Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (10)Реферативна база даних (69)Книжкові видання та компакт-диски (71)Журнали та продовжувані видання (22)
Пошуковий запит: (<.>U=Д225.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Науки про Землю   
1.


Гідрохімія річок Лівобережного лісостепу України [Електронний ресурс] : навчальний посібник / В. К. Хільчевський [та ін.]. - Київ : Ніка-центр, 2014. - 230 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 8.95 Мб


У навчальному посібнику викладено умови формування хімічного складу річкових вод, методи його дослідження на прикладі річок Лівобережного лісостепу України, охарактеризовано гідрохімічний режим та виконана оцінка води цих річок. Для студентів географічних, гідрометеорологічних та гідромеліоративних факультетів університетів, фахівців у галузі використання та охорони вод.Кл.слова:
хімічний склад природних вод -- водокористування -- гідрохімічний режим -- мінералізація води

   Тип видання:   наукове видання   
Категорія: Науки про Землю   
2.


Гідрохімічний режим та якість поверхневих вод басейну Дністра на території України [Електронний ресурс] / В. К. Хільчевський [та ін.]. - Київ : Ніка-Центр, 2013. - 256 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 9.36 Мб


Охарактеризовано гідрохімічний режим та якість води річок транскордонного басейну Дністра (в межах України) за період 1994-2009 рр. під час весняної повені, літньої межені, літньо-осінніх паводків та зимової межені. Використано дані гідрометслужби України за 40 пунктами спостережень. Показано відмінності у формуванні гідрологічного і гідрохімічного режиму в гірській та рівнинній частині басейну, деяких приток (зокрема, р. Тисмениця).Кл.слова:
гідрогеологія -- гідрохімічний режим -- якість води

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Науки про Землю   
3.


Польові та лабораторні дослідження хімічного складу води річки Рось [Електронний ресурс] : навчальний посібник / В. К. Хільчевський [та ін.]. - Київ : ВПЦ "Київський університет", 2012. - 144 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.92 Мб


Охарактеризовано загальні умови формування хімічного складу води р. Рось, загальні риси гідрохімічного режиму річки, особливо в районі Богуславського гідролого-гідрохімічного стаціонару Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Викладено основні види польових гідрохімічних робіт на різних водних об'єктах (річкові й підземні води, атмосферні опади). Наведено методику хімічного аналізу природних вод, подано інтерпретацію отриманих даних. Для студентів географічного факультету.Кл.слова:
гідрохімічний режим -- водопостачання -- водовідведення

   Тип видання:   монографія   
Категорія: Науки про Землю   
4.

Шерстюк, Наталія Петрівна.
Особливості гідрохімічних процесів у техногенних та природних водних об’єктах Кривбасу [Електронний ресурс] : монографія / Н. П. Шерстюк, В. К. Хільчевський. - Дніпропетровськ : Акцент ПП, 2012. - 263 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 9.29 Мб


Монографія присвячена питанням, пов’язаним з особливостями розвитку гідрохімічних процесів у водних об’єктах в умовах видобутку та збагачення залізної руди (на прикладі Кривбасу). Результати базуються на гідрохімічних спостереженнях у межах локального моніторингу, що проводився Криворізькою геолого-гідрогеологічною партією з 1978 р. та дослідженнях, що виконувалися в Науково-дослідному інституті геології Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара з 1997 р. Охарактеризовано особливості хімічного складу води у водоймах хвостосховищ, ставку-накопичувачу шахтних вод, ставках Кривбасу та річках Саксагань та Інгулець. Показано особливості гідрохімічних процесів у техногенних та природних водних об’єктах. Складено ймовірнісний прогноз хімічного складу води у річках Саксагань та Інгулець в умовах стаціонарності гідрохімічних процесів. Запропоновано засади формування системи гідрохімічного моніторингу на базі постійнодіючої гідрохімічної моделі.Кл.слова:
гідрогеологія -- штучні водойми -- гідрохімічні процеси

   Тип видання:   монографія   
Категорія: Науки про Землю   
5.

Хільчевський, Валентин Кирилович.
Роль агрохімічних засобів у формуванні якості вод басейну Дніпра [Електронний ресурс] : монографія / В. К. Хільчевський. - Київ : ВПЦ "Київський унiверситет", 1996. - 222 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 7.45 Мб


У монографії наведені результати гідрохімічних досліджень, які виконані на малих водозборах зони мінаних лісів, лісостепової і степової зон у поєднанні з матеріалами режимних спостережень Держкомгідромету та інших установ. Оцінені екологічні умови застосування агрохімічних засобів у басейні Дніпра.Кл.слова:
гідрохімічний режим -- тимчасові водостоки -- поверхневі води -- осад стічних вод
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського