Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (31)Реферативна база даних (596)Книжкові видання та компакт-диски (578)Журнали та продовжувані видання (44)
Пошуковий запит: (<.>A=ДЬЮХЭРСТ$<.>+<.>A=СТЕФАН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

   Тип видання:   підручник   
1.

Дьюхэрст, Стефан К..
Скользкие места С++ [Електронний ресурс] : как избежать проблем при проектировании и компиляции ваших программ / Стефан К. Дьюхэрст. - М. : ДМК Пресс, 2006. - 265 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга содержит руководство по тому, как не допускать и исправлять 99% типичных, разрушительных и просто любопытных ошибок при проектировании и реализации программ на языке С++. Эту книгу можно рассматривать также, как взгляд посвященного на нетривиальные особенности и приемы программирования на С++. Обсуждаются как наиболее распространенные «ляпы», имеющиеся почти в любой программе на С++, так и сложные ошибки в использовании синтаксиса, препроцессора, преобразований типов, инициализации, управления памятью и ресурсами, полиморфизма, а также при проектировании классов и иерархий. Все ошибки и их последствия обсуждаются в контексте. Подробно описываются способы разрешения указанных проблем. Автор знакомит читателей с идиомами и паттернами проектирования, с помощью которых можно решать типовые задачи. Читатель также узнает много нового о плохо понимаемых возможностях С++, которые применяются в продвинутых программах и проектах. В книге рассказывается, как миновать наиболее серьезные опасности, подстерегающие программиста на С++. Программисты найдут в ней практические рекомендации, которые позволят им стать настоящими экспертами. Издание предназначено для всех программистов, желающих научиться писать правильные и корректно работающие программы на языке С++.



Кл.слова:
комп'ютер -- програмування

   Тип видання:   методичний посібник   
Категорія: Транспорт   
2.

Стефановський, Б. С.
Теоретичні основи використання автотракторних двигунів [Електронний ресурс] / Б.С. Стефановський, Я.Ю. Білоконь, Ю.А. Бобильов. - К. : Вища школа, 1998. - 280 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Розглядаються характеристики карбюраторних і дизельних двигунів, залежності їх робочих процесів, показників роботи та інтенсивності зношення від якості палива, складу пальної суміші, технічного стану й регулювань паливної апаратури, а також експлуатаційних режимів, властивих сільськогосподарському виробництву. Обгрунтовуються заходи оптимізації процесів сумішоутворення і згоряння, технологічного навантаження і забезпечення належної працездатності двигунів. Приділена увага поліпшенню їх виробничих і екологічних показників та прогнозуванню ресурсу.



Кл.слова:
сільське господарство -- техніка -- апаратура -- агрегат

   Тип видання:   навчальний посібник   
3.

Бабакин, Б. С.
Альтернативные хладагенты и сервис холодильных систем на их основе [Електронний ресурс] : справочное руководство / Б. С. Бабакин, В. И. Стефанчук, Е. Е. Ковтунов. - М. : Колос, 2000. - 160 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Показана экологическая целесообразность применения альтернативных хладагентов в холодильных системах. Подробно рассмотрены альтернативные одно- и многокомпонентные хладагенты (смеси) для холодильных систем, в том числе систем кондиционирования воздуха и рефрижераторного транспорта. Даны рекомендации по применению различных типов холодильных масел с альтернативными хладагентами, показана их совместимость с холодильными маслами, пластмассами, эластомерами и металлами. Значительное внимание уделено сервису холодильных систем — ретрофиту холодильного оборудования с заменой хладагентов R12, R502, R500 и R22 на R134a, R40IA, R40IB, R404A, R5C7, R409A, R408A, R402A, R402B, R407C и др. Подробно рассмотрены технические средства для сервиса холодильных систем, правила безопасности при работе с альтернативными хладагентами, их воздействие на организм человека. В приложениях приведены физические характеристики традиционных и альтернативных хладагентов. Для специалистов холодильной промышленности. Рекомендуется в качестве учебного пособия для студентов вузов соответствующих специальностей.



Кл.слова:
холодильник

   Тип видання:   наукове видання   
Категорія: Будівництво   
4.

Стефанов, Е. В.
Вентиляция и кондиционирование воздуха [Електронний ресурс] / Е. В. Стефанов. - СПб. : Изд-во "Авок Северо-Запад", 2005. - 399 с.. - (Инженерные системы зданий)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Настоящая книга переиздается в год 60-летия Великой Победы. В связи с большим объемом книги некоторые главы оригинала сокращены, но актуальность и ценность ее от этого для работающих ныне специалистов не утрачены. Приведены общие теплофизические, аэродинамические и физико-гигиенические обоснования комфортных параметров микроклимата в кондиционируемых и вентилируемых помещениях, расчеты элементов систем, их принципиальные схемы и классификация систем вентиляции и кондиционирования по основным признакам (по способу побуждения движения воздуха и методу организации воздухообмена в помещении, по степени использования наружного воздуха и по степени централизации и автономности, по способу комплектации узла обработки воздуха). Рассмотрены различные методы определения воздухообмена и глубоко изложены вопросы обработки воздуха в аппаратах различного типа. Достаточно подробно описаны аэродинамические особенности вентиляторов и увязка их работы в сети воздуховодов. В последней главе приведены основные сведения по пуску, наладке, испытаниям и эксплуатации систем вентиляции и кондиционирования. Книга предназначена для научных и инженерно-технических работников, а также студентов факультетов отопления, вентиляции и кондиционирования воздуха высших учебных заведений.



Кл.слова:
мікроклімат

   Тип видання:   художня література   
5.

Стефаник, В.
Оповідання [Електронний ресурс] / В. Стефаник. - К. : Молодь, 1954. - 56 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Василь Стефаник (1871 — 1936), неперевершений майстер психологічної новели, визнаний однією з найяскравіших постатей української літератури кінця ХІХ – початку ХХ століття. В коротких, влучних оповіданнях Стефаник змальовує життя найбіднішого селянства на західноукраїнських землях, побачене і глибоко пережите ним самим, що лунає в уривчастих, нервових фразах, сповнених болю. Його новели – це протест проти пригноблення селян, проти їхньої національної нерівності, це короткі реалістичні драми і трагедії звичайного люду, підмічені пильним оком психолога.



Кл.слова:
література -- оповідання -- новела

   Тип видання:   наукове видання   
6.
 


Стефан, Р.
C++ для "чайников" [Електронний ресурс] : пер. с англ. / Р. Стефан. - 4-е изд.. - М. : Вильямс, 2003. - 336 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга, которая у вас в руках, — это введение в язык программирования C++. Она начинается с азов: от читателя не требуется каких-либо знаний в об- ласти программирования. В отличие от других книг по программированию па C++, в этой книге вопрос "почему"1 считается не менее важным, чем вопрос "как". И поэтому перед изложением конкретных особенностей языка C++ читателю разъясняется, как они действуют в целом. Ведь каждая структурная особенность языка—это отдельный штрих единой картины. Прочитав книгу, вы сможете написать на C++ вразумительную программу и, что не менее важно, будете понимать, почему и как она работает. Книга рассчитана на пользователей с различным уровнем подготовки.



Кл.слова:
програмне забезпечення -- комп’ютерна програма -- програмування -- C++

   Тип видання:   науково-популярне видання   
7.

Стефанишин, М.
Життя в полоні музики й пісень [Електронний ресурс] / М. Стефанишин. - Луцьк : ВМА "Терен", 2004. - 104 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Збірник «Життя в полоні музики й пісень» - своєрідний підсумок творчості відомого композитораі диригента, музикознавця й громадського діяча Мирослава Стефанидина. До книги увійшла частина публіцистичного доробку маестро, а також архівні матеріали і фотоілюстрації, статті, рецензії та відгуки про його творчий і життєвий шлях.



Кл.слова:
творчість -- музика

   Тип видання:   наукове видання   
8.

Грицай, Остап.
Василь Стефаник [Електронний ресурс] : спроба критичної характеристики / Остап Грицай. - Відень : Український прапор, 1921. - 30 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Василь Стефаник. Спроба критичної характеристики Опис: "В творах Стефаника захоплює від першої до останної сторінки все з тою самою, иноді чудовою, а иноді жорстокою силою — одно: Невмолимий трагізм. Одинокий в своїм роді, в письменстві цілої України сливе нечуваний трагізм. Бо найглибшою признакою цього писменства України є від віків лірична мякість. А в Стефаника, мов у творах великих трагіків Гелляди, царює драматична невмолимість. Непереблагана нічим ні ніким конечність вбивчої життєвої долі." - Грицай Остап



Кл.слова:
культурна спадщина -- літературознавство

   Тип видання:   методичний посібник   
9.

Стефанська, В. О.
Конспект лекцій з дисципліни «Тестування програмних засобів» [Електронний ресурс] / В. О. Стефанська ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». - К. : [б. в.], 2010. - 46 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Тестування програм, діаграми, схеми, та виявлення помилок.



Кл.слова:
програма -- тест -- комп'ютер

   Тип видання:   монографія   
10.

Стефанків, Оксана Михайлівна.
Раціоналізація природокористування в АПК та формування екологічної свідомості населення [Електронний ресурс] : монографія / О. М. Стефанків, О. М. Максимович ; Івано-Франківський інститут менеджменту Тернопільського національного університету, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. - Івано-Франківськ : Сімик, 2012. - 180 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

  Текст у форматі PDF 1.65 Мб


У монографії досліджуються та узагальнюються актуальні проблеми природокористування в АПК. Подано значний масив статистичної інформації, яка характеризує ефективність використання, відтворення та охорони навколишнього природного середовища. Запропоновано авторський варіант концептуальної моделі забезпечення сталого еколого-збалансованого розвитку АПК. Розглянуто методологічні засади формування екологічної культури особистості. Розкрито педагогічні умови забезпечення ефективності процесу формування екологічної культури. Намічено основні напрямки діяльності та заходи для формування екологічної культури населення. Розрахована на науковців, фахівців природокористування в АПК, викладачів, вчителів біології, аспірантів і студентів аграрних й педагогічних навчальних закладів освіти та педагогів, яких цікавлять проблеми соціально-екологічної тематики.



Кл.слова:
охорона довкілля -- сільське господарство

   Тип видання:   науково-популярне видання   
11.

Стефанюк, С.
Козацька педагогіка [Електронний ресурс] / С. Стефанюк. - К. : [б. в.], 2000. - 143 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Національний ідеал становить у педагогіці основу виховання. Освіта нині виражає найактуальнішу проблему - підвищення ефективності виховного процесу, який безпосередньо пов'язаний не тільки із самовираженням, але й із способом самопрезентації конкретної особистості, яка має можливість реалізувати себе за власним бажанням на національний ідеал.



Кл.слова:
козацтво -- національна школа -- освіта
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського