Знайдено в інших БД:Бібліографія Фонду Президентів України (2)Інститут президентства в зарубіжних ЗМІ (1)
Пошуковий запит: (<.>A=FARWELL$<.>+<.>A=JAMES$<.>)

Ukraine puts its best foot forward [Text] / S. James // The Guardian. - London, 08.06.2012
Переклад назви: Україна демонструє найкраще Джерело інформації

Журналіст розповідає про свої приємні враження від поїздки в Україну.

2.

A nation expects as moment of truth arrives for Ukraine [Text] / S. James // The Guardian. - London, 10.06.2012
Переклад назви: Нація очікує, що в України наступить момент істини Джерело інформації

Пройшло вже 1881 днів з моменту, коли Мішель Платіні оголосив, що Україна буде однією з країн-господарів Євро-2012. Очікування нарешті добігає кінця для України. Колишня радянськя держава вже прийняла пару матчів, в Харкові та Львові, а 11 червня в столиці Києві на оновленому стадіоні Олімпійський відбудеться поєдинок між Україною та Швецією, гордий український народ чекає на перемогу.

3.

Andriy Shevchenko double gives Ukraine victory over Sweden [Text] / S. James // The Guardian. - London, 11.06.2012
Переклад назви: Андрій Шевченко приніс перемогу Україні над Швецією Джерело інформації

У стартовому матчі на чемпіонаті Європи - 2012 у групі D підопічні Олега Блохіна здобули вольову перемогу над збірною Швеції 2:1. Шведи першими відкрили рахунок в матчі зусиллями Златана Ібрагімовича на 52-й хвилині зустрічі. Однак легенда українського футболу, Андрій Шевченко творив в цей вечір чудеса. Спочатку Андрій за три хвилини після пропущеного м'яча головою замкнув навісну передачу від Ярмоленко, а на 62-й хвилині після навісу з кутового, ударом головою в ближній кут встановив остаточний рахунок у матчі 2:1. Перемога над шведами дозволяє Україні стати лідером групи D, в якій Франція та Англія, раніше зіграли внічию (1:1).

4.

Andriy Shevchenko beats the pain to become King of Ukraine [Text] / S. James // The Guardian. - London, 12.06.2012
Переклад назви: Андрій Шевченко болісно б'є щоб стати Королем України Джерело інформації

Колишній нападаючий "Челсі" Андрій Шевченко завзято боровся з травмами та втратою форми, щоб тепер подарувати своїй країні казковий початок Євро-2012.

5.

Farwell, James .
Will the Ukraine Crisis Spark World War III? [Text] / J. Farwell // National Review. - New York, 26.01.2022
Переклад назви: Чи спричинить українська криза Третю світову війну?
Попередній перегляд:   Завантажити - 112.558 Kb Джерело інформації

Джеймс П. Фарвелл, висловив свою думку з приводу російсько-українського конфлікту. Цей збройний конфлікт може випадково перерости у Третю світову війну. На даний момент ні Україна, ні Грузія не стануть членами НАТО. Ці країни не мають права вступати в НАТО. Україна могла б прийняти статус, подібний до Австрії. Австрія – це демократична держава, яка веде бізнес з усіма сторонами та зберігає свою незалежність. Такий статус не зашкодить Заходу і усуне загрозу, на яку найбільше скаржиться В. Путін.

6.

James, Liam.
Scores of Russian troops killed in Ukraine missile strike – one of deadliest attacks against Putin’s forces [Text] / L. James // The Independent. - London, 03.01.2023
Переклад назви: Десятки російських військових загинули в результаті ракетного удару по Україні – одна з найбільш смертоносних атак проти сил путіна
Попередній перегляд:   Завантажити - 342.579 Kb Джерело інформації

ЗСУ завдали удару по концентрації особового складу і техніки російських окупаційних військ у Макіївці на Донеччині. В Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ повідомили про 400 убитих і 300 поранених російських солдатів. Міноборони росії під час щоденного брифінгу підтвердило інформацію про ракетний удар по Макіївці, однак там стверджують: загинуло 63 російські військовослужбовці після того, як ЗСУ вразили чотирма наданими США ракетами M142 HIMARS.