Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (1265)Юристам - Наукова електронна бібліотека (39)Юристам - Реферативна інформація (854)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=С5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 52
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Кириченко В. В. 
Адміністративно-правове забезпечення гендерної рівності в організації діяльності персоналу ОВС: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В. В. Кириченко ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 20 с. — укp.

Вперше досліджено специфіку адміністративно-правового регулювання гендерної рівності в процесі діяльності органів внутрішніх справ (ОВС) України з урахуванням психофізіологічних та інших особливостей чоловіків і жінок. Визначено поняття гендерної рівності в ОВС як режим діяльності ОВС, за якого особи різних статей наділяються рівними правами та можливостями для вступу та проходження служби в ОВС з урахуванням фізіологічних властивостей особи. Розглянуто гендерну рівність як складовий елемент службової діяльності в ОВС, у зв'язку з чим запропоновано відповідні зміни до законодавства України. Удосконалено концепцію гендерної рівності, в межах якої, на відміну від попередніх підходів, запропоновано зміщення акценту з забезпечення рівності юридичних прав жінок і чоловіків на забезпечення рівності умов і можливостей реалізації цих прав.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01 п + С5*423.2*344
Шифр НБУВ: РА381417 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

2.
Куца А. М. 
Адміністративно-правове регулювання соціального захисту інвалідів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / А. М. Куца ; Запоріз. нац. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 18 с. — укp.

Виділено ознаки, притаманні соціальному захисту досліджуваної категорії осіб, визначено й охарактеризовано елементи системи соціального захисту осіб з обмеженими функціональними можливостями, виявлено недоліки в реалізації відповідних заходів і запропоновано шляхи усунення, наведено принципи соціального захисту інвалідів та їх класифікацію. Визначено та розкрито зміст наступних складових механізму адміністративно-правового регулювання у сфері соціального захисту інвалідів: правових актів і публічної адміністрації. Здійснено аналіз національного законодавства щодо соціального захисту інвалідів і вироблено пропозиції стосовно його вдосконалення. Розкрито особливості та роль громадських організацій інвалідів у реалізації соціального захисту даної категорії осіб. Досліджено досвід держав світу щодо регулювання соціального захисту осіб з обмеженими функціональними можливостями та визначено перспективи розвитку даного соціального явища в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)152 + С5*423.3
Шифр НБУВ: РА385147 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

Видання зберігається у :


3.
Скрипнюк 
Бюрократизм в системі державного управління та правовий механізм його подолання: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 23.00.02 / Валентина Миколаївна Скрипнюк ; Одеська держ. юридична академія. — О., 1999. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х810.1-7 + С5*333.641.20
Шифр НБУВ: РА305450
Рубрики:

4.
Ковалішина Н.П. 
Взаємодія жіночих громадських організацій з органами державної влади як фактор здійснення гендерної політики в Україні: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / Н.П. Ковалішина ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Здійснено науково-практичний аналіз взаємодії жіночих громадських організацій з органами державної влади у процесі забезпечення ефективності реалізації гендерної політики в Україні на сучасному етапі її державотворення. З застосуванням комплексного підходу розкрито особливості та запропоновано періодизацію становлення та розвитку жіночого руху в Україні. Концептуально виокремлено й проаналізовано основні моделі діяльності сучасних жіночих громадських організацій в Україні. Виявлено чинники розвитку жіночого руху в регіонах нашої країни, визначено його вплив на демократизацію гендерної політики на місцевому рівні влади, а також вплив міжнародних організацій-партнерів на активізацію ролі жінок в управлінні суспільними процесами. Вивчено особливості гендерного підходу до формування державної політики Канади як необхідної умови забезпечення її соціально-політичного розвитку, специфіку управлінської діяльності даних організацій щодо забезпечення гендерного балансу в США. Удосконалено механізми взаємодії держави і громадських жіночих організацій щодо формування й оптимізації політики гендерного паритету. Запропоновано шляхи оптимізації внеску жіночого громадського руху до процесів формування громадянського суспільства в Україні. Визначено засоби впливу зазначених організацій та держави на зміну гендерних стереотипів у сучасному українському суспільстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)343 + С5*423.2*344 + Ф74(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА342232
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

5.
Григор'єв М.К. 
Взаємозв'язок соціальної екології, економіки і права: соціально-філософський аналіз: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.03 / М.К. Григор'єв ; Південноукр. держ. пед. ун-т (м. Одеса) ім. К.Д.Ушинського. — О., 2003. — 20 с. — укp.

Розроблено концептуально-методологічну базу сучасної соціальної екології з метою вивчення та аналізу глобальних і регіональних екологічних проблем, які є життєво значущими. Обгрунтовано, що єдине концептуальне поле соціальної екології будується на основі сучасного осмислення традиційної натурфілософії, соціально-філософського аналізу накопичених людством екологічних знань, практичного досвіду розв'язання екологічних проблем, усвідомлення об'єктивності природних закономірностей та взаємозв'язків між компонентами системи "людина - природа - суспільство". Доведено, що найбільш ефективним шляхом у розв'язанні завдань охорони та захисту навколишнього середовища є комплексний підхід, який полягає у поєднанні соціально-психологічних, аксіологічних, економічних, політико-правових та інших аспектів даної проблеми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*63 + Х916.33 + У010.281 + Б1 в2:С + С5*63 +
Шифр НБУВ: РА326398
Рубрики:

6.
Федоренко Д.В. 
Геокриміногенна обстановка в особливо великому промисловому місті (на основі статистичних даних по місту Донецьку): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Д.В. Федоренко ; Ун-т внутр. справ. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

Визначено кримінологічні особливості великого промислового міста, найважливішими з яких є підвищена густота населення, збільшення концентрації маргінальних прошарків, зростання нервового та екологічного навантажень на людину, збільшення кількості стресових і конфліктних ситуацій, промисловий і транспортний травматизм тощо. Розкрито взаємозв'язок між інтенсивністю міграційних процесів і правопорядком в особливо великому промисловому місті. Проаналізовано фактори, що впливають на рівень, структуру та динаміку злочинності. Наведено рекомендації щодо підвищення ефективності правотворчої та правозастосовної діяльності різноманітних державних органів, а також удосконалення діяльності міліції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х889.9(4УКР-2ДОН)4 + С5*368*18
Шифр НБУВ: РА311490 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

7.
Яценко В.А. 
Громадська думка в системі механізмів державного управління : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / В.А. Яценко ; Акад. муніцип. упр. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Запропоновано шляхи інституалізації соціологічної інформації щодо стану громадської думки через законодавчу та розпорядчу діяльність органів державної влади. Акцентовано увагу на особливостях залучення громадськості до процесу прийняття рішень. Висвітлено інституалізацію громадської думки в процесі прийняття рішень, законодавчому визначенню та затвердженню реальної можливості громадськості приймати участь під час вирішення державною владою їх проблем будь-якого характеру. Досліджено громадську думку державних службовців.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*46*332.1-723.58 + Х819(4УКР)01
Шифр НБУВ: РА372100 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

8.
Сторожук Р.П. 
Державна молодіжна політика в контексті європейського вибору України: механізми реалізації: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Р.П. Сторожук ; Одес. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — О., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено сучасні вітчизняні та світові тенденції щодо реалізації державної молодіжної політики, з урахуванням яких розроблено концептуальну модель для України та механізм її реалізації в контексті європейського вибору. Розкрито сутність державної молодіжної політики, виявлено її особливості, висвітлено здобутки та недоліки. На підставі вивчення особливостей реалізації молодіжної політики у країнах Європи та сучасних можливостей України запропоновано визначення європейських стандартів даної політики. Наведено рекомендації щодо впровадження в Україні позитивного зарубіжного досвіду використання механізму реалізації молодіжної політики за умов європейського вибору.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)342 + С5*423.122 +
Шифр НБУВ: РА354318
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

9.
Мельниченко О.А. 
Державна політика щодо підвищення рівня та якості життя населення: автореф. дис. ... д-ра наук з держ. упр. : 25.00.02 / О.А. Мельниченко ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 36 с. — укp.

Обгрунтовано теоретико-методологічні засади та концептуальні підходи до вдосконалення механізму реалізації державної політики щодо підвищення рівня та якості життя населення України. Удосконалено систему соціальних індикаторів, яка є важливою складовою моніторингу рівня та якості життя населення. Систематизовано причини поглиблення диференціації населення за рівнем і якістю їх життя. Оцінено результативність регуляторного впливу держави на рівень задоволення основних потреб населення України. Обгрунтовано основні засади соціально відповідального суспільства, в якому всі без виключення його члени зобов'язані відповідати за свої дії, вчинки чи бездіяльність. Розроблено методологію реалізації державної політики щодо підвищення рівня та якості життя населення, яка передбачає реалізацію національної стратегії запобігання бідності та комплексне застосування механізму підвищення рівня добробуту населення, подолання та запобігання бідності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-94 + С5*665-94 + Х819(4УКР)120.0
Шифр НБУВ: РА370745 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

10.
Мельничук Л.М. 
Державне регулювання розвитку соціального інституту сім'ї в Україні: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Л.М. Мельничук ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Запропоновано теоретико-методологічні підходи до аналізу систем державного регулювання розвитку соціального інституту сім'ї. Обгрунтовано напрями дослідження питань державного впливу на процеси змін сімейної поведінки населення. Проаналізовано сучасний стан розвитку соціального інституту сім'ї. З'ясовано тенденції, суперечності та проблеми його функціонування. Виокремлено основні причини їх існування. Розглянуто особливості державного регулювання зазначених процесів в Україні. Визначено основні проблеми регулювальної діяльності, її нормативно-правового й організаційно-функціонального забезпечення. Відповідно до одержаних результатів обгрунтовано науково-теоретичні засади комплексу механізмів державного регулювання розвитку інституту сім'ї в Україні. Запропоновано пріоритетні напрями їх удосконалення, спрямовані на підвищення ефективності та результативності діяльності органів державної влади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)70 + С5*644 +
Шифр НБУВ: РА366599
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

11.
Кіндзерський С.А. 
Державне управління в гуманітарній сфері регіону України: стан та тенденції розвитку: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / С.А. Кіндзерський ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Проаналізовано стан наукової розробки проблем стану та тенденцій розвитку державного управління у гуманітарній сфері регіону України. Розкрито суть понять "гуманітарна сфера регіону України", "гуманізація", "гуманітаризація". Виявлено основні тенденції у гуманітарній сфері регіону сучасної України. Запропоновано програмний підхід у цій сфері. Розроблено конкретні шляхи вдосконалення державного управління у гуманітарній сфері регіону України. Розглянуто кадрове забезпечення державного управління у даній сфері. На підставі емпіричного аналізу доведено, що державна політика у гуманітарній сфері має бути докорінно переглянута на центральному та регіональному рівні державного управління. Наголошено, що визнання та проголошення на державному рівні цієї сфери повинно стати стратегічним напрямом та визначальним чиником національного прогресу України у XXI ст. За цього гуманітарну сферу необхідно розглядати як каталізатор розвитку цивілізації, фактор формування духовної зрілості, компетентної, соціально активної особистості, яка почуває себе комфортно за умов будь-якої професійної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)13 + С5*328.951 +
Шифр НБУВ: РА344838
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

12.
Хохрякова І.В. 
Державне управління зайнятістю молоді в контексті формування нових державно-суспільних відносин в Україні: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / І.В. Хохрякова ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України, Дніпропетр. регіон. ін-т держ. упр.. — Д., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто понятійно-категоріальний апарат і сутнісні характеристики понять державно-суспільні відносини, державне управління зайнятістю молоді, молодіжний сегмент ринку праці, зайнятість молоді, працевлаштування молоді. Удосконалено модель і визначено типи державно-суспільних відносин у контексті впливу на процес їх історичного розвитку ставлення держави до питання зайнятості молоді. Проаналізовано вітчизняний досвід розбудови системи державного управління зайнятістю молоді в Україні в контексті трансформації державно-суспільних відносин. Систематизовано суб'єкти міждержавного управління зайнятістю молоді, міжнародні рішення, форми і методи розв'язання проблеми зайнятості молоді у зарубіжних країнах з точки зору їх використання в Україні. Запропоновано модель державного управління зайнятістю молоді в контексті формування нових державно-суспільних відносин в Україні, а також визначено шляхи вдосконалення державного управління зайнятістю молоді в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)121 + Х879(4УКР)7 + С5*665.24*4*333.641.3
Шифр НБУВ: РА370685 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

13.
Ніколіна І. І. 
Діагностика соціального розвитку регіону як складова механізму державного управління: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / І. І. Ніколіна ; Одес. регіон. ін-т держ. упр., Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено соціальну діагностику як методологічний інструмент органів публічної влади для вивчення соціального стану, існуючих проблем і тенденцій у соціальному розвитку та створення інформаційної бази для аналізу й об'єктивного оцінювання результатів регіональної соціальної політики. Розкрито залежність механізму державного управління в сфері соціальної політики від структури населення з метою формування та реалізації перспективної, багатовекторної, багатоаспектної соціальної політики, що покликана враховувати потреби, інтереси, цінності кожної з груп у соціальному, економічному та культурному плані.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*25(4УКР-4) + С40(4УКР) в2: Х819 + Х819(4УКР)011.2-97
Шифр НБУВ: РА371835 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Неживець О.М. 
Забезпечення соціальної та трудової реабілітації осіб, звільнених з місць позбавлення волі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.М. Неживець ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи вирішення актуальних проблем соціальної та трудової реабілітації осіб, звільнених з місць позбавлення волі. Розглянуто теоретичні засади реабілітації, ресоціалізації та соціальної адаптації. Проаналізовано зміст даних категорій, їх тотожність і відмінність. Наведено соціально-демографічну, кримінально-правову, пенітенціарну та постпенітенціарну характеристику осіб, звільнених з місць позбавлення волі, їх трудові й кваліфікаційні можливості та якості. Проаналізовано теоретичні та практичні проблеми соціальної та трудової реабілітації звільнених осіб й обгрунтовано пропозиції щодо їх вирішення. Особливу увагу приділено питанням професійної орієнтації та професійно-технічної підготовки в установах відбування покарань за спеціальностями, які користуються попитом на ринку праці. Сформульовано пропозиції щодо подальшого удосконалення нормативної та законодавчої бази, системи контролю та нагляду за особами, звільненими з місць позбавлення волі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)18 + С5*5*333.911.3 +
Шифр НБУВ: РА336337
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

15.
Колосок С.В. 
Зв'язки з громадськістю у формуванні іміджу органів державного управління: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / С.В. Колосок ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Розвинуто концептуальні підходи і визначено категорії та поняття, які стосуються формування позитивного іміджу органів державного керування у сучасному українському суспільстві. Удосконалено підхід щодо застосування новітніх інформаційних технологій у діяльності органів державного керування та доведено доцільність впровадження до практики даних органів форм і методів паблік рилейшнз як ефективного механізму формування іміджу органів державної влади, який уможливлює реалізацію принципу відкритості та прозорості державного керування, зростання рівня підтримки дій державної влади з боку населення. Визначено напрями формування позитивного іміджу зазначених органів за допомогою створення моделі комунікативного простору, яка грунтується на ефективному прямому і зворотньому зв'язку з населенням та системному дослідженні громадської думки. На підставі наукового аналізу існуючої практики зв'язків органів державного керування з громадськістю внесено пропозиції та рекомендації щодо створення спеціальних підрозділів у системі державного управління та технологій конструювання позитивного корпоративного іміджу державної влади в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011 + Ч62 в05 + С5*676 + С5*46*332.1-723.58
Шифр НБУВ: РА326983
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
  

16.
Руіс Мендісабаль Л.М. 
Зв'язки з громадськістю як комунікативний аспект державного управління: Автореф. дис... канд. наук з державного управління: 25.00.01 / Л.М. Руіс Мендісабаль ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Здійснено аналіз функціонального статусу, зв'язків з громадськістю як комунікативного аспекту державно-управлінської діяльності у контексті сучасних процесів системної трансформації українського суспільства. Запропоновано оригінальну концептуальну модель зв'язків з громадськістю, що дозволяє висвітлити специфіку соціальних комунікативних характеристик даного феномену в державно-управлінській діяльності у перехідному суспільстві. Узагальнено існуючі підходи та результати дослідження з даної проблематики. Виявлено низку малодосліджених теоретичних та практичних її аспектів. Розкрито певні протиріччя в дослідженні. Розроблено практичні рекомендації щодо оптимізації функціонування механізму державного управління суспільством у перехідний період.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х810.1-8 + Ф018 + А6 + С5*333.4 + Ч620.1
Шифр НБУВ: РА313981 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

17.
Бова А.А. 
Зміст і структура правосвідомості населення України: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.03 / А.А. Бова ; НАН України. Ін-т соціології. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Визначено методологічні та методичні засади соціологічного дослідження правосвідомості, її змісту та структури. Розкрито поняття "інфраправо" та категорії, наближені до нього за змістом, розглянуто прояви цього феномену в соціальному житті України, формування на його підставі відповідних типів правосвідомості. Обгрунтовано тезу щодо інфраправа в сучасному суспільстві, що є соціальним інститутом, який має не лише позитивні для суспільства функції, але й дисфункції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.03 + С5*667.2*622
Шифр НБУВ: РА316161 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

18.
Якоб М.М. 
Ідея соціально-правової держави у філософських концепціях Т.Гоббса і Дж.Локка: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.05 / М.М. Якоб ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 16 с. — укp.

Проведено теоретичну реконструкцію основних чинників та складових ідеї соціально-правової держави у філософських концепціях Т. Гоббса та Дж. Локка. Розглянуто місце соціальної філософії мислителів у становленні цієї ідеї, досліджено історико-філософський контекст її генезису. Висвітлено місце теорій суспільного договору Т. Гоббса та Дж. Локка в становленні концепту соціально-правової державності. Доведено значущість концепції верховного суверенітету як засадничої ідеї, що уможливлює рефлексію щодо свободи прав людини у даній філософії. Систематизовано спільні риси та відмінності соціально-філософських концепцій справедливості, рівності, загального блага. Виявлено зв'язок між філософсько-політичними ідеями Т. Гоббса та Дж. Локка та сучасними інститутами парламентаризму, соціальної демократії та правової держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(4ВЕЛ)5-511 + Х001.012 + С5*341.111 +
Шифр НБУВ: РА327473
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

19.
Довгань Н.П. 
Конфлікти в державному управлінні та шляхи їх вирішення: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / Н.П. Довгань ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні засади кофліктів у сфері державного управління. Проаналізовано стан наукової розробки теми. Уточнено зміст категорій і понять у державному управлінні. Визначено складові конфліктів у даному управлінні, якими є конфліктуючі сторони, конфліктна ситуація, опис і формулювання конкретної конфліктної ситуації, мотиви, слова, позиції та дії сторін конфлікту. Висвітлено види та функції конфліктів у сфері державного управління. Охарактеризовано основні елементи системи управління конфліктами, за допомогою системи "Салют-3", обгрунтовано оптимальні методи вирішення конфліктів у державному управлінні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011 + С5*333.7 +
Шифр НБУВ: РА344861
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

20.
Виговський Д.Л. 
Кримінальна субкультура в механізмі злочинності неповнолітніх: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Д.Л. Виговський ; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Проаналізовано кримінологічні та кримінально-правові проблеми негативного впливу кримінальної субкультури в суспільстві та безпосередньо на неповнолітніх. Проведено комплексне наукове дослідження кримінально-правової теорії і кримінологічних методів протидії поширенню псевдонорм та ідеології кримінальної субкультури в суспільстві. Викладено нові теоретичні положення, розглянуто проблеми негативного впливу кримінально-субкультурних псевдозаконів та ідеології, а також методи протидії даного впливу на суспільство та неповнолітніх. Обгрунтовано рекомендації щодо вдосконалення норм Кримінального кодексу України та запропоновано нову редакцію ст. 304 КК, яка встановлює відповідальність за втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)52 + С5*671.1*4 +
Шифр НБУВ: РА347543
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського