Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (84)Юристам - Наукова електронна бібліотека (2)Юристам - Реферативна інформація (71)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=СИДОРЕНК$<.>+<.>A=ОЛЕКСАНДР$<.>+<.>A=ЮРІЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

1.
Сидоренко Н.С. 
Європейська соціальна хартія: регіональний міжнародно-правовий механізм захисту соціальних та економічних прав людини (позиція України): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / Н.С. Сидоренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 17 с. — укp.

Висвітлено історію укладання, проаналізовано особливості нормативного змісту, предмету регулювання європейської соціальної хартії (ЄСХ), визначено ступінь її ефективності, місце та роль у системі правового захисту соціальних та економічних прав людини у межах держав-членів Ради Європи. Розкрито правову природу міжнародного механізму та процедур контролю за виконанням державами-учасницями положень ЄСХ. Особливу увагу приділено значенню цього міжнародно-правового документа для розвитку українського законодавства та формування правової позиції України у даній сфері. Визначено загальні засади політики, що проводиться Україною у галузі захисту прав людини, проаналізовано понад 100 внутрішньодержавних нормативних актів України, положення яких регламентують захист соціальних та економічних прав індивіда, надано оцінку можливостей імплементації нормативних положень хартії у її національне законодавство. Розглянуто питання про приєднання України до ЄСХ, розроблено пропозиції щодо перспектив і можливостей ратифікування окремих норм хартії Україною.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.31-3 + Х911.368(4)-3 + Х809(4УКР)33 +
Шифр НБУВ: РА324677
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

2.
Сидоренко О.Ю. 
Психологічні проблеми сімейно-побутових відносин працівників міліції та умови їх оптимізації: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / О.Ю. Сидоренко ; МВС України. Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2003. — 14 с. — укp.

Проведено історичний та теоретико-гносеологічний аналіз поглядів та наукових концепцій становлення та еволюції сімейних відносин у суспільстві, узагальнено соціокультурні та психологічні чинники формування сфери сімейних стосунків. Визначено чинники впливу соціально-побутового середовища на динаміку сімейних відносин правоохоронців та на відповідні зміни особистості. Виявлено основні психологічні та функціональні детермінанти сімейних проблем та міжособистісних конфліктів у сімейно-побутовій сфері відносин працівників міліції України. Сформульовано перелік методологічних принципів організації психодіагностичної, психопрофілактичної та психокорекційної роботи з сім'ями працівників міліції з метою запобігання та розв'язання проблемно-конфліктних ситуацій. Розроблено та запропоновано рекомендації відносно оптимізації сімейних стосунків у родинах правоохоронців.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011 + Ю956-70 +
Шифр НБУВ: РА326311
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

3.
Сидоренко Г. Б. 
Розвиток мотиваційних механізмів державного управління освітою в Україні: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / Г. Б. Сидоренко ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2011. — 20 с. — укp.

Визначено теоретичні підходи до дослідження мотивації праці педагогічних кадрів на етапі ринкових перетворень. Розглянуто місце та роль мотивації праці в структурі управління персоналом. Висвітлено концептуальні положення державної політики в галузі освіти за умов зростання ролі інтелекту в розвитку економіки та суспільства у цілому, коли мотивація стає важливою рушійною силою процесів, що відбуваються. Розкрито стан і рівень розвитку системи мотивації в структурі управління освітою, мотиваційний механізм державного управління освітою як інструмент підвищення якості освітніх послуг. Запропоновано моделі та методи оцінки рівня формування мотивації педагогічних кадрів. Розроблено напрями вдосконалення та розвитку мотиваційного механізму державного управління освітою. Встановлено мотивацію інноваційного оновлення та вдосконалення освіти, концептуальні основи управління якістю безперервної освіти. Запропоновано шляхи модернізації державної стратегії розвитку професійної освіти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)132 + Ч34(4УКР) к
Шифр НБУВ: РА382134 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Сидоренко В.В. 
Формування механізмів реалізації прав громадян через місцеве самоврядування: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.04 / В.В. Сидоренко ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2007. — 21 с. — укp.

Досліджено питання щодо вдосконалення механізмів реалізації прав громадян шляхом підвищення ролі місцевого самоврядування за допомогою непрямої участі великої кількості громадян у прийнятті рішень на місцевому рівні на базі спеціальної інфраструктури - пунктів колективного доступу. Одержано багатофакторні моделі регресії впливу різних факторів на розвиток інтернет-технологій для великих і малих міст. На підставі результатів аналізу зазначено про необхідність самобутньої української моделі, яка грунтується на принципі децентралізованої інтеграції, що розроблялася в країнах з високим рівнем інформатизації. Розроблено соціальний, правовий і економічний механізми залучення громадськості до управління територіями для їх участі у прийнятті рішень, що дозволить реалізувати принципи децентралізації державного управління за умов низької технологічної та соціальної готовності до впровадження сучасних інформатизаційних технологій, а також реалізувати свої права на: вільне вираження своїх поглядів і переконань; вільний збір, зберігання та поширення інформації; одержання інформації від органів державного управління та місцевого самоврядування; доступ до ресурсів державного та місцевого управління, звернення до цих органів, участь в управлінні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-9 + Х809(4УКР)3 +
Шифр НБУВ: РА349274
Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського