Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (257)Юристам - Наукова електронна бібліотека (18)Юристам - Реферативна інформація (463)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=З970$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

1.
Трипольська В.В. 
Автоматизована ідентифікація підписів як бінарних зображень у просторі ознак перетворення Радона на основі нейромережевого підходу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / В.В. Трипольська ; Херсон. держ. техн. ун-т. — Херсон, 2003. — 17 с.: рис. — укp.

Запропоновано підхід від бінарного зображення підпису до напівтонового на основі перетворення Радона, що дає характерні "яскраві" точки для кожного екземпляра. Розроблено методи виділення характерних ознак підпису, які визначають його за автоматизованої ідентифікації (істина або підробка), у просторі вейвлет-перетворення, псевдофазовій системі координат, розкладання у сингулярних базисах; вектор параметрів, який інваріантний до повороту, обертання та зсуву на основі моментів Ху та Церніке. Для зменшення розміру простору ознак запропоновано створення карти підпису. Розроблено програмне забезпечення для вирішення розглянутої задачі. Наведено методичну та алгоритмічну базу автоматизованої ідентифікації та аналізу бінарних підписів на основі розроблених інтегральних методів виділення ознак, ефективність якої обгрунтовано теоретично та підтверджено впровадженнями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632.4 + Х894.15в601 +
Шифр НБУВ: РА324827
Рубрики:

2.
Григор'єв А.В. 
Автоматизована інформаційно-пошукова система, що грунтується на нечіткій моделі портрета людини: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / А.В. Григор'єв ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2005. — 19 с. — укp.

Розвинуто метод словесного портрета, згідно з яким здійснюється представлення ознак опису людини нечіткими моделями. Розроблено модель ідентифікації особистості, що відрізняється від відомих нечітким представленням та зіставленням словесного портрета обличчя. Створено модель представлення інформації, яка грунтується на "особових областях" фотопортрета обличчя людини в фас, що надало можливість розробити новий механізм нечіткого пошуку у гетерогенних базах даних. Запропоновано процедуру використання накопичених експертних знань, які використовуються у традиційному методі словесного портрета за умов забудови функцій приналежності нечітких множин, що відображають значення ознак метричного типу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.43 + Х894.16:З97 +
Шифр НБУВ: РА340518
Рубрики:

3.
Отрішко О.В. 
Автоматизовані системи обліку і контролю використання інтелектуальної власності: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.В. Отрішко ; НАН України. Ін-т пробл. мат. машин і систем. — К., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено концептуальну модель, яка пов'язує організаційну структуру та правові її засади, інформаційні та управлінські потоки у системі органів регулювання сфери інтелектуальної власності в Україні. Запропоновано моделі та алгоритми керування розподіленим інформаційно-аналітичним середовищем опису, аналізу та експертного оцінювання об'єктів даної власності. Наведено та проаналізовано комплексну модель інвестиційно-інноваційної та податкової політики, яка висвітлює регуляторні фактори взаємодії даних сфер за умов розвитку сучасного ринку інтелектуальної власності. У межах даної моделі розв'язано задачу пошуку такого оптимального значення ставки оподаткування, що дозволяє за умов ринкової економіки максимізувати інвестиції для регіону або галузі виробництва на засадах інноваційної діяльності. Запроваджено методологічні засади розробки та впровадження у практичну діяльність банку даних об'єктів інтелектуальної власності у межах інформаційно-аналітичних систем обліку та контролю її використання, який є невід'ємною складовою частиною інфраструктури сучасного ринку інтелектуальної власності в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.41 + Х839(4УКР)3с51 +
Шифр НБУВ: РА324299
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

4.
Пастухов О.М. 
Авторське право у сфері функціонування всесвітньої інформаційної мережі Інтернет: Автореф. дис.... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.М. Пастухов ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено авторсько-правові аспекти функціонування всесвітньої інформаційної мережі Інтернет, зокрема, визначено, які з матеріалів, доступних в Інтернеті, підлягають охороні за авторським правом. Розглянуто особливості правової охорони окремих категорій розміщених в Інтернеті творів. Розкрито зміст та обсяг авторських прав в контексті Інтернету, а також основні засоби їх захисту. Запропоновано враховувати технологічні, соціокультурні та економічні чинники під час вибору оптимальної моделі функціонування Інтернету з точки зору дотримання авторських прав. Проведено порівняльний аналіз положень правових актів та судових рішень у сфері авторського права України, Росії, США та держав Західної Європи, а також норм, що містяться у міжнародних правових актах та нормативно-правових актах Європейського Союзу, присвячених охороні авторських прав. Наведено пропозиції з удосконалення законодавства України, яке стосується охорони авторських прав на розміщені в Інтернеті твори.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х833.39:970 + З970.312.1
Шифр НБУВ: РА321567
Рубрики:

5.
Остап В.П. 
Методи опису та розпізнавання дактилоскопічних зображень для створення інформаційно-вимірювальних систем: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.16 / В.П. Остап ; НАН України. Фіз.-мех. ін-т ім. Г.В.Карпенка. — Л., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Створено нові системи інформативних ознак зображень відбитків папілярного узору та методів їх ідентифікації. Розроблено й удосконалено методи обробки таких зображень. Математично описано спотворення, наведено параметри ідеального неспотвореного зображення папілярного узору, що дало змогу розробити нові та удосконалити існуючі методи обробки. Розроблено процедуру ідентифікації, етапи якої комбінуються адаптивними до якості вхідного зображення ітераційними та лінійними порогами, що дало змогу компенсувати недоліки й зберегти переваги створених систем інформативних ознак. Для першого етапу ідентифікації розроблено систему інформативних ознак зображення локальної орієнтації та метод їх порівняння, для наступних етапів - систему спектральних ознак і кореляційний метод їх порівняння. Як результат, багатоетапний метод ідентифікації забезпечує часові показники завдяки швидкому, але неточному першому етапові, а імовірнісні характеристики - наступним етапам порівняння спектральних ознак, які повніше описують наявну на зображенні корисну інформацію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632.8 + Х894.9(4УКР)171.2 +
Шифр НБУВ: РА327766
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

6.
Серенок А. О. 
Механізми взаємодії органів влади з громадянами в системі електронного уряду: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / А. О. Серенок ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України ; Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено механізми взаємодії органів влади та громадян у системі електронного уряду, надання державно-управлінських послуг через Інтернет-представництва та портали органів влади. Розглянуто актуальні науково-теоретичні засади впровадження й організаційно-правові аспекти розвитку електронного уряду в Україні. З'ясовано сутність понять "електронний уряд" та "електронне урядування". Визначено основні види взаємодії влади та суспільства в електронному уряді. Запропоновано класифікацію механізмів взаємодії органів влади та громадян у електронному уряді на основі взаємопов'язаних механізмів електронної демократії та механізмів надання електронних державних послуг. Узагальнено світовий досвід та українську специфіку розвитку електронного уряду з використанням Інтернет-представництв і портальних технологій, визначено проблеми подальшого розвитку інформаційного простору України. Вдосконалено модель надання державно-управлінських послуг органами влади громадянам через єдиний портал державно-управлінських послуг. Надано науково-практичні рекомендації щодо вдосконалення Інтернет-представництв органів влади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.15-91 + З970.49
Шифр НБУВ: РА382132 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

7.
Ульяновська Ю.В. 
Моделі та методи обробки даних в єдиній автоматизованій інформаційній системі митної служби: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Ю.В. Ульяновська ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Розвинуто моделі подання предметної області з використанням принципів розробки фреймової моделі та методології створення реляційної та продукційної моделей, що дало змогу реалізувати у межах однієї моделі властивості ієрархічності, наслідування ознак, однорідності структури даних та забезпечити простоту редагування й обробки даних. Удосконалено метод визначення ступеня нечіткої близькості об'єктів за ступенем нечіткої рівності, нечіткого включення та нечіткої спільності ознак завдяки урахуванню фактора старіння інформації, що забезпечує більш точне визначення найбільш близьких об'єктів до об'єкта ідентифікації. Розроблено метод визначення коефіцієнта можливості прийняття рішення за неповних вхідних даних, базуючись на залежності правомірності прийняття рішення від кількості та важливості невизначеної інформації, що дозволяє оцінити можливість прийняття рішення за умов невизначеності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 ф + З970.51-015 +
Шифр НБУВ: РА336288
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

8.
Шерман М. І. 
Теоретичні та методичні основи професійної комп'ютерно-інформаційної підготовки майбутніх слідчих у вищих навчальних закладах МВС України: автореф. дис. ... д-ра пед. наук : 13.00.04 / М. І. Шерман ; Ін-т пед. освіти і освіти дорослих АПН України. — К., 2010. — 43 с. — укp.

Розкрито науково-педагогічні засади професійної комп'ютерно-інформаційної підготовки (ПКІП) майбутніх слідчих з використанням інформаційних технологій. Обгрунтовано й експериментально перевірено теоретико-методичні засади та модель ПКІП майбутніх слідчих як компонент системи професійної підготовки з використанням сучасних інформаційних технологій. Визначено компонентний склад, роль та місце ПКІП у загальній системі професійної підготовки майбутніх слідчих. Сформовано критерії визначення рівнів даної компетентності як складової професійної компетентності слідчих МВС України. Здійснено аналіз навчального процесу у ВНЗ МВС України на прикладі навчання курсантів інформатиці та споріднених з нею дисциплін. Визначено шляхи врахування психофізіологічних особливостей курсантів у процесі їх адаптації щодо вивчення комп'ютерно-інформаційних дисциплін.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01 р3:З970 + З970 р(4УКР)3
Шифр НБУВ: РА371253 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Шерман М. І. 
Теоретичні та методичні основи професійної комп'ютерно-інформаційної підготовки майбутніх слідчих у вищих навчальних закладах МВС України: автореф. дис. ... д-ра пед. наук : 13.00.04 / М. І. Шерман ; Ін-т пед. освіти і освіти дорослих АПН України. — К., 2010. — 43 с. — укp.

Розкрито науково-педагогічні засади професійної комп'ютерно-інформаційної підготовки (ПКІП) майбутніх слідчих з використанням інформаційних технологій. Обгрунтовано й експериментально перевірено теоретико-методичні засади та модель ПКІП майбутніх слідчих як компонент системи професійної підготовки з використанням сучасних інформаційних технологій. Визначено компонентний склад, роль та місце ПКІП у загальній системі професійної підготовки майбутніх слідчих. Сформовано критерії визначення рівнів даної компетентності як складової професійної компетентності слідчих МВС України. Здійснено аналіз навчального процесу у ВНЗ МВС України на прикладі навчання курсантів інформатиці та споріднених з нею дисциплін. Визначено шляхи врахування психофізіологічних особливостей курсантів у процесі їх адаптації щодо вивчення комп'ютерно-інформаційних дисциплін.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01 р3:З970 + З970 р(4УКР)3
Шифр НБУВ: РА371253 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського