Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Реферативна база даних (86)Книжкові видання та компакт-диски (106)Журнали та продовжувані видання (15)
Пошуковий запит: (<.>K=З'ЇЗД<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

   Тип видання:   художня література   
1.

Дереш, Любко.
Трохи пітьми [Електронний ресурс] / Л. Дереш. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2007. - 132 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Влітку на далекій полонині в Карпатах відбувається молодіжний з'їзд неформалів Шипіт. Сюди приїжджає Гер, у якого є домовленість із невідомими людьми: вони мають приїхати, аби організувати фестиваль у фестивалі – фест самогубців. Упродовж двох днів збираються шестеро майбутніх мерців: юна мазохістка, екстрасенс-невдаха, двійко дівчат із фобією переслідування, розчарований молодий програміст і Гер – панк та алхімік з глибокою душевною травмою. Незрозумілі, несподівані події, неформальні герої, танці навколо вогнища, сеанси «шаманотерапії» не залишають часу на роздуми, вони обрушуються на всіх без винятку «самогубців», призводячи до трагічного фіналу.



Кл.слова:
самогубство

   Тип видання:   наукове видання   
2.

Хміль, Іван Васильович.
На шляху відродження української державності (Український національний конгрес-з'їзд 6-8 квітня 1917 р.) [Електронний ресурс] / І. В. Хміль ; Академія наук України, Інститут історії України. - К. : [б. в.], 1994. - 62 с.. - (Історичні зошити)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
Україна -- нація

   Тип видання:   наукове видання   
3.

Реєнт, О. П.
З'їзд поневолених народів (8—15 вересня 1917 р.) (21—28 вересня н. ст.) [Електронний ресурс] / О. П. Реєнт, Б. І. Андрусишин ; Національна академія наук України, Інститут історії України. - К. : [б. в.], 1994. - 72 с.. - (Історичні зошити)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Зречення царя означало для українського народу ліквідацію правових обов'язків між Україною та Росією, тобто звільнення його від присяги підданства і відновлення прав і свобод перед тим узурпованих царем. Тому й український, і російський народи стали абсолютно вільними, суверенними, самостійними і незалежними один від одного. Тому, з позиції самостійників, II Універсал позбавив український народ свободи і незалежного права й поставив його під загрозу бути репресованим за сепаратизм. Хоча з'їзд цей і не мав великого реального значення в дальшому розвиткові загальноросійської й української революцій, проте він яскраво продемонстрував спроби соціалістів приспати пробуджену національну свідомість українського народу й зв'язати її з московською "революційною демократією". На з'їзд, який проходив у приміщенні Педагогічного музею, прибули представники татар, грузинів, латишів, литовців, поляків, євреїв, білорусів, естонців, молдаван, донських козаків і союзу козацьких військ та бурятів — всього 93 особи1. Представників від великоросів на ньому не було.



Кл.слова:
розпад імперії -- деколонізація -- рух за суверенітет
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського