Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Бухун Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Бухун Ю. В. 
Інвестиційна привабливість наукоємних підприємств в Україні / Ю. В. Бухун // Бізнес Інформ. - 2013. - № 7. - С. 149-154. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Проведено дослідження інвестиційної привабливості наукоємних підприємств України для подальшого прискорення технічного переозброєння. Використано методи логічного та порівняльного аналізу, метод групування. Підкреслено, що інвестування інноваційної діяльності наукоємного підприємства є важливим чинником успішного розвитку організації, оскільки дозволяє матеріалізувати передові ідеї та задуми вчених, менеджерів і споживачів по створенню продуктових інновацій. Інвестиційна діяльність - це головний аспект функціонування будь-якої комерційної організації, оскільки розвиток фірми пов'язаний з більш раціональним вкладенням ресурсів у різні види активів підприємства, придбання яких необхідно для здійснення виробництва продукції та послуг. Обгрунтовано, що в останнє десятиліття увага до проблеми залучення інвестицій в українське наукоємне виробництво постійно зростає. Потенціал наукоємного сектора високих технологій є привабливим для інвесторів, проте низькі темпи розвитку інвестиційних процесів говорять про неефективність його використання і вказують на існування певних причин, що гальмують ці процеси. Висновки: залучення інвестицій є найважливішим відправним моментом для досягнення високих кінцевих результатів господарської діяльності наукомістких підприємств, а інвестиційна привабливість наукомістких підприємств являє собою узагальнену характеристику господарюючих суб'єктів, їх конкурентних переваг і недоліків з позиції конкретного інвестора за формованими критеріями.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)293.3-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гавриш О. А. 
Особливості інноваційного розвитку космічної галузі України на початку ХХI ст. / О. А. Гавриш, С. В. Войтко, Ю. В. Бухун // Економіка України. - 2014. - № 8. - С. 34-46. - укp.

На основі концепції "проривних інновацій" розглянуто особливості інноваційного розвитку космічної галузі України. Проаналізовано Державну космічну програму України в контексті тенденцій розвитку світового ринку космічних послуг. Виокремлено проблеми та запропоновано пріоритетні напрями комплексного розвитку вітчизняної космічної галузі на основі комерціалізації інноваційних технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.6-55 + О6,0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гавриш О. 
Забезпечення сталості у функціонуванні підприємств космічної галузі / О. Гавриш, С. Войтко, Ю. Бухун // Наук. вісн.. - 2015. - № 12. - С. 43-60. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Розглянуто проблему розвитку космічної галузі України з точки зору забезпечення її стійкого та стабільного функціонування. Особливо актуальною ця проблема стає за умов економічної рецесії, переформатування ринку, розриву технологічних та економічних зв'язків і відкриття нових ринків у межах євроінтеграції. Мета роботи - визначення основних проблем на шляху забезпечення сталості функціонування підприємств космічної галузі та визначення шляхів їх подолання. Науковим результатом є діагностика проблем забезпечення економічної сталості підприємств космічної галузі та аналіз механізмів для подолання цих проблем, що має широке практичне та наукове застосування. Проблема сталого розвитку космічної галузі України є особливо актуальною з огляду на трансформаційний характер кризових явищ в українській економіці та активний процес переформатування зовнішніх ринків збуту.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.61

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Бухун Ю. В. 
Шляхи формування механізму інвестиційного забезпечення відтворювальних процесів в космічній галузі / Ю. В. Бухун // Екон. вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ" : зб. наук. пр. - 2015. - Вип. 12. - С. 121-128. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Досліджено сучасні проблеми фінансування відтворювальних процесів у космічній галузі України. Проаналізовано сутність відтворювального процесу в космічній галузі та його основні етапи. Визначено зміст інвестицій та охарактеризовано їх функції у забезпеченні відтворювальних процесів у космічній галузі. Проаналізовано сучасний стан вітчизняної космічної галузі та її вплив на конкурентоспроможність національної економіки. Визначено основні завдання інвестиційного забезпечення відтворювальних процесів у космічній галузі. Розкрито зміст заходів, що можуть стимулювати розвиток космічної галузі в Україні та забезпечити фінансування розширеного відтворення виробництва в даній галузі економіки. Зокрема, проаналізовано механізм боргового фінансування космічної галузі за рахунок емісії цільових облігацій внутрішньої державної позики, а також напрямки розвитку державно-приватного партнерства у фінансуванні відтворювальних процесів у космічній галузі. Розглянуто можливість створення венчурних фондів для фінансування інвестицій у інноваційний розвиток космічної галузі України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.5-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72699 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Бухун Ю. 
Оптимізаційна модель розподілу інвестицій на підприємствах космічної галузі України / Ю. Бухун // Проблеми і перспективи економіки та упр.. - 2016. - № 1. - С. 149-157. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

На прикладі космічної галузі (КГ), що має стратегічне значення для держави, обгрунтовано необхідність розвитку наукоємного виробництва в Україні, розглянуто проблеми, з якими стикаються підприємства КГ України, проаналізовано причини, що їх спричиняють, та розглянуто можливі шляхи їх розв'язання. Аналіз показників діяльності українських підприємств КГ демонструє, що більша частина бюджетного фінансування, що надходить до галузі, скерована не на її розвиток, а на покриття кредитних зобов'язань. У межах пошуку нових, більш ефективних форм управління підприємствами КГ України, та необхідності проведення реструктуризації галузі, проаналізовано механізми та інфраструктурне забезпечення, що забезпечує залучення інвестицій до підприємств КГ України. Проведено детальний статистичний аналіз динаміки зміни основних показників розвитку КГ України у 2010 - 2014 рр., на основі проведеного аналізу кількісних та якісних показників функціонування КГ розроблено оптимізаційну модель розподілу інвестицій на підприємствах КГ України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.61-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101286 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Гавриш О. А. 
Синтез проривних технологій космічної галузі на основі поєднання дослідницької, науково-технічної, виробничої та інвестиційної діяльності / О. А. Гавриш, С. В. Войтко, Ю. В. Бухун // Економіка і регіон. - 2015. - № 6. - С. 3-10. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

З'ясовано особливості синтезу проривних технологій космічної галузі на основі поєднання дослідницької, науково-технічної, виробничої та інвестиційної діяльності. Надано характеристику технологічних укладів та циклів розвитку науки й економічного розвитку країн, описано на рівні яких укладів знаходяться провідні країни світу. Зазначено місце проривних технологій у структурі інновацій за К. Крістенсеном. Надано аналіз фінансування окремих заходів космічної програми України на 2013 - 2017 рр. Побудовано модель синтезу проривних технологій космічної галузі на основі поєднання дослідницької, науково-технічної, виробничої та інвестиційної діяльності, запропоновано основні напрями й чинники, які впливають на розвиток проривних технологій і комерціалізацію космічної діяльності України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.61-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24790 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського