Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=НЕЛЛ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Релігія   
1.

Нелли, Р.
Катары. Святые еретики [Електронний ресурс] / Р. Нелли. - М. : Вече, 2005. - 400 с.. - (Тайные общества, ордена и секты)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


"Религия святой Любви", "апостольское христианство", "учение совершенных"… Так называли веру катаров, получившую в XIII веке широкое распространение в Европе - от славянских земель до Прованса и Лангедока на юге Франции. Загадочна и трагична история этого учения, чьи корни, возможно, - в тайных гностических культах Востока. Движение катаров, формально уничтоженное инквизицией в XIII столетии, стало одной из основ эзотерической культуры Европы, тайным ключом к поэзии трубадуров и почитанию Прекрасной Дамы, а может быть, и к некоторым тайноучениям славянского мира… Обо всем этом образно и с необычайно глубоким погружением в тему рассказывает впервые публикуемая на русском языке книга французского ученого Рене Нелли (1906-1982), дополненная не менее редкими текстами, которые напечатаны в Приложениях.



Кл.слова:
апостольське християнство -- релігійний рух -- протестантизм
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського