Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (515)Юристам - Наукова електронна бібліотека (4)Юристам - Реферативна інформація (469)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х819(4УКР)071$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 44
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Дорогих О.М. 
Організаційно-правові основи діяльності державної контрольно-ревізійної служби України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.М. Дорогих ; Одес. держ. юрид. акад. — О., 1999. — 20 с. — укp.

Розглядається місце та роль Державної контрольно-ревізійної служби (ДКРС) у системі контрольних органів України, аналізуються форми та методи її діяльності, пропонуються шляхи їх оптимізації. Особлива увага приділяється юрисдикційним повноваженням цієї служби, а також прийомам її профілактичної діяльності. Дано рекомендації щодо удосконалення правового статусу ДКРС України та реформування адміністративного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Андрійко О.Ф. 
Організаційно-правові проблеми державного контролю у сфері виконавчої влади: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.07 / О.Ф. Андрійко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 1999. — 38 с. — укp.

Досліджуються проблеми формування і розвитку системи органів державного контролю у сфері виконавчої влади України в умовах побудови демократичної правової держави. Подаються висновки, пропозиції і рекомендації щодо вирішення організаційно-правових проблем побудови системи органів державного контролю у сфері виконавчої влади, координації їх діяльності та правового забезпечення здійснення державного контролю. Обгрунтовується необхідність створення центрального органу виконавчої влади - Комітету державного контролю - зі спеціальним статусом. Основні результати дослідження знайшли відображення у Концепції адміністративної реформи в Україні, Концепції реформи адміністративного права України, проекті Кодексу основних правил поведінки державного службовця, Концепції Закону України про державний контроль за органами виконавчої влади та їх посадовими особами, при роботі над проектом Кодексу адміністративних процедур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)071
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Шестак В.С. 
Державний контроль в сучасній Україні (теоретико-правові питання): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / В.С. Шестак ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено загальнотеоретичні та загальнометодологічні питання комплексного аналізу контрольної діяльності в сучасній Україні. Визначено поняття державного контролю, його інтерпретовано як функцію, стадію державного управління, засіб забезпечення реалізації управлінських рішень. Висвітлено стадії, функції, засоби контрольної діяльності. Розглянуто питання взаємоконтролю влад у контексті дії системи "стримувань та противаг". З'ясовано основні ознаки органів контрольної влади, встановлено наявність в Україні органів квазіконтрольної влади. Наведено основні види державного контролю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)071
Шифр НБУВ: РА317662 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Костилев В.В. 
Організаційно-правові засади контрольної діяльності державних інспекцій в соціальній сфері: Автореф. дис... канд. наук з держ. управління: 25.00.01 / В.В. Костилев ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Досліджено наявні структурно-організаційні зв'язки та правові відносини, що притаманні контрольній діяльності державних інспекцій у соціальній сфері, у контексті трансформаційних перетворень, впровадження нових форм власності та господарювання в українському суспільстві. Детально проаналізовано форми та методи контрольно-управлінської діяльності інспекцій як засоби практичного вираження ними конкретних дій, необхідних для забезпечення законності та правопорядку у соціальній сфері, тобто для реалізації у межах своїх повноважень контрольної функції державного керування із забезпечення національної безпеки держави та соціальної безпеки громадянина. Запропоновано виділити міжвідомчу контрольну діяльність державних інспекцій як окремий, відносно самостійний елемент функції контролю державного керування, оскільки дана діяльність має лише їй властиві суб'єкти та об'єкти, характеризується специфічно особливими владно-організуючими відносинами, чітко виділеними стадіями контрольного процесу тощо. Встановлено, що це дозволяє послідовно роз'язувати суперечність щодо функціонального призначення державних інспекцій, адже, з одного боку, у сучасних розвинутих демократичних країнах вони не підміняють жодну з гілок влади, а з іншого - створюються у межах законодавчої та виконавчої влад.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071 + Х819(4УКР)071
Шифр НБУВ: РА322789
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Полінець О.П. 
Контроль в державному управлінні України: теоретико-організаційні питання: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / О.П. Полінець ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2003. — 20 с. — укp.

З позицій системного підходу проаналізовано особливості здійснення контролю в державному керуванні сучасної України, надано визначення контролю в державному керуванні, визначено його риси, зазначено його специфіку щодо контролю як такого та державного зокрема. Визначено якісні та кількісні параметри системи даного контролю. Охарактеризовано функції та повноваження органів, що здійснюють контроль у державному керуванні України на сучасному етапі. Запропоновано класифікацію видів цього контролю, розкрито його форми, методи та принципи здійснення. Проаналізовано статичні та динамічні стани системи контролю в державному керуванні України, етапи становлення цієї системи, визначено чинники її стабілізації та дестабілізації. Охарактеризовано нормативно-правові та організаційні засади здійснення контролю. На підставі існуючих тенденцій визначено перспективи розвитку системи контролю в державному управлінні України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071
Шифр НБУВ: РА326898
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Лебідь Н.В. 
Адміністративно-правовий статус державних інспекцій в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Н.В. Лебідь ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні проблеми стосовно визначення адімністративно-правового статусу державних інспекцій в Україні як спеціалізованих органів контролю державної виконавчої влади з надвідомчою компетенцією. Проаналізовано поняття та структуру адміністративно-правового статусу державних інспекцій, їх місце як органів контролю в системі виконавчої влади, систему функцій та адміністративно-правових положень державних інспекцій, форми та методи їх контрольної діяльності, повноваження державних інспекій щодо запобігання та припинення правопорушень, порядок взаємодії державних інспекцій з підрозділами органів внутрішніх справ з метою охорони правопорядку та боротьби з правопорушеннями. Висвітлено зарубіжний досвід діяльності спеціалізованих структур з контрольними повноваженнями, визначено можливості його використання в Україні. Сформульовано пропозиції стосовно оптимізації адміністративно-правового статусу державних інспекцій шляхом внесення змін і доповнень до чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071 +
Шифр НБУВ: РА334375
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Мухатаєв А.О. 
Правовий статус та законодавчі засади контрольних повноважень органів державної контрольно-ревізійної служби в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.О. Мухатаєв ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Проаналізовано правовий статус та проблеми формування законодавчої бази контрольних повноважень органів державної контрольно-ревізійної служби в Україні (ДКРС). Розкрито сутність і значення контролю взагалі та фінансового контролю зокрема у процесі становлення нових соціально-економічних відносин в Україні. Розглянуто контрольну діяльність органів ДКРС як спосіб забезпечення законності та дисципліни у фінансово-господарських правовідносинах. Визначено предмет, об'єкт, принципи, форми та методи контрольної діяльності органів ДКРС. Досліджено правове положення та місце органів ДКРС в системі контролюючих органів України. Встановлено юридичні підстави взаємодії ДКРС з іншими контролювальними та правоохоронними органами. Розглянуто проблеми організації контрольної діяльності органів ДКРС та заходи адміністративного примусу, окреслено головні шляхи удосконалення контрольних повноважень органів державної контрольно-ревізійної служби в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071 +
Шифр НБУВ: РА344252
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Писаренко В.П. 
Організація контролю за виконанням нормативно-правових актів в органах виконавчої влади: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / В.П. Писаренко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Розроблено теоретичні та прикладні положення формування системи практичного контролю в органах виконавчої влади. На підставі узагальнення сучасних наукових концепцій, аналізу нормативних документів і результатів контрольної діяльності органів виконавчої влади визначено пріоритети в організації ефективної роботи щодо покращання виконавської дисципліни. Досліджено питання організації контролю за виконанням нормативно-правових актів, запропоновано оптимальний порядок реалізації відповідних заходів і змінено схему проходження документів, що підлягають контролю виконання. Розроблено систему дієвого й оперативного контролю, до складу якої входять попереджувальні заходи, аналіз етапів та якості виконання розпоряджень, їх відповідності фактичному стану справ, персональної відповідальності виконавців. Впроваджено електронну систему документообігу та контролю, яка дозволяє автоматизувати комплекс управлінських і діловодних процесів в обласній державній адміністрації та райдержадміністраціях області. Розроблено концепцію організації контролю у системі органів виконавчої влади на етапі адміністративної реформи. Обгрунтовано доцільність створення Головного управління Державного контролю України та територіальних управлінь контролю у кожній області та надання даним структурам особливих прав і повноважень щодо забезпечення безумовного виконання рішень Президента та Уряду, законності та порядку в регіонах і державі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071 +
Шифр НБУВ: РА349694
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Карнарук Н.В. 
Державний контроль за нотаріальною діяльністю в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Н.В. Карнарук ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2007. — 21 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження державного контролю за нотаріальною діяльністю. Проаналізовано його історичний розвиток у правовій науці та законодавстві, а також положення сучасної правової доктрини щодо визначення сутності та потенціалу державного контролю, співвідношення його з суміжними правовими поняттями. Розкрито особливості державного контролю за нотаріальною діяльністю та розроблено класифікацію його видів. Описано організаційно-правовий механізм державного контролю за нотаріальною діяльністю. Узагальнено зарубіжний досвід наукового дослідження та нормативного регулювання державного контролю за нотаріальною діяльністю та основні шляхи його реалізації в Україні. Наведено пропозиції щодо удосконалення законодавства з питань державного контролю за нотаріальною діяльністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071 + Х819.9(4УКР)931.6 +
Шифр НБУВ: РА351620
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Кобринський В.Ю. 
Державний контроль у сфері національної безпеки України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.Ю. Кобринський ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні й адміністративно-правові проблеми державного контролю у сфері національної безпеки України. Наведено визначення понять "державний контроль", "державний нагляд", "моніторинг", "принципи контролю", "принципи контролю у сфері національної безпеки", "безпековий контроль з урахуванням положень Стратегії національної безпеки України". Доведено некоректність домінування громадського контролю над державним у цій сфері. Проаналізовано принципи, види, форми та методи контролю у сфері національної безпеки, визначено їх специфіку. З метою вдосконалення національного законодавства та практики його застосування сформульовано пропозиції щодо необхідності прийняття Концепції державного контролю у даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112 + Х819(4УКР)071 +
Шифр НБУВ: РА361591
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Орехова І.С. 
Державний контроль у сфері господарської діяльності: адміністративно-правові засади: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / І.С. Орехова ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2009. — 21 с. — укp.

Доведено наявність широкого та вузького розуміння державного контролю у сфері господарської діяльності за сутністю й об'єктом контролю. Наведено поняття державного контролю у сфері господарської діяльності як сукупності юридично значущих процедур, що здійснюються уповноваженими органами виконавчої влади міжвідомчої компетенції щодо перевірки відповідності фактичного стану впорядкованості господарських відносин за участю непідпорядкованих господарчих структур правовим розпорядженням з поєднанням і комбінуванням чинників виробництва. Висвітлено напрямки державного контролю у сфері господарської діяльності, зокрема, податковий контроль, контроль дотримання законодавства з питань соціального страхування, ціновий контроль, антимонопольно-конкурентний контроль, контроль за додержанням прав споживачів, санітарно-епідеміологічний контроль, державний пожежний контроль. Проведено класифікацію юридичних гарантій законності державного контролю у сфері господарської діяльності. Визначено, що систему юридичних гарантій державного контролю у сфері господарської діяльності контрольно-процесуальної діяльності становлять загальні гарантії, гарантії контролюючих суб'єктів, гарантії підконтрольних суб'єктів, гарантії третіх осіб. Наведено класифікацію юридичних гарантій законності підконтрольних суб'єктів господарської діяльності, внаслідок якої виділено й охарактеризовано чотири групи гарантій, а саме: превентивні, припинювальні, відновлювальні, каральні. Визначено науково-теоретичні висновки та практичні пропозиції, спрямовані на удосконалення адміністративного законодавства та правозастосовної практики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071 + Х839(4УКР)901.3 +
Шифр НБУВ: РА369053
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Лютіков П.С. 
Державний контроль у галузі чорної металургії в Україні: організаційно-правовий аспект: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / П.С. Лютіков ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2009. — 20 с. — укp.

Проаналізовано організаційно-правові засади державного контролю у галузі чорної металургії в Україні, а також генезис даного контролю у законодавстві та правовій доктрині. Наведено визначення поняття, специфічні ознаки галузі чорної металургії як об'єкта державного контролю. Розкрито суть правової дефініції державного контролю у галузі чорної металургії в Україні. Розглянуто та вивчено елементи організаційно-правового механізму цього контролю. Проаналізовано зарубіжний досвід правового регулювання засад державного контролю у галузі чорної металургії та його правового регулювання в Україні на сучасному етапі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071 + Х819(4УКР)122 +
Шифр НБУВ: РА365272
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Павліченко Є.В. 
Адміністративно-правові засади фінансового моніторінгу: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Є.В. Павліченко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2009. — 19 с. — укp.

Доведено, що відносини у сфері організації та здійснення фінансового моніторингу складають предмет адміністративно-правового регулювання. Наведено класифікацію суб'єктів адміністративно-правового регулювання відносин щодо організації та здійснення фінансового моніторингу за ознакою їх компетенції. Виділено провідний і допоміжні суб'єкти. Встановлено види діяльності суб'єктів адміністративно-правового регулювання відносин щодо організації та здійснення фінансового моніторингу, зокрема, встановлення правил проведення фінансового моніторингу та програм його здійснення, виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу й які можуть бути пов'язані, мати відношення або призначатися для фінансування тероризму, ідентифікація осіб, що здійснюють фінансові операції, зберігання відповідних документів, порядок реєстрації фінансових операціїй, що підлягають фінансовому моніторингу, застосування превентивних і примусових заходів, подання інформації щодо фінансових операцій, цільову підготовку персоналу суб'єкта фінансового моніторингу. Обгрунтовано науково-теоретичні висновки та практичні пропозиції, щодо удосконалення законодавства, норми якого регулюють відносини у сфері організації та здійснення фінансового моніторингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071 +
Шифр НБУВ: РА366379
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Рубан А.Є. 
Адміністративно-правові засади державного контролю у галузі автомобільних перевезень: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.Є. Рубан ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2009. — 16 с. — укp.

Визначено адміністративно-правові засади державного контролю у галузі автомобільних перевезень. Сформульовано визначення поняття "об'єкт державного контролю у галузі автомобільних перевезень". Розкрито суть даного контролю. З'ясовано та класифіковано основні напрямки державного контролю за автомобільними перевезеннями. З'ясовано місце та повноваження органів державної влади та місцевого самоврядування у аспекті їх ролі у здійсненні контролю за автомобільними перевезеннями. Висвітлено процедури здійснення контрольної діяльності в галузі автомобільних перевезень. Охарактеризовано форму державного контролю у цій галузі. Визначено шляхи вдосконалення даної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)125.3 + Х819(4УКР)071 +
Шифр НБУВ: РА365533
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Марченко 
Адміністративно-правове регулювання у сфері справляння податків: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Віктор Борисович Марченко ; Національний ун-т Державної податкової служби України. — Ірпінь, 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)2 + Х819(4УКР)071
Шифр НБУВ: РА365674
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Апаров А.М. 
Правове забезпечення фінансового контролю діяльності органів влади: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.М. Апаров ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2009. — 20 с. — укp.

Наведено теоретичне обгрунтування напрямів удосконалення правового забезпечення фінансового контролю діяльності органів влади на підставі аналізу нормативно-правової бази України й узагальнення правозастосовної практики у фінансовій сфері соціального управління. Розглянуто сучасні теоретико-правові підходи щодо визначення сутності фінансового контролю. Наведено процесуальну характерстику фінансово-контрольних норм. Проаналізовано принципи правового забезпечення фінансового контролю, визначено його місце у системі соціального управління та розкрито особливості здійснення як правової форми діяльності органів влади. Охарактеризовано сучасний стан правового забезпечення процесу розвитку фінансової системи України. Обгрунтовано методико-правові підходи щодо підвищення ефективності фінансового контролю та посилення протидії зростанню правопорушень у фінансово-економічній сфері суспільних відносин в Україні на основі упорядкування відносин власності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)0 + Х819(4УКР)071 +
Шифр НБУВ: РА367473
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Гетманець О.П. 
Правове регулювання бюджетного контролю в Україні: автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.07 / О.П. Гетманець ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2009. — 33 с. — укp.

На підставі досягнень юридичної науки, узагальнення правозастосовної діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування та державного фінансового контролю у бюджетному процесі, аналізу вітчизняного та зарубіжного законодавства та досвіду роботи учасників бюджетного процесу розроблено концепцію проведення бюджетного контролю в Україні, наведено пропозиції щодо підвищення його ефективності. Визначено сутність, мету, завдання та значення бюджетного контролю у фінансовій діяльності держави. Запропоновано визначення поняття, розкрито принципи, нормативно-правові й організаційні засади бюджетного контролю, визначено його місце у системі фінансового права. Охарактеризовано систему контролюючих суб'єктів у бюджетному процесі. Уточнено повноваження цих органів і наведено пропозиції щодо їх удосконалення. Охарактеризовано види, форми та методи бюджетного контролю. Визначено роль, завдання, функції, повноваження суб'єктів загального та спеціалізованого бюджетного контролю. Проаналізовано сучасний стан організації зовнішнього бюджетного контролю, наведено пропозиції щодо підвищення його ефективності. Визначено правові засоби запобігання правопорушенням у бюджетному процесі. Розроблено рекомендації, спрямовані на удосконалення теоретико-правових засад бюджетного контролю та практики контролюючих суб'єктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)1 + Х819(4УКР)071 +
Шифр НБУВ: РА369008
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Осійчук 
Державне управління у сфері забезпечення контролю за дотриманням трудового законодавства: автореф. дис... канд. наук з держ. управління: 25.00.02 / Микола Степанович Осійчук ; Львівський регіональний ін-т держ. управління Національної академії держ. управління при Президентові України. — Л., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)9 + Х819(4УКР)071
Шифр НБУВ: РА365545
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Матвійчук А. В. 
Контрольні провадження у галузі будівництва: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / А. В. Матвійчук ; Нац. ун-т біоресурсів та природокористування України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено адміністративно-правові засади державного контролю в будівництві, сформульовано поняття "об'єкт державного контролю в галузі будівництва". Визначено сутність державного контролю у даній галузі, досліджено форми державного контролю в ній, сформульовано поняття будівельного права як правового інституту адміністративного права. Охарактеризовано правове забезпечення контрольної діяльності в галузі будівництва, визначено роль контрольних проваджень у забезпеченні законності в даній сфері. Встановлено систему контрольних проваджень в галузі будівництва, сформульовано пропозиції щодо покращання даної контрольної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)123 + Х819(4УКР)071
Шифр НБУВ: РА373297 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Маматова Т. В. 
Теоретико-методологічні засади реалізації функції державного контролю як публічної послуги: автореф. дис. ... д-ра наук з держ. упр. : 25.00.02 / Т. В. Маматова ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 36 с. — укp.

Розкрито сутність державного контролю як публічної послуги, що надається неявно вираженому споживачеві, подано теоретико-методологічне обгрунтування механізмів реалізації функції державного контролю на засадах сучасних моделей якості діяльності. Наведено методологічні засади механізмів переходу до управління на основі покращання якості в органах державного контролю за умов змін підходів до управління та регулювання їх діяльності та формування нової проектно- та клієнт-орієнтованої організаційної культури. Розглянуто системний комплекс базових концептуальних і науково-теоретичних засад реалізації функції державного контролю як публічної послуги у вигляді адаптованих принципів всеохоплювального управління на основі якості для органів державного контролю, концептуальної моделі механізму реалізації функції державного контролю як публічної послуги, моделі адаптації системи технічного регулювання України до міжнародних вимог, моделі оцінювання якості діяльності органів державного контролю. Розроблено тезаурусну базу гармонізації національних стандартів у сфері контрольної діяльності з міжнародними й європейськими нормами й усталеними практиками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071 в + Х819(4УКР)011 в
Шифр НБУВ: РА376627 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського