Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (7)Реферативна база даних (127)Книжкові видання та компакт-диски (118)Журнали та продовжувані видання (15)
Пошуковий запит: (<.>A=ШЕРСТЮК$<.>+<.>A=НАТАЛІЯ$<.>+<.>A=ПЕТРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

   Тип видання:   монографія   
Категорія: Науки про Землю   
1.

Шерстюк, Наталія Петрівна.
Особливості гідрохімічних процесів у техногенних та природних водних об’єктах Кривбасу [Електронний ресурс] : монографія / Н. П. Шерстюк, В. К. Хільчевський. - Дніпропетровськ : Акцент ПП, 2012. - 263 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 9.29 Мб


Монографія присвячена питанням, пов’язаним з особливостями розвитку гідрохімічних процесів у водних об’єктах в умовах видобутку та збагачення залізної руди (на прикладі Кривбасу). Результати базуються на гідрохімічних спостереженнях у межах локального моніторингу, що проводився Криворізькою геолого-гідрогеологічною партією з 1978 р. та дослідженнях, що виконувалися в Науково-дослідному інституті геології Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара з 1997 р. Охарактеризовано особливості хімічного складу води у водоймах хвостосховищ, ставку-накопичувачу шахтних вод, ставках Кривбасу та річках Саксагань та Інгулець. Показано особливості гідрохімічних процесів у техногенних та природних водних об’єктах. Складено ймовірнісний прогноз хімічного складу води у річках Саксагань та Інгулець в умовах стаціонарності гідрохімічних процесів. Запропоновано засади формування системи гідрохімічного моніторингу на базі постійнодіючої гідрохімічної моделі.Кл.слова:
гідрогеологія -- штучні водойми -- гідрохімічні процеси
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського