Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (923)Юристам - Наукова електронна бібліотека (25)Юристам - Реферативна інформація (496)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х916.8$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 54
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Пожидаєв Г.П. 
Адміністративно-правові засади протидії організованій транснаціональній злочинності: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Г.П. Пожидаєв ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено сутність, особливості та шляхи удосконалення адміністративно-правових засад протидії організованій транснаціональній злочинності (ОТЗ) як невід'ємної складової системи забезпечення національної безпеки України. Запропоновано та обгрунтовано доцільність розробки та впровадження нової моделі удосконалення цієї протидії, яка грунтується на формуванні системи управління у сфері протидії ОТЗ та стратегії системної протидії цій злочинності. З метою дослідження та удосконалення державного управління у сфері протидії ОТЗ запропоновано комплексний підхід щодо розробки відповідного адміністративно-правового та організаційного забезпечення. Запропоновано системну форму організації суб'єктів управління та складові цієї системи - органи загальної та спеціальної компетенції. Удосконалено підхід щодо управлінського трактування діяльності ОВС України у сфері протидії ОТЗ та відповідні заходи для створення адміністративно-правового та організаційного забезпечення. Обгрунтовано структуризацію сфери протидії ОТЗ як об'єкта державного управління; запропоновано організаційно-правові заходи щодо удосконалення об'єкта управління. Досліджено значення реалізації концепції подолання корупції для переведення протидії злочинності на якісно новий рівень. Запропоновано адміністративно-правові та організаційні засади міжнародного співробітництва суб'єктів державного управління у сфері протидії ОТЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881 + Х819(4УКР)112.01-9 + Х883.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА368088
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

2.
Марченко Ю.В. 
Антитерористична діяльність як складова національної безпеки (політологічний аналіз): Автореф. дис... канд. політ. наук: 21.01.01 / Ю.В. Марченко ; Нац. ін-т стратег. дослідж. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Вивчено антитерористичну діяльність як складову системи національної безпеки. Проаналізовано поточні геополітичні трансформації та зрушення в системах національної системи за умов постбіполярного світу. Визначено особливості впливу глобалізаційних процесів на реорганізацію структур безпеки та становлення мережевих структур. Розкрито роль публічної політики у стабілізації суспільно-політичних процесів. Досліджено актуальні зміни за умов антитерористичної діяльності, проблеми та специфіку концептуалізації феномену тероризму, а також наявні заходи щодо боротьби з цим суспільно-політичним явищем. Проаналізовано міжнародну та національну нормативно-правову базу боротьби з тероризмом і окреслено перспективи її удосконалення. Обгрунтовано необхідність більш тісного міжнародного співробітництва у сфері антитерористичної діяльності з метою створення глобальних і регіональних та удосконалення національних структур безпеки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф087 + Ф4(4УКР)64 + Ф015.24 + Х916.881.4 + Х881.9(4УКР)119.3 +
Шифр НБУВ: РА338135
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
  

3.
Онісьєв В.А. 
Взаємодія правоохоронних органів у розкритті легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.А. Онісьєв ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Уточнено поняття та систематизацію форм взаємодії у процесі розкриття злочинів, висвітлено міжнародну та вітчизняну нормативно-правову базу взаємодії в боротьбі з легалізацією злочинно здобутих доходів. Охарактеризовано співпрацю правоохоронних органів з галузевими та регіональними міжнародними організаціями в аспекті розкриття легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом. Запропоновано шляхи вдосконалення взаємодії правоохоронних органів у розкритті легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х894.9(4УКР)311.7 + Х916.839(4УКР)
Шифр НБУВ: РА370707 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Вихрист С.М. 
Видача осіб в аспекті співвідношення міжнародного та національного права: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / С.М. Вихрист ; Нац. юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2003. — 17 с. — укp.

Запропоновано нове поняття видачі осіб і проаналізовано його складові. Розвинуто класифікацію та надано характеристику правових підстав видачі, виокремлено нові правові підстави видачі. Розширено суб'єктний склад екстрадиційних правовідносин і досліджено зв'язок між суб'єктним складом правовідносин видачі, правовими підставами видачі та відмови у видачі та джерелами правового регулювання екстрадиції. Проведено остаточне розмежування між правовими інститутами видачі, передачі, вислання, повернення осіб. Доведено протиправність викрадення осіб як способу забезпечення реалізації принципу невідворотності покарання за скоєний злочин. Проаналізовано правові підстави невидачі з погляду співвідношення міжнародного та національного права. Досліджено правовий інститут юрисдикції як прояв співвідношення міжнародного та національного права з питань видачі осіб. Розвинуто класифікацію принципів кримінально-правової юрисдикції в міжнародному праві. Запропоновано нову систему розгляду та прийняття рішень у запитах про видачу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.82 + Х991 +
Шифр НБУВ: РА323114
Рубрики:

5.
Сизоненко А.С. 
Використання доказів, отриманих на території інших країн, в кримінальному процесі України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / А.С. Сизоненко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 18 с. — укp.

Досліджено проблеми використання доказів у кримінальному процесі України, які одержані на території іноземних країн у порядку надання міжнародної правової допомоги. Обгрунтовано нові положення щодо видів та механізму правової допомоги у збиранні доказів за кордоном, їх дослідження та оцінки у кримінальному судочинстві України. Досліджено правозастосовчу практику одержання доказів в інших країнах. Конкретизовано підстави визнання фактичних даних недопустимими в якості доказів. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства та розробки нового Кримінально-процесуального кодексу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)4 + Х916.839(4УКР) + Х939.3
Шифр НБУВ: ВА330991
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

6.
Свистуленко М.П. 
Екстрадиція в правовій системі України: основні кримінально-правові аспекти: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / М.П. Свистуленко ; Акад. адвокатури України. — К., 2005. — 17 с. — укp.

Системно досліджено кримінально-правові елементи екстрадиції як комплексного міжгалузевого інституту в правовій системі України. Визначено поняття та структуру механізму правового регулювання екстрадиції, його загальні риси. Надано загальну характеристику компонентів механізму правового регулювання екстрадиції. Розглянуто особливості функціонування механізму правового регулювання екстрадиції в Україні на сучасному етапі. Наведено пропозиції щодо вдосконалення кримінально-правового регулювання екстрадиції в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)011 + Х916.82 +
Шифр НБУВ: РА339693
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

7.
Березняк В.С. 
Екстрадиція як інститут кримінально-процесуального права України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.С. Березняк ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Наведено теоретичні узагальнення та нове вирішення наукового завдання щодо комплексного теоретичного дослідження екстрадиції як інституту кримінально-процесуального права України. Обгрунтовано необхідність запровадження в кримінально-процесуальному законодавстві України спрощеної процедури екстрадиції. Визначено процесуальну форму інституту "тимчасовий арешт (взяття під варту)" та запропоновано механізм його здійснення. Доведено необхіднісь правового регулювання в кримінально-процесуальному законодавстві України порядку та процедури відшкодування шкоди, завданої громадянину України неправомірними діями чи бездіяльністю суду й інших компетентних органів іноземної держави під час екстрадиції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)5 + Х916.82 +
Шифр НБУВ: РА368877
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

8.
Сироїд Т.Л. 
Захист жертв злочинів у міжнародному праві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / Т.Л. Сироїд ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 20 с. — укp.

Вивчено правовий статус жертв злочинів на міжнародному і національному рівнях. Досліджено ступінь визнання міжнародно-правових норм у галузі захисту прав жертв злочинів державами та їх імплементацію у внутрішньому праві, розкрито особливості предмета регулювання і змісту норм, а також проаналізовано міжнародні і національні механізми правового захисту даної категорії осіб. Вперше в українському правознавстві на теоретичному рівні розглянуто зміст правового статусу жертв злочинів, здійснено критичний аналіз його закріплення в міжнародному і національному праві, а також практики правозахисної діяльності стосовно даної категорії осіб. Це дало можливість запропонувати цілісну концепцію міжнародного та внутрішньодержавного захисту жертв злочинів як складового елементу загальної системи захисту прав людини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.36 + Х916.8(2/8)
Шифр НБУВ: РА308429 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

9.
Плугатир М. В. 
Імплементація Україною міжнародно-правових зобов'язань щодо відповідальності за злочини у сфері комп'ютерної інформації: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / М. В. Плугатир ; Держ. НДІ МВС України. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Розглянуто питання приведення законодавства України у відповідність до міжнародних стандартів щодо встановлення відповідальності за злочини у сфері комп'ютерної інформації. Досліджено генезис кримінально-правових механізмів протидії цим злочинам. Наведено кримінально-правову характеристику злочинів, відповідальність за які передбачена статтями 361-363і КК України. Проаналізовано відповідні кримінально-правові норми іноземних законодавств. З'ясовано відповідність законодавства України нормам міжнародно-правових актів, спрямованих на протидію злочинам у сфері комп'ютерної інформації. Розроблено пропозиції щодо внесення змін для забезпечення реалізації міжнародних зобов'язань України у цій сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881.9 + Х881.9(4УКР)126.02-383.1
Шифр НБУВ: РА377187 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

10.
Філяніна Л. А. 
Інститут видачі злочинців в угодах держав СНД: проблеми та перспективи: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / Л. А. Філяніна ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Визначено правову природу видачі особи, яка скоїла суспільно небезпечне діяння, проведено аналіз існуючої міжнародно-правової нормативної бази, що регламентує процедуру надання правової допомоги у кримінальних справах, включаючи видачу злочинця. Досліджено ступень реалізації вимог міжнародно-правових норм у національне право України. Проаналізовано історію розвитку інституту видачі злочинців.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.82 + Х915.22(4/5СНД)
Шифр НБУВ: РА381258 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

11.
Вакулич В.М. 
Компаративно-політичні виміри та глобалізаційні імперативи протидії міжнародному тероризмові: автореф. дис... д-ра політ. наук: 23.00.04 / В.М. Вакулич ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. віднос. — К., 2008. — 42 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження явища тероризму в контексті цивілізаційних процесів. Уперше зроблено спробу розглядати його як одну зі специфічних форм відносин між індивідами, суспільствами, або між певними режимами правління та громадянами. Досліджено формат "тероризм - антитероризм - цивілізаційний розвиток - демократія - ісламізм - глобалізація - геополітика", що дозволило визначити тероризм як явище, іманентне процесам розвитку, тобто спростувати існуючий стереотип сприйняття як суто деструктивного. Одновимірна парадигма зумовила акцентування уваги на наслідковому аспекті проблеми, що призвело до її відсутності щодо причинних аспектів (цивілізаційного та понятійно-дефініційного, отже, до перервності логічного причинно-наслідкового зв'язку). Запропоновано альтернативний концептуальний підхід, який грунтується на сприйнятті тероризму як складного суспільно-політичного явища, яке виконує у процесах розвитку специфічну рольову функцію, тобто не лише суто деструктивну. Проведено компаративістський аналіз з'ясування ступеня причетності до явища тероризму стабільних, розвинутих політичних систем і суспільств перехідного періоду, на підставі якого спростовано тезу про більшу вразливість синдромом тероризму саме стабільних систем. З урахуванням наслідків застосування антитерористичних методів силової боротьби з тероризмом зроблено висновок, що це лише паліативні заходи протистояння цьому суспільному явищу, оскільки не дають можливості усувати корінні причини його проявів у міжнародному масштабі. Участь України в антитерористичній кампанії відповідає її стратегічним імперативам входження до кола цивілізованої спільноти, тобто іміджеві держави, яка робить певний внесок до забезпечення миру та стабільності у світі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф015.24 + Ф087 + Ф023 + Х916.881.4 +
Шифр НБУВ: РА354985
Рубрики:

12.
Буряк Г.С. 
Корупційні відносини в сучасних умовах інституціоналізації світової економіки : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / Г.С. Буряк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 24 с. — укp.

Розроблено нові підходи до аналізу корупції та представлено нові методи боротьби з нею за сучасних умов розвитку економічних відносин в контексті дослідження інституціонального середовища економіки та політики. Розглянуто діяльність міжнародних організацій у фері оцінки рівня корупції та розробці рекомендацій щодо кооперації на ниві протидії розвитку корупційних відносин. Наведено комплексну модель протидії розвитку корупційним відносинам в Україні на основі аналізу світового досвіду бороться з корупцією та можливостей використання його в економічному та політичному середовищі України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-962 + У9(4УКР)0-962 + Х916.881.9
Шифр НБУВ: РА370193 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

13.
Новікова Л.В. 
Кримінальна відповідальність за фінансування тероризму: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Л.В. Новікова ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено проблеми кримінальної відповідальності за фінансування тероризму. Досліджено відмітні ознаки такого фінансування та наведено загальне визначення його поняття. Надано кримінально-правову характеристику фінансування тероризму як суспільно небезпечного діяння. Грунтуючись на результатах дослідження, установлено недоліки чинного антитерористичного законодавства, невідповідність його міжнародним стандартам і запропоновано здійснити на законодавчому рівні відповідні зміни та доповнення у Кримінальному кодексі України у зв'язку з необхідністю передбачити кримінальну відповідальність за фінансування тероризму в окремому складі злочину, а також у Законі України "Про боротьбу з тероризмом".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881.4
Шифр НБУВ: РА350064
Рубрики:

14.
Притула А. М. 
Кримінально-правова охорона виключної (морської) економічної зони України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / А. М. Притула ; Одес. юрид. акад. — О., 2010. — 19 с. — укp.

Інститут охорони виключної (морської) економічної зони розглянуто як форму реалізації суверенних прав прибережної держави на захист від транснаціональних злочинів. Характеристика суверенних прав держави обмежена правом на забезпечення безпеки виключної (морської) економічної зони та морської (підводної) культурної спадщини. Зазначено, що безпека (стан захищеності від загроз, стан захищеності живих і неживих натуральних ресурсів, мінеральних ресурсів, енергії, що виробляється у межах зони з вітру, води, течії, штучних споруд) виключної (морської) економічної зони та морської (підводної) культурної спадщини має бути визнаною об'єктом кримінально-правової охорони виключної (морської) економічної зони України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х912.523.7 + Х916.881
Шифр НБУВ: РА377618 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

15.
Расюк Е.В. 
Кримінологічна характеристика та запобігання транснаціональному наркобізнесу в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Е.В. Расюк ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Визначено зміст поняття, специфічні ознаки та актуальні проблеми кримінологічної характеристики та запобігання розвитку транснаціонального наркобізнесу в Україні. Проаналізовано вітчизняний і зарубіжний досвід законодавчого забезпечення процесу запобігання транснаціональному наркобізнесу. Проведено кримінологічне дослідження даного явища, визначено його вплив на розвиток інших видів злочинної діяльності. Розглянуто проблеми його детермінації та наведено кримінологічну характеристику міжнародних злочинних угруповань, які займаютьться транснаціональним наркобізесом в Україні. Обгрунтовано заходи загальносоціальної профілактики та спеціальні кримінологічні засоби протидії транснаціональному наркобізнесу. Запропоновано механізм міжнародного співробітництва у сфері запобігання та протидії даному виду організованої злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)123 + Х916.881.3 +
Шифр НБУВ: РА337706
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

16.
Войціховський А.В. 
Міжнародне співробітництво держав у боротьбі з фальшивомонетництвом: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / А.В. Войціховський ; Ін-т законодавства Верхов. Ради України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено міжнародно-правові аспекти співробітництва держав у боротьбі з фальшивомонетництвом. Визначено соціальну та політико-правову обумовленість формування міжнародно-правового механізму протидії злочину. Розглянуто певні міжнародно-правові документи, національне законодавство України та зарубіжних держав у цій галузі. Висвітлено діяльність Інтерполу та Європолу у сфері міжнародного співробітництва у боротьбі з фальшивомонетництвом, а також види та форми відповідальності за скоєння даного злочину. Здійснено критичний аналіз сучасного стану міжнародного співробітництва держав у цій боротьбі. Наведено пропозиції щодо вдосконалення існуючого міжнародно-правового механізму та національного законодавства з метою підвищення ефективності протидії злочину.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881.2 +
Шифр НБУВ: РА338301
Рубрики:

17.
Виноградова О.І. 
Міжнародне співробітництво України у галузі боротьби зі злочинністю (кримінально-процесуальний аспект): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.І. Виноградова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 22 с. — укp.

На основі аналізу наукової літератури з міжнародного співробітництва, в галузі боротьби зі злочинністю, міжнародно-правових актів, практики діяльності міжнародних правозастосовних органів, національного законодавства України та інших країн, досліджено кримінально-процесуальний зміст загальних і спеціальних принципів міжнародного співробітництва у боротьбі зі злочинністю та особливостями національної імплементації міжнародних договорів у кримінально-процесуальне законодавство. Відзначено, що на сьогодні сформовано принципи міжнародного кримінально-процесуального права, які мають важливе значення для визначення нормативного змісту принципів національних кримінально-процесуальних процедур. Об'єктом даного дослідження визначено правові відносини, що виникають у процесі підготовки, укладання та виконання міжнародних договорів про правову допомогу та співробітництво у кримінальних справах; в процесі здійснення міжнародних заходів, спрямованих на боротьбу зі злочинністю та правовий механізм регулювання основних видів міжнародного співробітництва. Предметом даного дослідження були сутність та зміст діяльності судів, органів, які здійснюють боротьбу зі злочинністю, та органів юстиції під час надання правової допомоги у різних видах міжнародного співробітництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.8(4УКР)
Шифр НБУВ: РА310832 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Галущенко Г.В. 
Міжнародні договори України про правову допомогу в цивільних справах і внутрішнє законодавство: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Г.В. Галущенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено структуру та зміст міжнародних договорів України про правову допомогу в цивільних справах. Запропоновано новий підхід щодо структури міжнародних договорів України, що відповідає сучасному рівню розвитку договірної практики та є найбільш оптимальним. Особливу увагу приділено колізійним нормам договорів, визначено їх особливості. На підставі порівняльного аналізу відповідних норм договорів і внутрішнього законодавства сформульовано конкретні пропозиції щодо їх удосконалення. Висвітлено проблему чинності норм міжнародних договорів про правову допомогу в цивільних справах, їх співвідношення з нормами внутрішнього законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.839 (4Укр) + Х93-383.1 (4Укр)
Шифр НБУВ: РА316292 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Сьомик Т.В. 
Міжнародно-політична протидія розповсюдженню наркотиків як чинника деструктивного впливу на суспільний розвиток: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.04 / Т.В. Сьомик ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнарод. відносин. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Проведено політологічне дослідження, присвячене проблемі міжнародно-політичної протидії розповсюдженню наркотиків й психотропних речовин та теоретичне узагальнення еволюції міжнародного співробітництва у даній сфері. З'ясовано, що розповсюдження наркотиків є складною політичною проблемою, яка виходить за межі традиційних уявлень, становлячи загрозу національній і міжнародній безпеці, що унеможливлює стабільність міжнародної системи без розв'язання даної проблеми. Доведено, що міжнародна спільнота реально і своєчасно не оцінила масштабів загрози розповсюдження наркотиків, що призвело до подальшого загострення проблеми. Встановлено, що дана проблема набуває транснаціонального характеру, суттєво знижуючи ефективність національно-державних зусиль у боротьбі з розповсюдженням наркотиків. Виявлено, що інтернаціоналізація проблеми наркотиків диктує потребу в створенні міжнародних кооперативних механізмів боротьби з розробки відповідних стратегій. З'ясовано, що за умов глобалізації та міжнародної відкритості неможливо реалізувати контроль за розповсюдженням наркотиків без координації на рівні ООН та інших міжнародних організацій. Сформульовано конкретні пропозиції щодо використання Україною міжнародного досвіду у сфері протидії розповсюдженню наркотиків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(0)64 + Ф4(4УКР)64 + С5*363.3 + Х916.881.3 +
Шифр НБУВ: РА329396
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

20.
Зелінська Н.А. 
Міжнародно-правова концепція міжнародного злочину: автореф. дис... д-ра. юрид. наук: 12.00.11 / Н.А. Зелінська ; Ін-т законодавства Верхов. Ради України. — К., 2007. — 34 с. — укp.

Створено цілісну міжнародно-правову концепцію міжнародних злочинів у контексті міжнародної протидії злочинності. Досліджено генезис і юридичну природу таких злочинів. Узагальнено основні доктринальні підходи до цього феномену та сформульовано його міжнародно-правове визначення. Запропоновано нову наукову класифікацію міжнародних злочинів. Розкрито суть поняття та структуру міжнародного кримінального права. Виокремлено його підгалузі, а саме: міжнародне кримінальне право stricto sensu і транснаціональне кримінальне право. Здійснено аналіз еволюції поняття екстрадиційних злочинів і поняття політичного злочину у контексті екстрадиції. Досліджено доктринальні та практичні аспекти застосування принципу невидачі осіб, обвинувачених у здійсненні політичних злочинів. Запропоновано міжнародно-правову дефініцію поняття "транснаціональний злочин". Досліджено конвенційне визначення транснаціонального організованого злочину та міжнародні стандарти криміналізації певних правопорушень. Проаналізовано міжнародно-правове визначення тероризму. Сформульовано пропозиції з метою забезпечення ефективності міжнародної співпраці у сфері протидії злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881в +
Шифр НБУВ: РА353173
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського