Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (1071)Юристам - Наукова електронна бібліотека (18)Юристам - Реферативна інформація (1291)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*<.>U=Х849(4УКР)$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 86
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Ясечко С. В. 
Цивільно-правова відповідальність за порушення права на інформацію: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / С. В. Ясечко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 17 с. — укp.

Розглянуто питання цивільно-правової відповідальності за порушення прав на інформацію в контексті права на інформацію як немайнового права. Акцентовано увагу на інформації як об'єкті права, на її ознаках та правовому режимі. Сформульовано поняття інформації та цивільно-правової відповідальності за порушення прав на інформацію. Визначено особливості цивільно-правової відповідальності за порушення суб'єктивних прав на інформацію, акцентовано увагу на визначенні підстав, умов і меж відповідальності деліквента. Розкрито підстави звільнення від цивільно-правової відповідальності за порушення прав на інформацію. Теоретично обгрунтовано пропозиції щодо вдосконалення механізму правового регулювання цивільно-правової відповідальності за порушення прав на інформацію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)030.6 + Х892.19(4УКР)181.1 + Х849(4УКР)04
Шифр НБУВ: РА381685 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Шлома Г.О. 
Адміністративно-правове забезпечення службової таємниці в органах внутрішніх справ України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Г.О. Шлома ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено сучасні правові проблеми забезпечення інформаційної безпеки органів внутрішніх справ України через визначення режиму службової таємниці в даних органах та розробку меанізму її адміністративно-правового забезпечення. Досліджено сучасний стан правового регулювання інформаційних відносин, предметом яких є службова таємниця в органах внутрішніх справ України. Наведено пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства та відомчого нормативно-правового регулювання під час створення, використання, копіювання, пересилання, зберігання, зміни, знищення інформації, що складає службову таємницю в органах внутрішніх справ України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.010.21 ф + Х849(4УКР)042 +
Шифр НБУВ: РА357417
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Шишка О.Р. 
Договір на створення та розповсюдження реклами: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.Р. Шишка ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено відносини, які виникають за договором стосовно створення та розповсюдження реклами. Визначено поняття, юридичну природу такого договору, а також його місце у системі цивільно-правових договорів. Розглянуто правову природу та зміст договору на створення та розповсюдження реклами як підрядної послуги. Значну увагу приділено умовам такого договору й особливостям його укладення. Наведено правову характеристику суб'єктного складу аналізованого договору. Запропоновано критерії розмежування реклами й аналіз змісту договору щодо створення та розповсюдження реклами як правовідносин та визначено підстави для відповідальності сторін за договором. Обгрунтовано та запропоновано наукові теоретичні та практичні рекомендації, а також пропозиції з метою вдосконалення законодавчого врегулювання відносин за даним договором.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.619 + Х849(4УКР)112.3 +
Шифр НБУВ: РА338465
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Шепета О. В. 
Адміністративно-правові засади технічного захисту інформації: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. В. Шепета ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2011. — 20 с. — укp.

Висвітлено теоретичні та адміністративно-правові проблеми технічного захисту інформації в Україні. Надано визначення таких понять, як технічний захист інформації, система технічного захисту інформації, система нормативно-правових документів з питань технічного захисту інформації, взаємодія суб'єктів системи технічного захисту інформації України. Розкрито принципи, мету та форми взаємодії суб'єктів системи технічного захисту інформації. Досліджено тенденції подальшого розвитку сфери технічного захисту інформації в Україні, розроблено пропозиції щодо покращання цього виду захисту. Проаналізовано основні напрями вдосконалення державної політики технічного захисту інформації та підвищення ефективності його правового регулювання. Значну увагу приділено питанням покращання системи підготовки фахівців з технічного захисту інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)126 + Х849(4УКР)045:З970
Шифр НБУВ: РА381687 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Шатковська І. В. 
Адміністративно-правове забезпечення лікарської таємниці в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / І. В. Шатковська ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано загальну правову природу лікарської таємниці у процесі дослідження її як елемента системи професійної таємниці, характерних особливостей інституту лікарської таємниці як об'єкта правового регулювання та вивчення сучасного стану нормативно-правового забезпечення даного інституту. Досліджено проблематику суб'єктів збереження лікарської таємниці. Визначено критерії припустимості й адміністративно-правові засоби забезпечення правомірного розголошення лікарської таємниці. Розкрито адміністративно-правову характеристику обмеження лікарської таємниці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)14 + Х849(4УКР)115: р + Р11(4УКР)ПЗК
Шифр НБУВ: РА373559 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Шаповалова А.О. 
Забезпечення охорони банківської таємниці у кримінальному процесі України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / А.О. Шаповалова ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Проведено комплексне наукове дослідження забезпечення охорони банківської таємниці у кримінальному судочинстві. Запропоновано визначення поняття банківської таємниці як особливо цінної інформації, що умисно приховується службовцями банку, яку вони одержують у процесі роботи, зокрема, під час обслуговування клієнтів банку, а також відомості про діючих клієнтів і про клієнтів, які припинили свої відносини з банком або через певні причини ними не стали. Запропоновано розмежування понять "конфеденційність" і "таємниця", банківська таємниця та комерційна, службова та професійна, "розкриття банківської таємниці" та "розголошення банківської таємниці". Запропоновано визначення суб'єктів права на банківську таємницю - власника банківської таємниці та її утримувача. На конкретних прикладах з практики розслідування злочинів описано механізм розкриття інформації, яка становить банківську таємницю. Наведено пропозиції щодо внесення доповнень до КПК України. Уточнено положення про закритий судовий розгляд і неприпустимість розглошення даних досудового слідства з урахуванням кримінально-процесуальних гарантій охорони банківської таємниці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.07 + Х849(4УКР)042 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА362909
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Чубарук Т. В. 
Конституційні засади правового регулювання інформаційної сфери: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.02 / Т. В. Чубарук ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2010. — 18 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження конституційних засад правового регулювання інформаційної сфери, визначення їх змісту, механізмів реалізації. Доведено обгрунтування твердження, що у поєднанні вони утворюють певну конституційну модель, якій мають відповідати суспільні відносини, і яка забезпечує певний конституційний формат їх правового регулювання. Визначено інформаційну сферу, як об'єкт конституційно-правового регулювання, досліджено міжнародні підходи й іноземний досвід щодо конституційно-правового регулювання інформаційних відносин. Досліджено конституційні засади інформаційної безпеки, доступу до інформації (на прикладі екологічної інформації) та гарантування права на інформацію. Обгрунтовано засадничі властивості конституційного гарантування права на інформацію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)323 + Х849(4УКР)03
Шифр НБУВ: РА379984 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Хилько І. Ю. 
Адміністративно-правова протидія незаконному використанню та розповсюдженню програмного забезпечення в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / І. Ю. Хилько ; Запоріз. нац. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 18 с. — укp.

Досліджено адміністративно-правову протидію незаконному використанню та розповсюдженню програмного забезпечення в Україні. Визначено поняття "програмне забезпечення", його види та місце в системі об'єктів інтелектуальної власності, а також головні чинники виникнення незаконного використання та розповсюдження програмного забезпечення. Визначено правові основи, суб'єкти й адміністративно-правові засоби протидії незаконному використанню та розповсюдженню програмного забезпечення. Доведено, що комплекс адміністративно-правових засобів протидії незаконному використанню та розповсюдженню програмного забезпечення реалізується на державному, відомчому та локальному рівнях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х849(4УКР)111.06 + Х819(4УКР)072.89
Шифр НБУВ: РА385721 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Федорчук О.С. 
Формування у майбутніх правознавців навичок професійного застосування інформаційно-комунікаційних технологій: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / О.С. Федорчук ; Ін-т пед. освіти і освіти доросл. АПН України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Вирішено проблему формування навичок застосування інформаційно-комунікаційних технологій у процесі навчання та у майбутній професійній діяльності правознавців. З'ясовано суть педагогічного поняття "фахово-інформатична компетентність правознавця" та виділено його структурні компоненти. Визначено, обгрунтовано та реалізовано у навчальному процесі педагогічні умови формування навичок застосування інформаційно-комунікаційних технологій майбутніх правознавців. Визначено критерії та виділено рівні сформованості складових фахово-інформатичної компетентності. Запропоновано організацію навчального процесу. Експериментально доведено ефективність педагогічних умов формування фахово-інформатичної компетентності майбутніх правознавців. Результати дослідження впроваджено в навчальний процес певних ВНЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8р(4УКР)3-3ф + Х849(4УКР)3-3 +
Шифр НБУВ: РА364965
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Триняк В.Ю. 
Інформаційна безпека як соціокультурний феномен (соціально-філософський аналіз): автореф. дис... канд. філософ. наук : 09.00.03 / В.Ю. Триняк ; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О.Гончара. — Д., 2009. — 19 с. — укp.

В історичному й онтологічному аспектах проведено соціально-філософський аналіз інформаційної безпеки як соціокультурного феномена, що є складною багаторівневою функціональної системи та невід'ємною складовою системи забезпечення національної безпеки в цілому. Розкрито сутність і зміст інформаційної безпеки у системі зв'язків і відношень за сучасних умов. Наведено результати дослідження інформаційної безпеки України як складної, динамічної, цілісної системи, компонентами якої є підсистеми безпеки особи, держави та суспільства. Проаналізовано зовнішні та внутрішні загрози безпеці України в інформаційній сфері. З'ясовано, що інформаційні технології змінюють саму людину, її мислення, можливості, спосіб і ритм життя, систему цінностей. Доведено, що інформаційна сфера стала осередком економічних, соціальних, політичних конфліктів у суспільстві. Виявлено, що держава в цілому зазнала певних якісних трансформацій, зроблено висновок, що її роль і значення на міжнародній арені у сучасний період суттєво залежать від розвитку інфосфери. Проаналізовано етичні проблеми розвитку інформаційно-комп'ютерних технологій, а також глобальні проблем інформаційно-комп'ютерної етики. Обгрунтовано основні підходи щодо оцінювання сучасного рівня інформаційної безпеки України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*18:Ж + Х849(4УКР)04 + Ч62 в05 +
Шифр НБУВ: РА367034
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

11.
Ткачук Р.Л. 
Логіко-когнітивні моделі інтелектуального тренування і тестування операторів в системі забезпечення ліквідації загроз: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Р.Л. Ткачук ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2008. — 24 с. — укp.

Розроблено нові методи підвищення ефективності управлінських рішень й інтелектуально-психологічної стійкості оперативно-командного персоналу й операторів у виробничо-технологічних структурах у разі виникнення надзвичайних ситуацій з використанням інформаційних технологій, синтезу стратегій управління, тактики та планів дій і когнітивної психології для побудови моделей інтелектуальної діяльності людини за умов загроз і технологічних аварій. На підставі результатів теоретичних й експериментальних досліджень встановлено, що мінімізація ризику прийняття неправильних рішень і забезпечення антистресової поведінки оператора управління технологічним процесом залежить від таких факторів: рівня його психологічної та фізіологічної підготовки, інтелектуальної стійкості, а також організації нейропроцесора, сенсорної системи та її здатності сприймати потоки образних, аналітичних даних, формувати сценарії та інформаційний образ подій, виявляти ознаки та появу загрози, формувати їх інформаційний портрет, відслідковувати траєкторії та сценарії змін, прогнозувати напрямки динамічного руху, і з використанням даних показників формувати основні логіко-когнітивні моделі управлінських рішень, які реалізуються у вигляді оперативних планів дій. Розроблено інформаційно-інтелектуальні моделі формування рішень з урахуванням розмитості та неповноти даних, які надходять від первинної сигнальної інформації. Запропоновано концепцію інтегрованих тестів та на основі інформаційних технологій побудовано процедури інтелектуального тренування операторів для правильного прийняття рішень за екстремальних умов на основі розширення системи знань про проблемно-орієнтовані об'єкти виробничих структур і розвитку логічного мислення оператора з використанням методів когнітивної психології, формальної логіки та теорії прийняття рішень. На основі інформаційної технології обробки ситуативних даних і логіко-когнітивних моделей нейропроцесора розроблено систему оперативного тестування та тренування операторів для підвищення їх інтелектуального й професійного рівня, яка має переваги у порівнянні з існуючими методами, запропоновано її програмне забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х849(4УКР)045:Ю9 + Ю941.2-39 + Ю941.2-69 +
Шифр НБУВ: РА357875
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

12.
Тацишин І.Б. 
Адміністративно-правове забезпечення інформаційних відносин в галузі реклами: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / І.Б. Тацишин ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2009. — 18 с. — укp.

Охарактеризовано поняття та зміст адміністративно-правового забезпечення інформаційних відносин в галузі реклами. Досліджено адміністративно-правовий механізм забезпечення безпеки інформаційних відносин у галузі реклами. Розглянуто особливості та види адміністративної відповідальності за порушення загальнообов'язкових правил рекламної діяльності та заходів їх припинення. Сформульовано конкретні пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення адміністративно-правового забезпечення інформаційних відносин в галузі реклами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.02 + Х849(4УКР)112.3 +
Шифр НБУВ: РА367280
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Таіров А. І. 
Інформаційне забезпечення функціонування органів державної влади: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.03 / А. І. Таіров ; Нац. акад. наук України ; Ін-т держави і права ім. В. М. Корецького. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Аргументовано, що державна PR-діяльність може бути використана як для встановлення й підтримки реальних партнерських взаємин і взаємодій із суспільством та його об'єктивного інформування про діяльність державної влади, так і для маніпулювання громадянською думкою. Виявлено типи інформаційної поведінки держави, кожний з яких має свою специфіку встановлення та підтримки політичних контактів з партнерами й опонентами. Доведено, що в результаті впровадження в діяльність органів державної влади та систему державного управління інформаційно-телекомунікаційних технологій з позиції ідеології електронного уряду органи державної влади одержують новий оперативний канал прямого спілкування із громадянами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф018 + Ч62 в05 + Х809(4УКР)6-9 ф + Х849(4УКР)021
Шифр НБУВ: РА373961 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

14.
Сулацький Д. В. 
Організаційно-правові засади забезпечення інформаційної безпеки людини як споживача телекомунікаційних послуг: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Д. В. Сулацький ; Міжнар. ун-т бізнесу і права. — Херсон, 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено новий предмет інформаційних правовідносин - відомості щодо наданих людині телекомунікаційних послуг. Обгрунтовано тезу, що забезпечення даної безпеки суттєво залежить від якісного правового регулювання зазначених правовідносин. Аргументовано доцільність визначення оперативних підрозділів правоохоронних органів як суб'єктів інформаційних правовідносин, що виникають під час витребування ними в інших суб'єктів - операторів і провайдерів телекомунікацій - указаних відомостей для подальшого їх використання у правоохоронній діяльності тощо. Доведено необхідність розгляду даних підрозділів в ролі не лише суб'єктів забезпечення інформаційної безпеки людини як споживача телекомунікаційних послуг, а й суб'єктів реалізації загроз цій безпеці. Запропоновано нову модель забезпечення інформаційної безпеки людини як споживача телекомунікаційних послуг, спрямовану на вдосконалення нормативно-правового врегулювання й організаційного впорядкування обігу відомостей щодо наданих людині телекомунікаційних послуг, що зумовлена необхідністю дотримання балансу інтересів держави, суспільства та людини в даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х849(4УКР)112.22 + Х819(4УКР)126 + Ч62 в05
Шифр НБУВ: РА383223 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

Видання зберігається у :


15.
Субіна Т. В. 
Адміністративно-правове забезпечення інформаційної безпеки в органах державної податкової служби України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Т. В. Субіна ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено поняття "інформація", "захист інформації", "інформаційна безпека", що дозволяє сформувати визначення "інформаційна безпека в органах ДПС України". Проаналізовано суб'єкти, які забезпечують реалізацію завдань Національної програми інформатизації. Розкрито рівень застосування технічних засобів і стан здійснення документообігу використанням мережі Інтернет в органах ДПС України. Наведено рекомендації та пропозиції, які повинні певною мірою сприяти підвищенню оперативності й ефективності адміністрування податків, зборів та інших обов'язкових платежів у діяльності органів ДПС України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)201 + Х849(4УКР)042
Шифр НБУВ: РА372186 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Стрельников А.В. 
Адміністративна відповідальність за порушення законодавства про рекламу: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / А.В. Стрельников ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2004. — 18 с. — укp.

Визначено суть поняття "адміністративна відповідальність", "реклама", "рекламна діяльність", "вина юридичної особи", "провадження". Вперше охарактеризовано склади адміністративних проступків у сфері рекламної діяльності. Досліджено правові засади адміністративної відповідальності за порушення законодавства про рекламу з урахуванням внесених змін. Визначено правовідносини, які складають об'єкт адміністративних проступків у сфері рекламної діяльності. Наведено характеристику реклами та рекламної діяльності як предмета проступку. Обгрунтовано новий підхід щодо визначення вини юридичної особи за порушення законодавства про рекламу. Запропоновано оригінальну класифікацію існуючих видів реклами, її обмеження, правовідносин, що складають об'єкт порушень законодавства про рекламу, недобросовісної реклами. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства про адміністративну відповідальність за проступки у сфері рекламної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.8 + Х849(4УКР)112.3 +
Шифр НБУВ: РА334409
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Сопілко І.М. 
Правове регулювання відносин щодо отримання органами державної влади України інформації: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / І.М. Сопілко ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Сформульовано спеціальні принципи правового регулювання відносин щодо одержання органами державної влади України інформації, до яких віднесено: достовірність та повнота інформації, яка надається органам державної влади; своєчасність одержання органами державної влади України інформації; одержання органами державної влади України інформації про особисте життя за згодою фізичної особи; рівності прав органів державної влади України й інших учасників інформаційних відносин на одержання відкритої інформації; закріплення юридичної відповідальності за порушення права органу державної влади України одержувати інформацію; використання органами державної влади України законних засобів одержання інформції; законодавчого закріплення обов'язку фізичних та юридичних осіб надавати інформацію органам державної влади на їх законний запит. Обгрунтовано підходи до формулювання термінів і понять інформаційного права з метою встановлення повноважень органу державної влади України на одержання інформації у частині обов'язкового врахування таких чинників: необхідності закріплення особливої процедури набуття інформаційної дієздатності органу державної влади; встановлення строків одержання інформації; вказівка суб'єкта, який зобов'язаний надати інформацію органу державної влади; закріплення форми одержання інформації; визначення виду інформації за режимом договору, яка може бути одержана органом державної влади України; встановлення підстав надання інформації, зокрема, визначення умов платності або безоплатності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011 ф + Х849(4УКР)021 +
Шифр НБУВ: РА369906 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Соколов А. В. 
Розвиток інформаційного забезпечення системи державного управління: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / А. В. Соколов ; Акад. муніцип. упр. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено особливості інформаційного забезпечення державного управління за умов глобалізації. Розкрито механізми взаємодії державних регулювальних органів і саморегулювальних організацій. Проаналізовано методичні засади руху інформаційних потоків у державному управлінні. Проаналізовано інфраструктуру інформаційного забезпечення системи державного управління. Визначено основні завдання законодавчого та нормативно-правового регулювання інформаційного забезпечення державного управління. Проаналізовано достовірність і повноту розкриття інформації в державному управлінні. Запропоновано шляхи вдосконалення інфраструктури регулювання інформаційної відкритості в національній економіці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011 ф + Х849(4УКР)021
Шифр НБУВ: РА376315 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Скулімовський Р.Л. 
Формування державної стратегії на інформаційному ринку в умовах глобалізації: автореф. дис... канд. наук з держ. управління: 25.00.02 / Р.Л. Скулімовський ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2008. — 19 с. — укp.

Проаналізовано роль держави в еволюції інформатизації суспільства. Досліджено теорії вчених щодо питання визначення стратегії на ринку інформаційних продуктів, послуг і технологій. Узагальнено трактування суті стратегії стосовно інформаційного ринку. Проаналізовано політику держави щодо розвитку ринку інформаційних послуг на національному ринку. Розглянуто стан інфраструктури ринку та перспективи вступу до СОТ. Обгрунтовано пропозиції щодо політики держави за зазначеними напрямками. Сформульовано стратегію держави на ринку інформатизації, яка передбачає вдосконалення напрямків у політиці держави, реструктуризацію та наявність функцій державних органів, дозволяє визначити напрямки підвищення ефективності роботи телекомунікаційної галузі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х849(4УКР)03 + Х839(4УКР)211.8 +
Шифр НБУВ: РА356824
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Самойлова 
Кримінально-правова характеристика передачі або збирання відомостей, що становлять конфіденційну інформацію, яка є власністю держави: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Олена Сергіївна Самойлова ; Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 2006. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)124 + Х849(4УКР)042
Шифр НБУВ: РА348794
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського