Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (2471)Юристам - Наукова електронна бібліотека (93)Юристам - Реферативна інформація (1704)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х883.9$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 218
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Копилова М. А. 
Запобігання злочинам проти власності на курортах АР Крим: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / М. А. Копилова ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Розкрито основні ознаки злочинів проти власності, наведено їх кримінально-правову характеристику та сформульовано власне визначення поняття "запобігання злочинам проти власності". За результатами аналізу даних офіційної статистики щодо злочинів загальнокримінальної спрямованості в Автономії та на підставі дослідження проведено кримінологічну характеристику злочинів проти власності та систематизовано їх детермінанти. Проведено кримінологічну характеристику осіб, які вчиняють злочини проти власності на курортах АР Крим, та їх жертв, а також наведено їх типологізацію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)116 + Х883.9(4УКР)711.16
Шифр НБУВ: РА383266 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :


2.
Дергач Л. В. 
Розслідування вимагань, вчинених організованими злочинними групами, у сучасних умовах: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Л. В. Дергач ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено види вимагань, що вчиняють організовані групи за сучасних умов. Охарактеризовано структуру організованої групи вимагачів, визначено зміст тактичних операцій "Затримання організованої групи вимагачів" і "Виявлення організатора злочинної групи вимагачів і доказування його вини" як тактичних комплексів з ефективної нейтралізації організованої злочинної групи. Доведено, що протидія розслідуванню вимагань, вчинених організованими групами, здійснюється за створення угруповання, за вчинення вимагань, у процесі розслідування вимагань, за виконання обвинувального вироку суду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)116.501.7 + Х883.9(4УКР)2 + Х894.9(4УКР)311.6
Шифр НБУВ: РА380945 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Говор Ю. О. 
Запобігання органами внутрішніх справ насильницьким злочинам щодо жінок у сім'ї: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Ю. О. Говор ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2011. — 18 с. — укp.

Запропоновано авторське визначення кримінального насильства в сім'ї, уточнено його види, а також встановлено специфічні ознаки насильницьких злочинів стосовно жінок у сім'ї, наведено їх класифікацію. Досліджено становлення законодавства щодо протидії насильству в сім'ї та узагальнено основні напрями його розвитку. На підставі кримінологічного аналізу узагальнено нову кримінологічну інформацію щодо насильницьких злочинів стосовно жінок у сім'ї, характерологічні особливості осіб, які вчиняють насильницькі злочини, ознаки, які типово притаманні жінкам-жертвам насильства в сім'ї. Проаналізовано суб'єктивні та об'єктивні детермінанти насильницьких злочинів стосовно жінок у сім'ї, й, зокрема, з'ясовано чинники латентності, недоліки діяльності органів внутрішніх справ. З урахуванням кримінологічного аспекту діяльності органів внутрішніх справ розглянуто форми, методи, заходи запобігання даним злочинам. З метою уточнення заходів запобігання насильницьким злочинам стосовно жінок у сім'ї розроблено типологію сімей. Сформульовано пропозиції щодо комплексного удосконалення механізму запобігання органами внутрішніх справ насильницьким злочинам щодо жінок у сім'ї.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)115 + Х883.9(4УКР)711.15
Шифр НБУВ: РА382522 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Іванова Н. Г. 
Запобігання злочинним посяганням на рослинний світ (за матеріалами Донецького регіону України): автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Н. Г. Іванова ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 18 с. — укp.

Розглянуто особливості кримінально-правової охорони рослинного світу. Проведено кримінологічно-порівняльний аналіз стану злочинності у сфері охорони рослинного світу в Україні, зокрема в Донецькому регіоні. Визначено найбільш вагомі детермінуючі чинники, що зумовлюють вчинення злочинів, які посягають на рослинний світ. Запропоновано комплекс загальносоціальних і спеціально-кримінологічних заходів запобігання злочинам цієї категорії. Наведено практичні рекомендації щодо вдосконалення запобіжної діяльності правоохоронних органів внутрішніх справ в даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)118 + Х883.9(4УКР)711.8 + Х859(4УКР5)14
Шифр НБУВ: РА384534 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Міщенко С. Г. 
Роль кримінальної юстиції в протидії злочинності: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / С. Г. Міщенко ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Досліджено сутність, зміст кримінальної юстиції й її роль у протидії злочинності. Доведено, що кримінальна юстиція - це система державних органів, створених з метою протидії злочинності в межах здійснення кримінального судочинства. Зміст кримінальної юстиції становить процесуальна діяльність органів дізнання, досудового слідства, прокуратури та судів, спрямована на реалізацію публічної державної функції протидії злочинності. За характером зазначена діяльність є сукупністю зусиль, спрямованих на протидію злочинності шляхом правового реагування на вчинені злочини та запобігання новим злочинам. Належність державного правоохоронного органу до системи кримінальної юстиції визначається винятково характером і кримінально-процесуальною формою його діяльності, а не організаційно-управлінськими відносинами. Кримінальна юстиція потребує реформування, яке необхідно здійснювати на основі науково обгрунтованої концепції зусиллями не самих органів кримінальної юстиції, а відповідними компетентними державними інституціями з широким залученням громадськості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР) + Х883.9(4УКР)73
Шифр НБУВ: РА382933 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :


6.
Корягіна А. М. 
Вплив взаємовідносин жертви та злочинця на виникнення, розвиток та наслідки злочину: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.08 / А. М. Корягіна ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Наведено кримінологічну характеристику злочинів, які детерміновано взаємовідносинами жертви та злочинця. Досліджено динаміку взаємовідносин та їх вплив на структурні елементи механізму індивідуальної злочинної поведінки. Проаналізовано особи жертви та злочинця у "злочинах взаємовідносин", кримінально-правове значення взаємовідносин потерпілого та суб'єкта злочину. Запропоновано заходи запобігання злочинам, вчиненим через девіації у взаємовідносинах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)014 + Х883.9(4УКР)3
Шифр НБУВ: РА382068 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Давиденко В. Л. 
Виявлення та усунення суб'єктами кримінального судочинства причин і умов, які сприяли вчиненню злочинів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / В. Л. Давиденко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено кримінологічну діяльність суб'єктів кримінального судочинства з виявлення та усунення причин та умов, які призводяит до вчинення злочинів. Визначено зміст кримінологічної діяльності суб'єктів кримінального судочинства. Розглянуто кримінологічну роль основних суб'єктів кримінального судочинства (слідчого, прокурора, адвоката-захисника, суду) з виявлення та усунення причин та умов злочинів. Досліджено питання меж вивчення причин та умов злочинів під час розслідування кримінальних справ та основних вимог, яким повинні відповідати профілактичні документи. Запропоновано теоретичну модель організації структури з контролю фактичного вжиття заходів з виконання профілактичних документів слідчих, органів дізнання, прокуратури і суду. Сформульовано пропозиції щодо внесення змін до кримінального та кримінально-процесуального законодавства щодо вдосконалення превентивної діяльності суб'єктів кримінального судочинства з виявлення та усунення причин та умов, які призводили до вчинення злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)1 + Х883.9(4УКР)73
Шифр НБУВ: РА378605 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Жукова Т. С. 
Соціальні засади запобігання злочинності молоді в Україні та Італії (порівняльне дослідження): автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Т. С. Жукова ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 20 с. — укp.

Висвітлено комплекс проблем теоретичного та практичного характеру, пов'язаних з інститутом запобігання молодіжній злочинності. Для успішної інтеграції України в ЄС, зближення законодавства України та практики його застосування з сучасною європейською системою обгрунтовано доцільність здійснення узагальнень та аналізу законодавства й інших нормативно-правових актів, які регулюють правові й організаційні засади запобігання злочинам в Україні й Італії. Для якісного проведення порівняльного дослідження обрано вікові межі найбільш схожої частини молоді України й Італії, а саме від 16-ти до 21-го року. Подано кримінологічну характеристику молодіжної злочинності. Проаналізовано причини, умови та фактори, що детермінують злочинність. Виявлено особливості злочинності молоді в Україні й Італії. Висвітлено напрями використання в Україні досвіду Італії з запобігання молодіжній злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)52 + Х883.9(4ІТА)52 + Х999.88
Шифр НБУВ: РА381600 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

9.
Раковська Ю. В. 
Соціально-правова природа та детермінація торгівлі людьми: кримінологічне дослідження: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Ю. В. Раковська ; Міжнар. гуманіт. ун-т. — О., 2011. — 20 с. — укp.

Наведено кримінологічну характеристику торгівлі людьми й осіб, які вчиняють такі злочини, а також віктимологічний аналіз жертв торгівлі людьми. Запропоновано адаптовану класифікацію жертв торгівлі людьми на підставі їх поведінки, що передувала вербуванню. Визначено передумови криміналізації рабства та сучасної його форми - торгівлі людьми - на міжнародному й національному рівнях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)113.4 + Х883.9(4УКР)311.34
Шифр НБУВ: РА381554 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Тацій М. С. 
Кримінологічний аналіз агресивної корисливо-насильницької злочинності та запобігання їй: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / М. С. Тацій ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Наведено загальну характеристику кримінальної агресії в контексті сучасних пріоритетів боротьби зі злочинністю та її запобігання. Проведено комплексний, багатопрофільний аналіз психологічних механізмів кримінальної агресії, у тому числі, з позиції жертви злочинного посягання. Визначено систему агресивної корисливо-насильницької злочинності на підставі аналізу кримінально-правової характеристики злочинів, які її складають, а також розробки відповідної криміналогічної характеристики. Проведено аналіз елементів ознак агресивних корисливо-насильницьких злочинів та обгрунтовано кримінологічну однорідність системної злочинної діяльності даного виду. Узагальнено структуру та проведено аналіз основних характеристик особистості агресивного корисливо-насильницького злочинця. Класифіковано об'єктивні та суб'єктивні фактори, а також причини та умови, які призводять до скоєння агресивних корисливо-насильницьких посягань. Наведено характеристику основних загальносоціальних і спеціально-кримінологічних запобіжних заходів стосовно вказаної категорії злочинів. Обгрунтовано теоретичну можливість і практичну доцільність здійснення прогнозування індивідуальної злочинної поведінки з метою подальшого вжиття заходів впливу або корекції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)116 + Х883.9(4УКР)711.16
Шифр НБУВ: РА384814 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Аркуша Л. І. 
Основи виявлення та розслідування легалізації доходів, одержаних у результаті організованої злочинної діяльності: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.09 / Л. І. Аркуша ; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". — О., 2011. — 40 с. — укp.

Вперше розкрито зміст поняття легалізації доходів, одержаних в результаті організованої злочинної діяльності, як динамічної системи стійко повторюваних дій, спрямованих на здійснення операцій з коштами чи майном, одержаним злочинним шляхом, з метою приховання їх безпосереднього походження для подальшого введення в легальний обіг. На основі аналізу взаємообумовленості та співвідношення з іншими суспільно-небезпечними соціальними явищами, такими як тіньова економіка, організована злочинність, корупція, науково обгрунтовано теоретико-методологічні засади дослідження джерел та умов, що сприяють легалізації досліджуваних доходів. Концептуально узагальнено в межах теорії криміналістики сучасні методи та засоби забезпечення протидії легалізації цих доходів з визначенням пріоритетності криміналістичних та оперативно-розшукових можливостей протидії. З урахуванням сучасних умов визначено та систематизовано особливості технології вчинення легалізації цих доходів і досліджено окремі її елементи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х894.9(4УКР)311.7 + Х883.9(4УКР)2
Шифр НБУВ: РА381415 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Ступник Я. В. 
Механізм протидії наркозлочинності: кримінологічні засади: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Я. В. Ступник ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 22 с. — укp.

Проаналізовано кримінологічні засади функціонування механізму протидії наркозлочинності в Україні за сучасних умов, визначено його поняття та структуру, ознаки елементів і компонентів. Розглянуто сутність, особливості та значення антинаркотичного законодавства в світлі трансформації політики протидії наркозлочинності, забезпечення динаміки її реакції на зміни в кримінологічній обстановці. Розкрито сутність програмування кримінологічного впливу на наркозлочинність, встановлено його відмінності від суміжних категорій і правових феноменів. Визначено характеристики сучасного стану координації, взаємодії та міжнародної співпраці у сфері протидії наркозалежності та висвітлено напрями їх удосконалення на перспективу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)123 + Х883.9(4УКР)711.23
Шифр НБУВ: РА384200 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Пузиревський Є. Б. 
Кримінологічний аналіз і запобігання військовим злочинам: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Є. Б. Пузиревський ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 22 с. — укp.

Визначено основні ознаки сучасної військової злочинності, її місце в загальній структурі злочинності, співвідношення із суміжними утвореннями, а також пріоритетами боротьби зі злочинністю та запобігання їй. Розроблено критерії та здійснено класифікацію військових злочиннів, які розглянуто як форму кримінального конфлікту з одночасним встановленням їх динамічних характеристик і показників. Проаналізовано основні характеристики особи злочинця-військовослужбовця, досліджено мотив і мотивацію військових злочинів у категорії системного аналізу. Здійснено феноменологічний аналіз системи протидії військовій злочинності з нової кримінологічної парадигми. Охарактеризовано специфіку здійснення загальносоціальних, спеціальних та індивідуальних запобіжних заходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)129 + Х883.9(4УКР)711.29 + Ц4(4УКР)276
Шифр НБУВ: РА379894 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Руфанова В. М. 
Кримінологічна характеристика та запобігання органами внутрішніх справ злочинам, пов'язаним з незаконним використанням бюджетних коштів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / В. М. Руфанова ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2011. — 20 с. — укp.

Проведено дослідження питань теоретичного та практичного характеру щодо з'ясування кримінологічної характеристики злочинів, пов'язаних з незаконним використанням бюджетних коштів (ст.ст. 175 (ч. 2), 191, 210, 211, 222, 364 - 368 КК України), а також сучасного стану запобігання даним злочинам ОВС. Досліджено основні кримінологічні показники рівня, структури, динаміки та географії злочинів, пов'язаних з незаконним використанням бюджетних коштів. З'ясовано найбільш поширені способи вчинення даних злочинів. Охарактеризовано причини та умови, які обумовлюють вчинення злочинів у бюджетній сфері, а також осіб, які вчиняють злочини даної категорії. Сформульовано ряд теоретичних і практичних висновків, внесено пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства та заходів запобігання ОВС злочинам, пов'язаним з незаконним використанням бюджетних коштів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х883.9(4УКР)711.17
Шифр НБУВ: РА379372 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Гумін О. М. 
Кримінальна насильницька поведінка особи: теоретико-прикладні аспекти: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.08 / О. М. Гумін ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2011. — 36 с. — укp.

Розкрито основні теоретико-прикладні аспекти кримінальної насильницької поведінки особи, з'ясовано систему та зміст деліктних і криміногенних чинників, що обумовлюють кримінальну насильницьку поведінку. Обгрунтовано кримінально-правове та кримінологічне визначення поняття "насильство", виокремлено його ознаки. Здійснено класифікацію видів кримінального насильства як фізичного та психічного, так і комбінованого (поєднаного) - сексуального й економічного насильства, які можуть бути їх складовими, а також запропоновано визначення. Проаналізовано окремі складові елементи кримінологічної характеристики особи, яка вчиняє насильницькі діяння, та жертви насильницьких злочинів. Визначено найбільш властиві риси таких осіб та узагальнено їх характеристику. Охарактеризовано сучасну насильницьку злочинність в об'єктивному та суб'єктивному аспектах. Визначено специфічні прояви латентної насильницької злочинності у сфері сімейно-побутових відносин. Сформульовано нові за змістом положення щодо детермінант кримінальної насильницької поведінки та сформовано на основі цього дієві шляхи діяльності ОВС щодо запобігання насильницьким злочинам.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)014 + Х883.9(4УКР)3
Шифр НБУВ: РА380091 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

16.
Денисов С. Ф. 
Злочинність кримінально активної частини молоді та її запобігання в Україні: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.08 / С. Ф. Денисов ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 36 с. — укp.

Досліджено методологічні та теоретичні проблеми злочинності кримінально активної частини молоді. Визначено, що злочинність молоді має специфічні особливості й являє собою самостійний об'єкт кримінологічного дослідження. Виявлено, що кримінально активна частина молоді є соціодемографічною підгрупою, яка характеризується відповідними ознаками. Дані ознаки виявлено в ході емпіричних досліджень. Надано поняття злочинності кримінально активної частини молоді. Визначено інші, ніж офіційні, вікові межі. Розглянуто проблему молодіжної злочинності в структурі загальної злочинності, унаслідок чого виявлено закономірності на рівні кореляцій. Складено кримінологічну характеристику особи злочинця молодіжного віку. Виявлено особливості молодої людини, що накладають свій відбиток на характер дії криміногенних чинників. До них належать: фізіологічні, індивідуально-психологічні та соціально-психологічні властивості. Визначено доктринальні та практичні засади запобігання злочинності кримінально активної частини молоді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)52
Шифр НБУВ: РА383307 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :


17.
Авраменко О. Л. 
Особливості початкового етапу розслідування викрадення людей, вчинених злочинними групами: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / О. Л. Авраменко ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Узагальнено результати дослідження викрадень людей, вчинених злочинними групами. Визначено їх сутність і характерні особливості. Розкрито зміст основних елементів криміналістичної характеристики, виявлено й описано їх взаємозв'язки. Досліджено особливості початкового етапу розслідування викрадень людей, вчинених злочинними групами, що зумовило розгляд проблем порушення кримінальної справи. Розглянуто типові слідчі ситуації та визначено особливості взаємодії слідчого з оперативними підрозділами, проведення слідчих дій тощо. Розроблено методичні рекомендації для правоохоронців.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)113.017 + Х883.9(4УКР)2 + Х893.9(4УКР)722.07
Шифр НБУВ: РА381029 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Турлова Ю. А. 
Кримінологічна характеристика браконьєрства в Україні та протидія цим злочинам: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Ю. А. Турлова ; НАН України ; Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. — К., 2011. — 18 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження злочинного браконьєрства (ЗБ) як соціального явища. Розглянуто особливості кримінально-правової охорони тваринного світу від браконьєрських посягань, проведено довгостроковий кримінологічний аналіз стану ЗБ. Визначено основні напрями протидії ЗБ, запропоновано зміни та доповнення до кримінально-правових норм, що встановлюють відповідальність за браконьєрство. Розроблено комплекс загальносоціальних і спеціально-кримінологічних заходів запобігання злочинним браконьєрським посяганням, обгрунтовано практичні пропозиції та рекомендації, що спрямовані на вдосконалення запобіжної діяльності право- і природоохоронних органів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)118 + Х883.9(4УКР)711.18
Шифр НБУВ: РА382704 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Алфьоров С. М. 
Адміністративно-правовий механізм протидії корупції в органах внутрішніх справ: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.07 / С. М. Алфьоров ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 38 с. — укp.

Проаналізовано проблеми визначення сутності корупції та виявлено особливості корупції в Україні. Розкрито поняття корупції як правової категорії, здійснено грунтовний аналіз Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції". Встановлено соціально-правову небезпеку корупції в Україні. Вивчено діяльність щодо протидії корупції як напрямок реалізації державної політики, визначено завдання, функції, принципи, форми та методи діяльності щодо протидії корупції в ОВС. Надано визначення поняття правового статусу працівника ОВС та з'ясовано значення його законодавчого закріплення для протидії корупції. Здійснено характеристику прав та обов'язків, правообмежень працівників ОВС і визначено їх значення для протидії корупції, з'ясовано особливості відповідальності працівників ОВС. Розкрито зміст адміністративно-правового механізму протидії корупції в ОВС, зокрема, визначено суб'єктів протидії корупції в ОВС, досліджено організаційно-правові заходи та заходи адміністративного примусу в механізмі протидії корупції в ОВС. Проаналізовано сучасний зарубіжний досвід протидії корупції в поліції, визначено можливі шляхи його використання в Україні. Сформульовано конкретні пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення адміністративно-правового механізму протидії корупції в ОВС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01-7 + Х883.9(4УКР)71
Шифр НБУВ: РА383301 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :


20.
Яцків І. І. 
Адміністративно-правові засади протидії корупції в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / І. І. Яцків ; Відкритий міжнар. ун-т розв. людини "Україна". — К., 2011. — 16 c. — укp.

Визначено поняття, сутність зміст та ознаки корупції як соціально-небезпечного явища, корупційного адміністративного правопорушення. Встановлено найбільш вразливі зони корупційних ризиків у публічних правовідносинах. Проаналізовано нормативно-правове забезпечення протидії корупції в Україні. Визначено суб'єкти протидії корупції та проведено їх класифікацію. Висвітлено практику протидії корупційним проявам у зарубіжних країнах, а також міжнародні механізми боротьби з корупцією. Висвітлено напрями удосконалення адміністративно-правового механізму протидії корупції в Україні. Наведено пропозиції з удосконалення українського антикорупційного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011-7 + Х883.9(4УКР)73
Шифр НБУВ: РА378450 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського