Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (125)Юристам - Реферативна інформація (90)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=КАРПЕНК$<.>+<.>A=ГАНН$<.>+<.>A=ЛЕОНІДІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

1.
Карпенко Н. М. 
Державний антимонопольний контроль процесів економічної діяльності: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 23.00.02 / Н. М. Карпенко ; Акад. муніцип. упр. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Узагальнено сучасні теоретичні підходи до дослідження процесів економічної діяльності як об'єкта державного антимонопольного контролю. Розкрито сутність та значення державного антимонопольного контролю економічної діяльності. Систематизовано методичні підходи до оцінювання державного антимонопольного контролю розвитку концентрації та монополізму. Виявлено проблеми, упущення реалізації антимонопольного законодавства й ефективного проведення антимонопольної політики в Україні. Проаналізовано державний антимонопольний контроль процесів економічної діяльності в Україні. Проведено оцінювання взаємодії органів антимонопольного контролю з органами державної влади та контролю за діяльністю природних монополій. Обгрунтовано систему взаємодії АМКУ з органами державної влади. Розроблено систему моніторингу держави за станом ринків і розвитком конкуренції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.02 + Х839(4УКР)901.322 + У9(4УКР)0-13
Шифр НБУВ: РА378163 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Карпенко Г.Л. 
Експертиза в митній справі: організаційно-правовий аспект: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Г.Л. Карпенко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2007. — 17 с. — укp.

Досліджено правову природу та зміст інституту експертизи у митній справі. Розкрито сутність поняття та правові засади здійснення митної справи в Україні. Наведено визначення понять "спеціальні знання в митній справі" та "експертиза в митній справі". Розглянуто особливості проведення експертиз у митній справі. Визначено правовий статус експертних установ та експертів у митній справі. Наведено класифікацію експертиз, які застосовуються в митній справі. З урахуванням результатів комплексного аналізу правоохоронної та правозастосовної діяльності митних органів наведено пропозиції щодо удосконалення законодавства України, що регулює порядок організації та проведення експертизи у митній справі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 с +
Шифр НБУВ: РА351579
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Карпенко М.І. 
Кримінальна відповідальність за порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / М.І. Карпенко ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 16 с. — укp.

Вперше в Україні проведено комплексне та системне досліження проблем кримінально-правової охорони порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості. Проаналізовано витоки та генезис кримінально-правової охорони відносин, що стосуються статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості. Розкрито сутність поняття, суспільну небезпечність, об'єктивні та суб'єктивні ознаки злочину, передбаченого ст. 406 КК України, виявлено недоліки чинного кримінального законодавства та практики його застосування. Розглянуто проблеми кримінально-правової кваліфікації даного злочину, висвітлено питання відмежування його від суміжних злочинів, наведено його порівняльно-правову характеристику за законодавством України та деяких зарубіжних держав. Сформульовано пропозиції щодо удосконалення ст. 401 та 406 КК України та практики їх застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)129 + Ц4,8(4УКР)276 +
Шифр НБУВ: РА370814 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Карпенко М.О. 
Особливості провадження в справах про злочини неповнолітніх: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / М.О. Карпенко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

З урахуванням вікових і психологічних особливостей неповнолітніх запропоновано додаткову систему обставин, що підлягають установленню у разі справ цієї категорії. Досліджено діяльність спеціаліста у галузі дитячої та юнацької психології у кримінальному процесі. Розглянуто проблемні ситуації, які мають місце у випадку порушення кримінальної справи, досудовому розслідуванні, на стадії попереднього та судового розгляду справ цієї категорії. Проаналізовано дієвість та ефективність видів покарання і примусових заходів виховного характеру, що застосовуються до неповнолітніх. Розроблено пропозиції до кримінального та кримінально-процесуального законодавства. Надано рекомендації органам, які ведуть процес, з метою підвищення ефективності судочинства по справах про злочини неповнолітніх.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)011.2 + Х893.9(4УКР)809 + Х884.9(4УКР)024 +
Шифр НБУВ: РА331179
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Карпенко О.І. 
Правові засади утримання та виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.І. Карпенко ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2002. — 20 с. — укp.

На підставі узагальнення історичного досвіду України та сучасної зарубіжної практики досліджено проблеми правового забезпечення утримання та виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування в Україні. Обгрунтовано пріоритет сімейних правових форм утримання та виховання дітей даної групи. Розкрито суть понять "дитина-сирота" та "дитина, позбавлена батьківського піклування". Обгрунтовано необхідність і можливість створення в Україні підрозділу ювенальної юстиції в системі судів загальної юрисдикції для здійснення цивільного та кримінального судочинства відносно дітей. Проаналізовано досвід функціонування дитячих будинків сімейного типу, запропоновано оновлення правового механізму їх створення, діяльності та припинення з урахуванням виявлених недоліків і перешкод у нормативно-правовому забезпеченні їх діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4Укр)75 + Х839(4Укр)011.211
Шифр НБУВ: РА318210 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Карпенко В.В. 
Протиріччя між виконавчою владою і місцевим самоврядуванням на регіональному рівні та механізми їх розв'язання: досвід України і Франції: Автореф. дис... канд. наук з державного управління: 25.00.04 / В.В. Карпенко ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. Одес. філіал. — О., 2000. — 19 с. — укp.

Розкрито альтернативний підхід до протиріч як позитивного явища за умов демократичної системи управління. Проаналізовано правову основу діяльності регіональних органів управління в Україні та Франції. Наведено характеристику функціонально-організаційних і соціально-економічних протиріч, які виникають на рівні регіону між органами виконавчої влади і місцевого самоврядування. Розроблено механізми їх розв'язання та запобігання. Обгрунтовано зміну адміністративно-територіального устрою України, вдосконалення регіонального планування, застосування системи планової контрактуалізації як дієвих засобів попередження протиріч між виконавчою владою і місцевим самоврядуванням на рівні регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2 + Х819(4ФРА)011.2
Шифр НБУВ: РА313260 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Карпенко О. В. 
Функціонально-технологічні механізми інформаційно-аналітичного забезпечення органів державного управління: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / О. В. Карпенко ; Акад. муніцип. упр. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Запропоновано трактування терміна "функціонально-технологічні механізми інформаційно-аналітичного забезпечення державного управління" на базі розробленої морфологічної моделі його формування. Обгрунтовано пріоритетність використання відкритого програмного забезпечення в органах державного управління. Визначено низку правових, економічних, інституційних та організаційно-технічних механізмів впровадження відкритого програмного забезпечення в органи державної влади та місцевого самоврядування, а також рекомендовано основні етапи та послідовність їх реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)01 ф + Х849(4УКР)021 с:З970
Шифр НБУВ: РА372143 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського