Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (327)Юристам - Наукова електронна бібліотека (3)Юристам - Реферативна інформація (306)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х881.9(4УКР)02$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 56
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Шаренко С.Л. 
Кримінально-процесуальні проблеми застосування примусових заходів медичного характеру: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / С.Л. Шаренко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено кримінально-процесуальні особливості природи, сутності та функціонального призначення інституту застосування примусових заходів медичного характеру. Виявлено основні особливості процесуальної форми, притаманні стадіям досудового слідства та судового розгляду справ під час вирішення питань щодо застосування примусових заходів медичного характеру. Викладено пропозиції щодо удосконалення кримінально-процесуального законодавства, яке регламентує провадження у справах про застосування примусових заходів медичного характеру, а також рекомендації щодо підвищення ефективності кримінального судочинства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)011.1 + Х881.9(4УКР)023 + Х893.9(4УКР)413.2
Шифр НБУВ: РА308555 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Сахнюк С. В. 
Теоретичні та практичні аспекти пом'якшення покарання за кримінальним законодавством України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С. В. Сахнюк ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми, пов'язані з пом'якшенням кримінального покарання, історію розвитку, сучасне кримінальне законодавство і практику його застосування в Україні, а також кримінальне законодавство зарубіжних країн щодо пом'якшення. Висвітлено поняття пом'якшення покарання та розглянуто засоби його здійснення в Україні. Розроблено рекомендації щодо вдосконалення кримінального законодавства України про пом'якшення покарання та методики визначення умов, необхідних для застосування окремих норм Кримінального кодексу України, що передбачають пом'якшення покарання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)025.1
Шифр НБУВ: РА312740 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Діденко Л.В. 
Інститут смертної кари в Україні (міжнародно-правовий та історико-соціальний аспекти): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.13 / Л.В. Діденко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2001. — 20 с. — укp.

Акцентовано увагу на поняттях і категоріях, за допомогою яких можна здійснити науковий аналіз проблем, пов'язаних з інститутом смертної кари в Україні в період становлення демократичного суспільства та інтеграції у Європейську співдружність. Проаналізовано причини, які призвели до скасування в українській державі такого виду покарання, як смертна кара, яке, наспрвді, вступає у протиріччя з одним із основних прав людини, закріплених у Конституції України - правом на життя. Детально розглянуто соціальні теорії стосовно проблеми смертної кари, а також виникнення і розвиток цього інституту в Україні. Увагу акцентовано на міжнародно-правовій доктрині інституту смертної кари та тенденціях застосування цього виду покарання, які існують у сучасному світі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)022.0
Шифр НБУВ: РА313571 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Короленко М.П. 
Кваліфікація і класифікація умисних вбивств при обтяжуючих обставинах: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / М.П. Короленко ; НАН України. Інститут держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено кримінально-правові та кримінологічні проблеми класифікації, кваліфікації вбивств за обтяжуючих обставин. На підставі системного аналізу вітчизняних і зарубіжних досліджень, нормативно-правових актів висвітлено кримінально-правову та кримінологічну характеристики умисних убивств за обтяжуючих обставин, їх історичні витоки, соціально-політичні, психофізичні та економічні корені. Запропоновано шляхи протидії негативному антисоціальному явищу - умисному позбавленню життя іншої людини. Наведено пропозиції щодо вдосконалення норм Кримінального Кодексу, які передбачають відповідальність за скоєння умисних вбивств за обтяжуючих обставин. Особливу увагу приділено практичному застосуванню зазначених норм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)112.012.2 + Х881.9(4Укр)025.2
Шифр НБУВ: РА318354 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Махінчук В.М. 
Адекватність кримінального покарання як філософсько-правова проблема: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.12 / В.М. Махінчук ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено комплекс теоретичних і практичних проблем, пов'язаних з адекватністю кримінального покарання. Висвітлено поняття адекватності покарання, її рівні та форми. Розроблено сітку визначення адекватності покарання, властивих кожному рівню покарання. Сформульовано законодавчі гарантії адекватності покарання, висновки про формування кримінально-правових санкцій; систему принципів призначення покарання; гарантії незалежності суддів (суду) як головної та необхідної передумови формування належного суддівського переконання та призначення судом адекватного покарання. Запропоновано заходи щодо формування цілісної системи гарантій незалежності суддівського корпусу в контексті розв'язання проблеми адекватності кримінального покарання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.9 + Х881.9(4Укр)021
Шифр НБУВ: РА318564 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

6.
Льовочкін В.А. 
Нормативно-правові та організаційні засади забезпечення реалізації в Україні міжнародних стандартів з прав і свобод засуджених до позбавлення волі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.А. Льовочкін ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Висвітлено етапи формування міжнародних стандартів з прав і свобод засуджених до позбавленої волі. Розглянуто особливості та детермінанти впливу міжнародних правових документів з прав і свобод засуджених на формування виправно-трудового законодавства України та практики його виконання у різні історичні періоди існування України. Обгрунтовано теоретичні положення про імплементацію міжнародних стандартів з прав і свобод засуджених у національне законодавство та визначено ступінь їх втілення у законодавство України. Удосконалено структуру правового статусу засудженого до позбавленої волі та визначено ступінь відповідності змісту кожного з його структурних елементів міжнародним стандартам. Розкрито роль і функції Департаменту у соціально-правовому механізмі забезпечення прав і свобод засуджених до позбавлення волі. Удосконалено основні напрями подальшого реформування кримінально-виконавчої системи України з метою найбільш повного та всебічного забезпечення відповідності її функціонування міжнародним стандартам з прав і свобод засуджених.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)022.1 + Х884.9(4Укр)03
Шифр НБУВ: РА320099 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Книженко О.О. 
Звільнення від відбування покарання з випробуванням за кримінальним правом України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.О. Книженко ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Проведено системне наукове дослідження проблеми звільнення від відбування покарання з випробуванням. З'ясовано сутність даного виду кримінально-правового впливу на засуджених і підстави його застосування. Обгрунтовано необхідність, можливість і доцільність створення самостійного інституту Загальної частини кримінального права "Пробація", під яким слід розуміти систему випробування, що застосовується судом до осіб, які можуть виправитися без відбування призначеного основного покарання. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного кримінального законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)025.6 +
Шифр НБУВ: РА324552
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Шинальський О.І. 
Покарання в системі засобів протидії злочинності: Автореф. дис. канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.І. Шинальський ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Проаналізовано природу і зміст інституту покарання, його еволюцію у процесі гуманізації та демократизації каральної політики за умов розбудови української незалежної демократичної соціально-правової держави. Обговорено принципи та порядок призначення покарання у контексті розбудови нового кримінального законодавства України, висловлено пропозиції щодо його подальшого удосконалення. Охарактеризовано основні види кримінальних покарань та їх ефективність у протидії злочинності, визначено місце та роль інституту покарання у протидії організованій злочинності. Внесено пропозицію щодо розгляду смертної кари як відносно допустимої міри покарання, використання якої може бути необхідним каральним засобом протидії злочинності за наявності для цього певних соціальних передумов, і недоцільним - за інших умов. Обгрунтовано, що для підвищення ефективності покарання у протидії злочинності доцільно доповнити Загальну частину КК України визначенням принципів кримінального права, зокрема справедливості та гуманізму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)02 + Х881.02 +
Шифр НБУВ: РА327923
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

9.
Севастьянова Т.Є. 
Малозначність діяння за кримінальним законодавством України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Т.Є. Севастьянова ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Роглянуто поняття малозначності діяння, визначено його ознаки, проаналізовано теоретичні та практичні проблеми і шляхи їх розв'язання, пов'язані з застосуванням норми про малозначність. Досліджено історію норми про малозначність діяння, питання щодо його відмежування від злочину невеликої тяжкості. Надано загальну характеристику малозначного діяння за законодавством зарубіжних країн, визначено взаємозв'язок поняття малозначності та декриміналізації протиправних посягань. Висвітлено питання попередження малозначних діянь, законодавчого визначення малозначності діяння та проаналізовано характеристику слідчої та судової практики щодо застосування ч. 2 ст. 11 КК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)025.1 +
Шифр НБУВ: РА322603
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Черненок М.П. 
Проблеми теорії і практики виконання майнових покарань: Автореф. дис. канд. юрид. наук: 12.00.08 / М.П. Черненок ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Запропоновано власне визначення майнових покарань, виділено специфічні ознаки цих покарань, розглянуто механізм досягнення ними цілей покарання. Досліджено питання правової регламентації і принципів виконання майнових покарань. Здійснено класифікацію суб'єктів і учасників процесу виконання майнових покарань та визначено їх правовий статус. Проаналізовано зміст правового статусу суб'єктів та учасників процесу виконання - відбування майнових покарань. Особливу увагу приділено проблемам контролю та нагляду в сфері виконання майнових покарань, обгрунтовано необхідність здійснення прокурорського нагляду за їх виконанням. Наведено власне визначення основних гарантій виконання майнових покарань та визначення ухилення та злісного ухилення від виконання майнових покарань, обгрунтовано необхідність встановлення кримінальної відповідальності за злісне ухилення від виконання майнових покарань. Розглянуто питання ефективності діяльності з виконання майнових покарань. Наведено рекомендації щодо вдосконалення законодавства та практики виконання майнових покарань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)022 + Х893.9(4УКР)77 +
Шифр НБУВ: РА328025
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Сорочинський М.Г. 
Попередження злочинності засобами кримінального права: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / М.Г. Сорочинський ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2004. — 18 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження питання про роль кримінального права у попередженні злочинності. З'ясовано значення різних норм та інститутів кримінального права у даному процесі та механізм їх соціальної дії. Проаналізовано роль криміналізації злочинів з подвійною превенцією у попередженні злочинності. Здійснено порівняльне вивчення кримінальних законодавств десяти республік колишнього Радянського Союзу, Центральної та Західної Європи, а також громадської думки про систему кримінальної юстиції та застосування кримінального права у даній сфері. Сформульовано рекомендації щодо підвищення ефективності кримінально-правового впливу на злочинність, зокрема щодо підвищення рівня захисту прав потерпілих та відшкодування завданої злочинами шкоди.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)7 + Х881.9(4УКР)02 +
Шифр НБУВ: РА331590
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Полтавець В.В. 
Загальні засади призначення покарання та їх кримінально-правове значення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.В. Полтавець ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Проаналізовано загальні засади призначення покарання, передбачені ст. 65 КК, визначено їх місце у системі норм щодо призначення покарання, значення для реалізації передбаченої ст. 50 КК мети покарання, її видів. Обгрунтовано нерозривний зв'язок загальних засад призначення покарання та принципів його призначення. Аргументовано висновок про їх різну правову природу, а саме: принципи призначення покарання є правовими ідеями, що визначають суть і значення загальних засад призначення покарання, а загальні засади, що грунтуються на цих ідеях, є загальнообов'язковими, передбаченими у кримінальному законі правилами призначення судом покарання у кожному конкретному випадку. На підставі аналізу норм КК України 2001 р. показано необхідність виокремлення у ньому спеціальних засад призначення покарання, зумовлених наявністю у КК спеціальних інститутів, що вимагають урахування їх специфіки під час призначення покарання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)021 +
Шифр НБУВ: РА340536
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Васильєв А.А. 
Проблеми осудності у кримінальному праві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / А.А. Васильєв ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено кримінально-правові проблеми осудності та неосудності. Висвітлено існуючі тлумачення понять "осудність" та "неосудність", зміст і суть інституту осудності як юридичної категорії та запропоновано їх нове формулювання. Розглянуто норми законодавства зарубіжних країн, у яких закріплено ці категорії. Виведено формули осудності та неосудності, рекомендовано характеризувати ці поняття за допомогою наведених трьох критеріїв. Показано доцільність введення у кримінальний закон норми про презумпцію осудності. Розглянуто питання відповідальності осіб з психічними розладами й аномаліями, що не виключають осудності та кримінальної відповідальності неповнолітніх з затримкою у психічному розвитку. Вказано на недоцільність закріплення у Кримінальному кодексі терміна "обмежена осудність". Замість цього запропоновано три моделі осудності, класифікацію яких здійснено з урахуванням ступеня зниження здатності особи усвідомлювати свої дії (бездіяльність) і керувати ними під час вчинення злочину. Запропоновано внести зміни до КК України й доповнити його відповідними нормами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)011.1 + Х881.9(4УКР)024 +
Шифр НБУВ: РА338237
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Мостепанюк Л.О. 
Довірче позбавлення волі як вид кримінального покарання: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Л.О. Мостепанюк ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 16 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження теоретичних і практичних проблем застосування такого виду кримінального покарання, як довічне позбавлення волі. Запропоновано визначення даного поняття, з'ясовано його соціальну стуність і правову природу. Проаналізовано систему правових норм, які регулюють умови та порядок відбування довічного позбавлення волі. Доведено необхідність вровадження прогресивної системи відбування покарання. Досліджено можливості застосування помилування та умовно-дострокового звільнення як форм звільнення від покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Обгрунтовано необхідність внесення змін до ст. 51 Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України. Проаналізовано недоліки законодавства, що регулює призначення та відбування досліджуваного виду пакарання. Сформульовано пропозиції кримінально-правового та виконавчого характеру щодо удосконалення сучасного законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)022.1 + Х884.9(4УКР)02 +
Шифр НБУВ: РА337004
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Красницький І.В. 
Поняття, підстави та форми кримінальної відповідальності за кримінальним правом Франції та України: порівняльний аналіз: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / І.В. Красницький ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2005. — 18 с. — укp.

Досліджено питання стосовно понять, підстав і форм кримінальної відповідальності. Проведено порівняльний аналіз нормативних положень, а також кримінально-правової доктрини Франції й України. Розглянуто питання виникнення та розвитку інституту кримінальної відповідальності у кримінальному законодавстві даних країн, їх вирішення у чинному кримінальному законодавстві та сучасній кримінально-правовій доктрині обох держав. На підставі проведеного аналізу запропоновано поняття структури кримінальної відповідальності, з урахуванням якої визначено її поняття та форми. Виділено та проаналізовано підстави кримінальної відповідальності за кримінальним правом Франції. Запропоновано вирішення цієї проблеми у кримінальному праві України. Визначено поняття форми кримінальної відповідальності, установлено, в яких формах може реалізуватися кримінальна відповідальність за законодавством Франції та України, проведено аналіз виділених форм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)02 + Х881.9(4ФРА)02 + Х999.88 +
Шифр НБУВ: РА341202
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

16.
Черкасов С.В. 
Кримінологічна концепція альтернативних мір покарання: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С.В. Черкасов ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2005. — 19 с. — укp.

Досліджено актуальні кримінологічні проблеми інституту альтернативних мір покарання, його місце та роль у системі засобів протидії злочинності. Розкрито суть поняття та проаналізовано систему альтернативних мір покарання, їх еволюцію у процесі гуманізації та демократизації кримінальної політики за умов розбудови незалежної української демократичної, соціально-правової держави. Висвітлено практичні аспекти застосування альтернативних мір покарання протягом кількох останніх десятиліть. Розглянуто категорії покарання - позбавлення волі, а також альтернативні покарання та зроблено висновок, що альтернативні міри покарання є за умов сьогодення у більшості випадків ефективнішими, ніж позбавлення волі. Обгрунтовано необхідність перегляду кримінальної політики держави з метою її послідовного пом'якшення шляхом поступового скорочення застосування позбавлення волі та широкого впровадження альтернативних мір покарання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)02 + Х883.9(4УКР)7 + Х884.9(4УКР)19 +
Шифр НБУВ: РА335363
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Богатирьов І.Г. 
Кримінальні покарання, не пов'язані з позбавленням волі (теорія і практика їх виконання кримінально-виконавчою інспекцією): Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.08 / І.Г. Богатирьов ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2006. — 32 с. — укp.

Проаналізовано організаційні та правові проблеми виконання кримінально-виконавчою інспекцією покарань, не взаємопов'язаних з позбавленням волі, у вигляді виправних і громадських робіт, позбавлення права обіймати певну посаду або займатися певною діяльністю. Досліджено періоди їх виникнення, поняття, суть, сучасні теоретично-правові та кримінологічні засади, практику їх виконання у країнах Європейської спільноти. Узагальнено практику виконання кримінально-виконавчою інспекцією покарань, не взаємопов'язаних з позбавленням волі. Розглянуто шляхи їх удосконалення (законодавче забезпечення, покращення діяльності кримінально-виконавчої інспекції, впровадження профілактично-виховного впливу та підготовку кадрів).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)022.9 + Х884.9(4УКР)19 +
Шифр НБУВ: РА343190
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Бадира В.А. 
Виправлення жінок, засуджених до позбавлення волі, як мета покарання: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.А. Бадира ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2006. — 17 с. — укp.

Наведено результати системного дослідження виправлення жінок, засуджених до позбавлення волі, як однієї із цілей покарання, що грунтується на аксіологічному та гендерному підходах. З використанням різних методик дослідження сформульовано розуміння виправлення засуджених, яке не грунтується виключно на opinio moralis, оскільки це б суперечило аксіологічним закономірностям, що склалися в суспільстві. Нова концепція розуміння виправлення засуджених жінок дозволяє критично переосмислити минулу та нинішню кримінально-виконавчу систему та її компоненти. Аргументовано необхідність деетатизації кримінально-виконавчої системи та наведено обов'язкові умови для трансформації кримінально-виконавчої системи у пенітенціарну щодо українських реалій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)021 + Х884.9(4УКР)02 + Ю947.31 +
Шифр НБУВ: РА342739
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

19.
Кулик Л.М. 
Боротьба зі злочинами, що вчиняються з використанням зброї: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Л.М. Кулик ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Розглянуто комплекс питань теоретичного та практичного характеру, пов'язаних з організаційно-правовими та кримінологічними аспектами протидії злочинам, вчиненим з використанням зброї. Визначено ознаки даного виду злочинів, а також детермінанти існування та поширення цього явища. Проаналізовано законодавство деяких зарубіжних країн про відповідальність за вчиннення злочинів з використанням зброї. Охарактеризовано сучасний стан діяльності органів внутрішніх справ України у сфері протидії злочинам, що вчинені з використанням зброї. На підставі одержаних результатів наукового дослідження розроблено пропозиції щодо удосконалення кримінального законодавства України й запропоновано комплекс заходів протидії злочинам, вчиненим з використанням зброї.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)119.014 + Х881.9(4УКР)025.2 +
Шифр НБУВ: РА344511
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Ткачова О.В. 
Виконання покарань у виді виправних і громадських робіт: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.В. Ткачова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено питання покарань у вигляді виправних і громадянських робіт. Зазначені види покарань розглянуто у контексті альтернативи позбавленню волі. Наведено аргументи з метою поширення практики застосування виправних і громадських робіт. На піставі аналізу правової природи й ознак цих робіт запропоновано висновок, що зміст виправних і громадських робіт головним чином є кара. Значну увагу приділено процесу виконання цих покарань, складовими частинами якого є порядок і умови їх виконання. З урахуванням результатів дослідження виокремлено основні завдання, функції та повноваження кримінально-виконавчої інспекції під час виконання виправних і громадських робіт. Розглянуто принципові відмінності, наявні під час їх виконання. Сформульовано рекомендації щодо вдосконалення законодавства та практики виконання виправних і громадських робіт.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)022.9 + Х884.9(4УКР)19 +
Шифр НБУВ: РА346027
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського