Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (163)Юристам - Реферативна інформація (119)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=АМБАРЯН$<.>+<.>A=ДАВИД$<.>+<.>A=АРМЕНАКОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 13
Представлено документи з 1 до 13

1.
Давидов В.О. 
Автоматизація технологічного процесу реєстрації номерів при керуванні транспортними потоками: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / В.О. Давидов ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2003. — 19 с.: рис., табл. — укp.

Уперше запропоновано критерії якості ідентифікації, за якими можна порівнювати автоматизовані системи ідентифікації автотранспортних засобів і розроблено методику їх розрахунку. Уперше для програмного забезпечення даної системи наведено алгоритми бінаризації зображень за умов апріорної невизначеності та фільтрації зображень з використанням методу простежування злитих груп. Уперше для автоматизованої системи контролю та керування автотранспортним потоком з метою виділення на зображеннях текстової інформації запропоновано застосування двовимірного хвильового перетворення Хаара. Доведено, що значення якості ідентифікації автотранспортних засобів для зазначених систем може досягти 95 - 98 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.1 +
Шифр НБУВ: РА328433
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Давиденко В. Л. 
Виявлення та усунення суб'єктами кримінального судочинства причин і умов, які сприяли вчиненню злочинів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / В. Л. Давиденко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено кримінологічну діяльність суб'єктів кримінального судочинства з виявлення та усунення причин та умов, які призводяит до вчинення злочинів. Визначено зміст кримінологічної діяльності суб'єктів кримінального судочинства. Розглянуто кримінологічну роль основних суб'єктів кримінального судочинства (слідчого, прокурора, адвоката-захисника, суду) з виявлення та усунення причин та умов злочинів. Досліджено питання меж вивчення причин та умов злочинів під час розслідування кримінальних справ та основних вимог, яким повинні відповідати профілактичні документи. Запропоновано теоретичну модель організації структури з контролю фактичного вжиття заходів з виконання профілактичних документів слідчих, органів дізнання, прокуратури і суду. Сформульовано пропозиції щодо внесення змін до кримінального та кримінально-процесуального законодавства щодо вдосконалення превентивної діяльності суб'єктів кримінального судочинства з виявлення та усунення причин та умов, які призводили до вчинення злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)1 + Х883.9(4УКР)73
Шифр НБУВ: РА378605 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Давиденко Л.І. 
Державне регулювання сфери туризму на обласному рівні: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Л.І. Давиденко ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2006. — 20 с. — укp.

Проаналізовано питання державного регулювання сфери туризму на обласному рівні. Розкрито взаємозв'язок понять "державне регулювання" та "державне управління", в результаті якого виявлено сутність поняття "державного регулювання" взагалі та на його базі - "державне регулювання в сфері туризму". Обгрунтовано класифікацію механізмів державного регулювання сфери туризму. Запропоновано розмежувати повноваження щодо здійснення державного регулювання сфери туризму центрального та місцевих органів виконавчої влади. Визначено шляхи співробітництва органів місцевого самоврядування та суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність з надання туристичних послуг. Обгрунтовано пропозиції щодо створення обласної координаційної ради з питань розвитку туризму. Запропоновано концептуальні підходи щодо організації підвищення класифікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, які виконують обов'язки в сфері туризму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)135 + Х819(4УКР)011.2-97 + Ч518.14(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА341585
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Давиденко Л.М. 
Забезпечення прав і свобод громадян при здійсненні митних процедур (організаційно-правові аспекти): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Л.М. Давиденко ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено проблемні питання забезпечення прав і свобод громадян під час здійснення митних процедур, а також напрями організаційно-правового вдосконалення діяльності митних органів. Доведено необхідність і запропоновано модель організаційно-правового механізму забезпечення прав і свобод громадян у митних правовідносинах, яка містить засоби реалізації прав, їх охорони та захисту. Досліджено інститут адміністративних (управлінських) послуг. Запропоновано класифікацію митних процедур. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення чинної системи адміністративного (позасудового) оскарження рішень, дій або бездіяльності посадових осіб. Проведено аналіз стану забезпечення прав громадян у митному законодавстві України та запропоновано зміни до Митного кодексу з метою утвердження юридичних гарантій здійснення прав і свобод відповідно до Конституції України. Розглянуто питання адаптації митного законодавства України до стандартів ЄС. На підставі теоретичних висновків і аналізу забезпечення прав громадян, міжнародного досвіду у цій сфері розроблено та внесено пропозиції щодо вдосконалення організаційно-правових засад діяльності митних органів, які мають сприяти реальному забезпеченню прав громадян під час здійснення митних процедур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 + Х809(4УКР)31 +
Шифр НБУВ: РА352648
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Давидович І.І. 
Кримінально-правова охорона представників влади і громадськості, які охороняють правопорядок: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / І.І. Давидович ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Здійснено комплексне наукове дослідження проблеми кримінально-правової охорони представників влади та громадськості, які охороняють правопорядок. Доведено, що основні склади злочинів, передбачених ст. 342, 343, 345, 347 - 349, 350, 352 Кримінального кодексу, побудовані законодавцем з використанням типової юридичної конструкції. Досліджено загальні об'єктивні і суб'єктивні ознаки, передбачені цією конструкцією. Визначено особливості окремих посягань на представників публічного управління. Проведено системний аналіз санкцій у ст. 342, 343, 345, 347 - 349, 350, 352 Кримінального кодексу і встановлено закономірності побудови санкцій у цих нормах. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення кримінального законодавства України та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)125 +
Шифр НБУВ: РА353755
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Давидов П.Г. 
Морально-правовий конформізм як соціально-філософський феномен: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.03 / П.Г. Давидов ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2007. — 20 с. — укp.

Здійснено аналіз соціально-філософського феномену морально-правового конформізму як однієї з найпоширеніших форм деформації соціальної свідомості. Феномен морально-правового конформізму розглянуто в онтологічному та гносеологічному контекстах у "світ-системному" аспекті як у процесі інтеграції України до світової спільноти, на рівні внутрішньої трансформації суспільства, а також на рівні взаємозв'язку "свій - чужий". Проаналізовано аксіологічний вплив концептів "мораль", "моральність", "право" на формування соціальної свідомості та виникнення морально-правового конформізму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*662 + Ю701.52 + Х002.02 +
Шифр НБУВ: РА350127
Рубрики:

7.
Давидова І. В. 
Недійсність правочинів, укладених внаслідок помилки та обману: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / І. В. Давидова ; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". — О., 2011. — 20 с. — укp.

Розглянуто поняття та сутність недійсного правочину, підстави визнання правочинів недійсними, проаналізовано основні доктринальні підходи до визначення правових наслідків недійсності правочину, значення й ознаки обману та помилки як підстав недійсності правочинів. Досліджено категорії обману та помилки за цивільним законодавством України, а також співвідношення помилки й обману як підстав недійсності правочину. Визначено основні види помилки та критерії їх класифікації, а також вимоги до помилки як умови недійсності правочину. Проаналізовано судову практику про визнання недійсними правочинів, укладених внаслідок помилки й обману, та проблем, які виникають у даній сфері. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення норм чинного цивільного законодавства та практики їх застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)043.3
Шифр НБУВ: РА383293 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :


8.
Давиденко М.Л. 
Незаконне підприємництво: кримінологічне дослідження: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / М.Л. Давиденко ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2004. — 16 с. — укp.

Наведено визначення понять "злочини, пов'язані з незаконним підприємництвом". На підставі аналізу внутрішніх і зовнішніх ознак, характерних для досліджених злочинів, кваліфікованих за статтями 202 - 205 КК, зроблено висновок, що ці злочини, які є різними у контексті кримінального права, можна об'єднати до однієї групи злочинів, однорідної з позиції кримінології та є єдиним об'єктом кримінологічного дослідження. Запропоновано тезу, що зазначені злочини є підсистемою економічної злочинності, а також частиною тіньової економіки як система більш високого рівня. З'ясовано комплекс криміногенних чинників, які у взаємодії утворюють видову причину злочинів з незаконного підприємництва. Визначено роль і практичні можливості правоохоронних органів у протидії злочинам розглядуваного виду. Визначено спрямованість і характер правового виховання підприємців з метою усунення дефектів правосвідомості як обставин криміногенного характеру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х883.9(4УКР)72 +
Шифр НБУВ: РА331319
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Давиденко В.С. 
Основи методики розслідування злочинів, пов'язаних з порушеннями статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.С. Давиденко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено проблеми формування засад методики розслідування злочинів, пов'язаних з порушенням статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості. Наведено результати комплексного криміналістичного аналізу наукових засад методики розслідування даного виду злочину, основних елементів криміналістичної характеристики. Досліджено особливості початкового та наступного етапу розслідування, типові слідчі ситуації, процеси побудови слідчих версій, планування та проведення окремих слідчих дій, використання спеціальних знань і особливості профілактичної роботи слідчого.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)129 + Х894.9(4УКР)3 +
Шифр НБУВ: РА344892
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Давиденко С.В. 
Потерпілий як суб'єкт кримінально-процесуального доказування: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / С.В. Давиденко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми правового положення потерпілого як суб'єкта кримінально-процесуального доказування у досудових стадіях провадження, за розгляду та вирішення справ у суді першої інстанції, а також під час перегляду судових рішень. Запропоновано визначення процесуальних механізмів, які забезпечують доступ потерпілого до правосуддя та його право на судовий захист. Сформульовано положення щодо необхідності потерпілому права вибору власної позиції по справах приватно-публічного та публічного обвинувачення, обгрунтованість якої обов'язково має знайти відображення в обвинуваченому висновку, вироку (ухвалі) суду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)170.1 +
Шифр НБУВ: РА350248
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Давидова М.В. 
Права людини та громадянина в сучасних демократіях: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / М.В. Давидова ; Миколаїв. держ. гуманіт. ун-т ім. П.Могили. — Миколаїв, 2004. — 16 с. — укp.

Проведено аналіз політики сучасних правових, соціальних держав у сфері охорони і захисту прав людини і громадянина, з'ясовано об'єктивну необхідність розширення складу суб'єктів правозахисної діяльності. Досліджено практику сучасних правових держав щодо реалізації прав людини і громадянина. Систематизовано основні підходи щодо класифікації держав за ступенем активності реалізації соціально-економічних прав. Розглянуто сучасні концепції демократії, засновані на ідеї прав людини. Обгрунтовано, що права людини є одним з основних критеріїв порівняльного вивчення демократій і в цілому політичних систем. Показано, що нова епоха розвитку особистості й суспільства поставили в порядок денний питання про доповнення діапазону прав людини інформаційними правами. Досліджено політику України в галузі прав і свобод людини й громадянина. Проаналізовано наявні в Україні інститути захисту прав людини і громадянина.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф023 + Х809(4УКР)3 +
Шифр НБУВ: РА328305
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

12.
Давидова О.В. 
Психологічна корекція соціальних установок засуджених із насильницькою спрямованістю особистості в процесі їх реалізації: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / О.В. Давидова ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Розглянуто процес формування соціальних установок особистості та його вплив на злочинну поведінку. Проаналізовано чинники та закономірності процесу формування антисоціальних установок, методів психологічної корекції соціальних установок. Досліджено проблему найбільш ефективних методів ресоціалізації. Наголошено увагу на необхідності організації психотерапевтичного підходу до процесу ресоціалізації засуджених з насильницькою спрямованістю особистості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.11 + Ю947.3 + Х884.9(4Укр)18
Шифр НБУВ: РА320053 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

13.
Давидюк О.М. 
Технологія як об'єкт господарсько-правового регулювання: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.04 / О.М. Давидюк ; Нац. юрид. акад. ім. Я.Мудрого. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні засади правового статусу технології як самостійного об'єкту господарських відносин. Наведено визначення таких понять, як "технологія", "синтетичний об'єкт права інтелектуальної власності", "інфраструктура ринку технологій", "державна технологічна політика", "інноваційно-технологічна функція держави". Визначено критерії, за допомогою яких технологія може бути відокремлена від інших інноваційних і господарсько-правових об'єктів. Проаналізовано систему суспільних відносин пов'язаних із обігом технологій, змодельовано засади їх правового регулювання та нормативного обмеження державного впливу. Вивчено особливості реалізації державної технологічної політики та створення спеціальних правових режимів здійснення господарської діяльності, що направлені на стимулювання відносин пов'язаних з їх трасфером.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.302 + Х839(4УКР)93 +
Шифр НБУВ: РА370186 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського