Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (184)Юристам - Наукова електронна бібліотека (5)Юристам - Реферативна інформація (151)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ЗУБ$<.>+<.>A=ИГОР$<.>+<.>A=ВЛАДИМИРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

1.
Зубар В.М. 
Зобов'язання, що виникають з ведення чужих справ без доручення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / В.М. Зубар ; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Досліджено чинники, тенденції та закономірності становлення та розвитку зобов'язань, що виникають з ведення чужих справ без доручення. На підставі сучасної концепції цивільного права розглянуто перебіг формування даного виду зобов'язань у римському праві, а також його розвиток у процесі кодифікацій цивільного законодавства ХІХ - ХХ ст. Проаналізовано стан і висвітлено перспективи розвитку інституту ведення чужих справ без доручення. Викладено поняття зобов'язань, що виникають з ведення чужих справ без доручення, їх правову природу, охарактеризовано права й обов'язки сторін. Визначено умови, які дозволяють говорити про виникнення зобов'язань: відсутність доручення у гестора, необхідність і доцільність ведення чужих справ, навмисне здійснення дій на користь іншої особи. Наведено оцінку загальних тенденцій розвитку досліджуваного інституту, стану його регулювання за різними правовими системами, сформульовано пропозиції щодо редакції окремих норм проекту ЦК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х832.134
Шифр НБУВ: РА317137 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

2.
Зубенко Г.В. 
Конституційно-правовий статус Рахункової палати Верховної Ради Автономної Республіки Крим: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / Г.В. Зубенко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено конституційно-правовий статус Рахункової палати Верховної Ради Автономної Республіки Крим (АРК). Розкрито правову природу та здійснено класифікацію контрольно-рахункових органів. Проведено комплексне дослідження проблем становлення та розвитку їх в Україні. Розглянуто концептуальні засади моделі Рахункової палати Верховної Ради АРК, а саме: визначено порядок її формування та структуру, принципи організації та діяльності. Проаналізовано суть завдань, функцій і гарантій діяльності контрольно-рахункового органу автономії. На підставі проведених досліджень визначено конкретні практичні пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення конституційно-правового статусу Рахункової палати Верховної Ради АРК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР-6КРМ)621.1 +
Шифр НБУВ: РА357793
Рубрики:

3.
Зубов К. М. 
Правообмеження у державній службі України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / К. М. Зубов ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2010. — 18 с. — укp.

Визначено поняття та правову природу правообмеження, співвідношення поняття "правообмеження" з поняттями "обмеження" та "заборона", виокремлено широке та вузьке розуміння правообмеження. Проведено класифікацію правообмежень і виокремлено їх види: за метою пов'язані зі вступом на державну службу, з проходженням державної служби; за правовим регулюванням: загальні, спеціальні; за критеріями вимог: позитивні, негативні. Проаналізовано чинне законодавство про обмеження у державній службі, визначено її структуру та надано пропозиції щодо вдосконалення законодавства. Розглянуто такі види правообмежень: вік, безпартійність, судимість, відповідна освіта та професійна підготовка.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012.2
Шифр НБУВ: РА374391 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Зубатенко О.М. 
Припинення суб'єктів господарювання: автореф. дис... канд юрид. наук: 12.00.04 / О.М. Зубатенко ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2008. — 18 с. — укp.

Досліджено правові питання припинення суб'єків господарювання. Запропоновано доповнити закон статтею стосовно заборони примусової ліквідації суб'єктів господарювання, що мають стратегічне загальнодержавне або місцеве значення. Узагальнено особливості ліквідації та реорганізації таких суб'єктів. Класифіковано особливості їх ліквідації та реорганізації за різними критеріями. Запропоновано вдосконалити підстави ліквідації суб'єкта господарювання. Обгрунтовано, що його примусова реорганізація повинна проводитися на підставі рішення суду за позовами уповноважених державних органів виконачої влади, а не на підставі прямих рішень цих органів. Запропоновано ввести процедуру нагляду за діяльністю боржника, яка передуватиме процедурі розпорядження майном боржника, а також спрощену процедуру окремих категорій боржників. Запропоновано запровадити систему обов'язкового страхування відповідальності членів ліквідаційної комісії, арбітражних керуючих у випадках завдання шкоди боржникам, кредиторам та іншим особам у процесі реорганізації чи ліквідації. Обгрунтовано інші пропозиції щодо законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.414.4 + Х893(4УКР)920.9 +
Шифр НБУВ: РА358275
Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського