків (відносин) атомних електростанцій України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / С.І. Єршова ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2000. — 19 с. — укp.

Визначено місце та роль господарських відносин у загальному контексті організаційних і майнових (економічних) відносин. Виявлено сутність та особливості господарської правосуб'єктності та господарських зв'язків (відносин) атомних електростанцій, аргументовано чинність господарської правосуб'єктності АЕС у даних відносинах, а також розглянуто передумови зазначеної правосуб'єктності. Проаналізовано у комплексі правові норми, що регулюють відносини, пов'язані з забезпеченням атомних станцій ядерним паливом і його безпечним використанням, переробкою та збереженням радіоактивних відходів, забезпеченням ядерної та радіаційної безпеки, постачанням споживачам електроенергії. Охарактеризовано систему органів, що здійснюють нормотворчу та управлінську діяльність у сфері використання ядерної енергії, а також забезпечення радіаційної безпеки. Запропоновано конкретні зміни та доповнення до чинного законодавства України з метою його удосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)012.1 + Х859(4УКР)012.1
Шифр НБУВ: РА311477 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Тихий П.В. 
Еколого-правове регулювання спеціального використання дикої фауни: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / П.В. Тихий ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 20 с. — укp.

Висвітлено питання еколого-правового регулювання суспільних відносин, які виникають внаслідок вилучення диких тварин із природного середовища для задоволення матеріальних і духовних потреб людей. Проаналізовано правові ознаки, що характеризують диких тварин як об'єкти відповідних правовідносин. Розкрито ознаки та поняття спеціального використання дикої фауни. Висвітлено критерії поділу вказаної діяльності на окремі різновиди. Досліджено питання про суб'єктний склад та юридичний зміст відповідних правовідносин. Узагальнено положення про підстави та процедури виникнення та припинення даних правовідносин. Розгянуто особливості правового регулювання суспільних відносин, які складаються у зв'язку зі здійсненням окремих різновидів спеціального використання дикої фауни.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)14 + ЕО*88-е(4УКР)к1,022 + П711е(4УКР)к1,022 + П722е(4УКР)к1,022
Шифр НБУВ: РА311032 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Котелевець А.В. 
Актуальні питання правозастосовчої діяльності у галузі екології: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / А.В. Котелевець ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемам правозастосовної діяльності у сфері екології, розглянутої як діяльність компетентних державних та громадських органів у межах своїх повноважень стосовно застосування норм екологічного права з метою захисту прав та інтересів відповідних суб'єктів. Розкрито зміст поняття правозастосовної діяльності в галузі екології, необхідним елементом визначення якої є самозастосування норм екологічного права. Визначено основні суб'єкти застосування норм екологічного права, до складу яких увійшли місцеві органи влади і управління, спеціальні природоохоронні органи, органи суду, прокуратури, міліції, громадські організації, власники і природокористувачі певних природних ресурсів. На основі комплексного аналізу повноважень даних суб'єктів правозастосовної діяльності у сфері екології виявлено елементи дублювання в повноваженнях деяких органів, викладено рекомендації щодо вдосконалення чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)03
Шифр НБУВ: РА310969 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Кузнєцова С.В. 
Правове забезпечення фінансування у сфері охорони навколишнього природного середовища: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / С.В. Кузнєцова ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Розглянуто правові проблеми фінансування в сфері охорони навколишнього середовища. Досліджено понятійний апарат фінансування, теоретичні засади правового регулювання фінансування в сфері охорони навколишнього природного середовища, історичний розвиток, підходи до правового регулювання фінансування природоохоронних заходів у зв'язку з гармонізацією екологічного законодавства України та ЄС. Проаналізовано чинні правові норми, що регулюють основи формування фінансових ресурсів і правові засади їх цільового використання. Проведено порівняльний аналіз зарубіжного законодавства. Досліджено суть і визначено особливості фінансування в сфері охорони навколишнього природного середовища. Обгрунтовано наукове поняття правового інституту фінансування в сфері охорони навколишнього природного середовища. Наведено рекомендації щодо вдосконалення правового регулювання, зокрема, статусу екологічних фондів, зборів за використання природних ресурсів, екологізації законодавства тощо.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4Укр)021 + Х829(4Укр)39
Шифр НБУВ: РА311862 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Лямцева Т.В. 
Правове забезпечення виробничо-господарської діяльності державних спеціалізованих сільськогосподарських підприємств: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / Т.В. Лямцева ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

Висвітлено поняття виробничо-господарської діяльності державних спеціалізованих сільськогосподарських підприємств, проведено розмежування зазначених видів діяльності, зумовленої особливостями аграрного виробництва. Досліджено значення внутрішньогосподарського планування в підвищенні ефективності виробничо-господарської діяльності аграрних товаровиробників. Визначено юридичну природу бізнес-плану підприємства, розглянуто питання правових засобів підвищення ефективності вказаної діяльності та гарантій захисту прав зазначених суб'єктів. Проаналізовано засоби стимулювання виробничо-господарських відносин. Надано пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства України в сфері регулювання виробничо-господарської діяльності державних сільськогосподарських підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)124 + Х859(4Укр)112
Шифр НБУВ: РА316853 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Радик І.Л. 
Правові проблеми екологічного ліцензування: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / І.Л. Радик ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 17 с. — укp.

Запропоновано трактування комплексного поняття та класифікацію екологічних ліцензій. Досліджено поняття та зміст ліцензійних прав. Відносини з екологічного ліцензування розглянуто як самостійний правовий інститут, що перебуває на стадії формування. Проведено комплексне дослідження екологічного законодавства, сформульовано концептуальні положення, надано пропозиції щодо вдосконалення правового ліцензування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4Укр)021 + Х859(4Укр)021
Шифр НБУВ: РА316866 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Куян І.А. 
Адміністративна відповідальність за екологічні правопорушення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / І.А. Куян ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Наведено ознаки екологічного адміністративного правопорушення, запропоновано підходи, критерії та розроблено класифікацію екологічних правопорушень, з'ясовано їх місце в системі адміністративних правопорушень. Розглянуто їх види залежно від змісту адміністративних стягнень, що накладаються за екологічні правопорушення. Внесено пропозиції щодо вдосконалення системи стягнень і порядку їх накладення. Розглянуто механізм застосування законодавства про адміністративну відповідальність за екологічні правопорушення, зокрема, форми та методи діяльності органів адміністративної юрисдикції в сфері охорони довкілля на кожному етапі провадження у справах про адміністративну відповідальність, з'ясовано місце та роль судових органів щодо вирішення даних справ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)012.8 + Х859(4Укр)03
Шифр НБУВ: РА316816 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Фролов М.О. 
Правові аспекти екологічного ризику: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / М.О. Фролов ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Зроблено наукові висновки та наведено положення щодо правових засад регулювання екологічного ризику: додаткове обгрунтування зв'язку екологічного ризику з правовим механізмом забезпечення екологічної безпеки; положення про особливі риси та юридичні характеристики екологічного ризику - його антропоцентричну спрямованість, субституційний і кумулятивний характер прояву небезпечної потенції, високий ступінь вірогідності заподіяння шкоди життю та здоров'ю внаслідок зниження якості навколишнього природного середовища. Обгрунтовано науковий підхід щодо юридичного розуміння екологічного ризику як об'єктивної обставини, закладеної в підгрунтя правового регулювання як передумови виникнення, формування, розвитку, зміни та припинення правовідносин екологічної безпеки, як чинника, що впливає на формування особливої правосуб'єктності учасників екологічно небезпечної діяльності та правового статусу осіб, які постраждали внаслідок надзвичайних екологічних ситуацій. Аргументовано вплив екологічного ризику на правовий режим об'єктів правовідносин щодо забезпечення екологічної безпеки, на формування специфічного змісту обов'язків учасників екологічно небезпечної діяльності та відповідальності держави за прояви екологічного ризику.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)021
Шифр НБУВ: РА312580 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Пащенко О.М. 
Розвиток і кодифікація земельного законодавства України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / О.М. Пащенко ; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Проаналізовано закономірності розвитку вітчизняного земельного законодавства та процесу його кодифікації, своєрідність і взаємозв'язок етапів розвитку та кодифікації земельного законодавства України. Досліджено наукові концепції та тенденції його розвитку, кодифікацію. Розглянуто можливості загальногалузевої та внутрішньогалузевої кодифікації земельного законодавства. Проведено аналіз чинних кодифікованих актів земельного законодавства. Сформульовано висновки та рекомендації щодо формування та кодифікації нового земельного законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)11-31
Шифр НБУВ: РА315324 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Бобкова А.Г. 
Правове забезпечення рекреаційної діяльності: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.04; 12.00.06 / А.Г. Бобкова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 34 с. — укp.

Теоретично досліджено господарсько-правовий та еколого-правовий аспекти рекреаційної діяльності. Розглянуто поняття права природокористування щодо рекреаційних цілей та рекреаційної діяльності, висвітлено особливості господарських і екологічних відносин підчас її здійснення. Проаналізовано законодавство стосовно рекреаційної діяльності та надано пропозиції щодо його вдосконалення. На підставі дослідження законодавства й узагальнення наукових джерел визначено поняття і правовий режим рекреаційного фонду, його складових частин. Розроблено питання створення рекреаційного фонду, визначено права власності на його території та ресурси. Описано види використання рекреаційного фонду та напрямки правової охорони. Сформульовано поняття суб'єктів рекреаційної діяльності, визначено їх особливості, організаційні форми, уточнено загальні засади їх правового статусу та види таких суб'єктів. Конкретизовано правові засади забезпечення ефективного здійснення рекреаційної діяльності: господарсько-правовий механізм, договірні відносини та відповідальність за порушення законодавства щодо такої діяльності. Аргументовано необхідність розробки концепції правового забезпечення рекреаційної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)114
Шифр НБУВ: РА314952 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Лебідь В.І. 
Правове становище особистих селянських господарств в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / В.І. Лебідь ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 21 с. — укp.

Визначено поняття особистого селянського господарства як правової категорії. Встановлено, що суб'єктами права здійснення господарської діяльності у формі особистого селянського господарства можуть бути громадяни України, особи без громадянства та іноземні громадяни, які набули у встановленому законом порядку земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства. Доведено, що об'єктом правовідносин є виробничо-господарська діяльність громадян, яка передбачає виробництво, переробку, споживання та реалізацію сільськогосподарської продукції рослинництва та тваринництва. Виявлено, що особисте селянське господарство як самостійна правова форма господарської діяльності виникає з моменту набуття права власності на земельну ділянку або одержання земельної ділянки в оренду. Визначено, що сукупність правових норм, регулюючі суспільні відносини у процесі ведення особистого селянського господарства, складають комплексний міжгалузевий інститут аграрного права. Запропоновано комплексний нормативно-правовий акт - Закон України "Про особисте селянське господарство", обгрунтовано необхідність внесення змін і доповнень до ряду нормативно-правових актів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)112 +
Шифр НБУВ: РА322310
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Бакай О.О. 
Правове забезпечення екологічного прогнозування: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / О.О. Бакай ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Розглянуто питання стосовно поняття та класифікації екологічного прогнозування. Вивчено відносини з екологічного прогнозування як самостійний правовий інститут, що перебуває на стадії формування. Проведено комплексне дослідження екологічного законодавства щодо правового закріплення екологічного прогнозування. Наведено концептуальні положення, обгрунтовано нові пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)021.1
Шифр НБУВ: РА321031
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського