Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (18)Реферативна база даних (106)Книжкові видання та компакт-диски (93)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>U=Д225.23$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

   Тип видання:   монографія   
Категорія: Науки про Землю   
1.


Гідролого-гідрохімічна характеристика мінімального стоку річок басейну Дніпра [Електронний ресурс] / В. К. Хільчевський [та ін.]. - Київ : Ніка-Центр, 2007. - 184 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 19.38 Мб


У монографії розглядаються закономірності просторового і часового розподілу гідролого-гідрохімічних характеристик мінімального стоку річок басейну Дніпра (в межах України). Виявлені загальні тенденції у формуванні мінімальних середньомісячних та мінімальних середньодобових витрат різної забезпеченості і хімічного складу річкових вод та певні відмінності, характерні для окремих річок, які обумовлені взаємодією комплексу фізико-географічних, гідрогеологічних та антропогенних чинників. Визначена антропогенна складова іонного стоку, досліджено трансформацію хімічного типу річкових вод за останні десятиріччя. Досліджені сучасні зміни мінімального стоку річок басейну під впливом кліматичних змін. За гідролого-гідрохімічними показниками мінімального стоку проведено районування території басейну Дніпра у межах України.Кл.слова:
гідрогеологія -- гідрохімічний режим -- якість води
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського