Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (9)Юристам - Реферативна інформація (8)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Ю942-8$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

1.
Чегі Т.Т. 
Психологічний супровід навчально-службової діяльності курсантів-правоохоронців: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / Т.Т. Чегі ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Проведено теоретико-методологічне обгрунтування та розроблено систему заходів психологічного супроводу навчально-службової діяльності курсантів правоохоронних спеціальностей, яка містить діагностичну та корекційно-розвивальну складові. На діагностичному етапі психологічного супроводу виявлено курсантів з недостатнім рівнем розвитку психологічних професійно важливих якостей і властивостей, курсантів, які мають порівняно стійкі негативні особистісні зміни та стани, а також порівняно нетривалі негативні відхилення у психічному та функціональному станах. Визначено загальні особистісні та професійно-службові характерні риси курсантів, особливості їх порівняно стійких і динамічних психічних і функціональних станів. За результатами експериментального дослідження показано ефективність розробленого методичного забезпечення корекційно-розвивального етапу психологічнго супроводу та доцільність його використання з цією метою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю942-8 + Х819(4УКР)112.01р3 +
Шифр НБУВ: РА364075
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

2.
Товма М.І. 
Психологічні умови формування професійних якостей майбутніх командирів спеціальних підрозділів у процесі професіоналізації (на прикладі підрозділів з охорони дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав): автореф. дис. ... канд. психол. наук: 19.00.09 / М.І. Товма ; Ун-т цивіл. захисту України. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Наведено теоретичне узагальнення проблеми оптимізації формування професійних якостей командирів спеціальних підрозділів (КСП) у процесі їх професіоналізації. Обгрунтовано стратегію визначення достатніх професійно важливих якостей КСП та їх формування в процесі професіоналізації за допомогою комплексу дієвих психолого-педагогічних впливів, які визначаються реалізацією системи психологічних умов процесу професіоналізації КСП з охорони дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, зокрема, розробки професіограми фахівця, прогнозування успішності його навчальної та службово-бойової діяльності, моніторингу динаміки формування якостей у процесі професійної підготовки (ППП). Визначено значущі чинники відтворення структури індивідуально-психологічних особливостей КСП у ППП. Розроблено математичну модель прогнозування успішності навчальної та службово-бойової діяльності КСП. Наведено практичні рекомендації з оптимізації процесу цілеспрямованого формування професійно важливих якостей КСП у ППП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю942-8 + Х819(4УКР)112.034.011п
Шифр НБУВ: РА370295 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

3.
Каверін О.В. 
Формування психологічної готовності до охорони громадського порядку курсантів вищих навчальних закладів МВС України: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / О.В. Каверін ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та прикладні аспекти формування психологічної готовності курсантів ВНЗ МВС України до службової діяльності з охорони громадського порядку. Проаналізовано нормативно-правовий зміст такої діяльності Органів внутрішніх справ (ОВС). Наведено загальну характеристику оперативно-службової діяльності ОВС стосовно охорони громадського порядку у контексті відповідної професійно-психологічної готовності курсантів. Експериментально встановлено професійно значущі якості, що визначають готовність до охорони громадського порядку. З'ясовано місце та роль професійно-психологічної підготовки курсантів у формуванні їх даної готовності. Розроблено й апробовано психодіагностичну методику добору до охорони громадського порядку на підставі визначення психологічної готовності курсантів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю942-8 + Х819(4УКР)112.01р3 +
Шифр НБУВ: РА362068
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського