Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>K=C++<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Новокшонов А. К. 
Аналіз ефективності реалізації арифметичних алгоритмів на мовах програмування C++ та Python / А. К. Новокшонов // Проблеми програмування. - 2016. - N 2/3 (спец. вип.). - С. 26-31. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Наведено результати обчислювального експерименту, мета якого - уточнення реальної швидкодії арифметичних алгоритмів з використанням арифметики довільної точності під час реалізації на мовах програмування C++ та Python. Як математичну модель для арифметичних алгоритмів обрано цілочисельну "машину, що складає". "Машина, що складає" - це математична абстракція, введена Р. Флойдом та Д. Кнутом, суть якої полягає у тому, що лише за допомогою операцій додавання, віднімання, порівняння, присвоювання й обмеженої кількості регістрів можна з прийнятною обчислювальною ефективністю виразити більш складні операції, такі як знаходження лишку за модулем, множення, знаходження найбільшого спільного дільника, піднесення до степеня за модулем. Особливістю даної реалізації є використання арифметики довільної точності, що може бути корисним для використання у криптографічних алгоритмах.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-047.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69331 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Макаренко А. О. 
Сучасні мови програмування для систем надання телекомунікаційних послуг / А. О. Макаренко, А. П. Бондарчук, Є. Б. Хотинський, В. М. Лимар // Наук. зап. Укр. н.-д. ін-ту зв'язку. - 2016. - № 4. - С. 21-33. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Висвітлено результати досліджень сучасних мов програмування, які використовуються з метою розробки програм для окремих вузлів сучасних систем надання телекомунікаційних послуг. Визначено, що однією з найбільш перспективних підходів до створення сучасних систем надання телекомунікаційних послуг є технологія OpenFlow Softswіtch. Показано, що на основі мов програмування С та Java, розроблено спеціальні мови програмування мереж - Frenetic, NetCore і Nettle. Найбільш популярною мовою програмування серед програмістів, в т.ч. і сучасних систем надання телекомунікаційних послуг, є мова Java.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73337 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Новокшонов А. К. 
Аналіз ефективності "машин, що складають" / А. К. Новокшонов // Вісн. Київ. нац. ун-ту. Сер. Фіз.-мат. науки. - 2015. - Вип. 4. - С. 167-171. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Наведено результати обчислювального експерименту, мета якого - уточнення реальної ефективності арифметичних алгоритмів цілочисельної "машини, що складає". "Машина, що складає" - це математична абстракція, введена Р. Флойдом та Д. Кнутом, суть якої полягає у тому, що лише за допомогою операцій додавання, віднімання, порівняння, присвоювання й обмеженої кількості регістрів можна з прийнятною обчислювальною ефективністю виразити більш складні операції, такі як знаходження лишку за модулем, множення, знаходження найбільшого спільного дільника, піднесення до степеня за модулем. Особливістю даного експерименту є використання арифметики довільної точності, що може бути корисним для використання у криптографічних алгоритмах. В результаті дослідження було одержано практичні оцінки складності основних алгоритмів цілочисельної "машини, що складає".


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-047.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28079/фіз.-мат. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Нікітенко Є. В. 
Інструментальний засіб віддаленого спостереження за показниками датчиків / Є. В. Нікітенко, Є. В. Риндич // Мат. машини і системи. - 2018. - № 1. - С. 51-58. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розроблено архітектуру інструментального засобу, який надає змогу стежити за станом показників датчиків, збирати статистичну інформацію з використанням сучасних мобільних і бездротових технологій та рішень. Засіб складається з програмного й апаратного забезпечення, яке у сукупності взаємодіє між собою за принципом клієнт-сервер, використовуючи різні протоколи обміну інформацією. Створено випробувальний зразок, який доводить коректність роботи інструментального засобу.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-04

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23045 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
5.

Марчак Б. В. 
Принципи побудови та реалізація системного менеджера відкладеного запуску програм / Б. В. Марчак, О. Л. Лашко // Computer Systems and Networks. - 2022. - 4, № 1. - С. 98-105. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Проведено дослідження способів планування запуску різних програм на персональному комп'ютері. Розглянуто основні проблеми з роботою великих команд серед IT-спеціалістів, і загальні складності при відкладеному запуску необхідних програм. Здійснено аналіз, який доводить, що сьогодні все більше IT-компаній переходять на віддалений режим роботи, а це супроводжує ненормований графік і роботу команди розробників у різних часових поясах, тому розробка та супровід програмного забезпечення для планування програмних завдань є доцільними та актуальними. Приділено увагу факторам, що виникають на більш загальному рівні у світі та всередині самих IT-компаній. Мета роботи - висвітлення основних аспектів проведеного дослідження та етапів створення спеціального програмного рішення, яке забезпечує розв'язок задачі узгодженої роботи колективу розробників програм. Зокрема, надає можливість задавати перелік програм для запуску, обирати власні умови запуску програм, відображати стан завдань у реальному часі. Крім того, виконувати паралельний запуск програм в окремих часових лініях і зберігати повний звіт про виконані завдання.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.111

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101866 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського