Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)
Пошуковий запит: (<.>K=Ф'ЮЧЕРСНА<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Якимчук А. Ю. 
Планування діяльності підприємств у сфері товарів та послуг : навч. вид. / А. Ю. Якимчук; Нац. ун-т вод. госп-ва та природокористування. - Рівне, 2008. - 167 c. - укp.

Розглянуто теоретичні та практичні питання планування діяльності підприємств сфери товарів і послуг. Розкрито методологію планування та методику розрахунку основних показників, що характеризують стан і результати діяльності торговельного підприємства. Висвітлено проблеми планування витрат, продаж, фінансів, кадрового забезпечення й оплати праці. Увагу приділено можливостям застосування у плануванні діяльності підприємств таких нових методів, як франчайзинг, мерчандайзинг, ф'ючерсна торгівля, опціони, брендинг.

Рассмотрены теоретические и практические вопросы планирования деятельности предприятий сферы товаров и услуг. Раскрыта методология планирования и методика расчета основных показателей, характеризующих состояние и результаты деятельности торгового предприятия. Освещены проблемы планирования затрат, продаж, финансов, кадрового обеспечения и оплаты труда. Уделено внимание возможностям применения в планировании деятельности предприятий таких новых методов, как франчайзинг, мерчандайзинг, фьючерсная торговля, опционы, брендинг.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.1-23я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА711602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Термінологічний словник за спеціальностями: 5.10010201 "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва"; 5.10010102 "Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі"; 5.05020201 "Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва"; 5.07010102 "Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті"; 5.05010201 "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж"; 5.03050901 "Бухгалтерський облік" / уклад.: С. В. Толочко, Л. Г. Якубінська, В. І. Горбач. - Ніжин, 2010. - 201 c. - укp.

Наведено близько 1 500 термінів (українською, російською, англійською мовами) з проблем агропромислового виробництва, автоматизації технологічного виробництва, комп'ютерних систем і мереж, бухгалтерського обліку. Розкрито сутність таких понять, як система землеробства, машинно-тракторний агрегат, пластичне мастило, плунжер, картоплесаджалка, індукція електромагнітна, фоторезистор, консолідований вантаж, контейнерний пункт, транскордонне перевезення, мова програмування, актив балансу, акцепт, індосамент, ф'ючерсна угода.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж.я212 + У052.2 я212

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА736407 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Коваленко М. А. 
Фінансовий словник / М. А. Коваленко, В. Л. Чесноков. - Херсон : Олді-плюс, 2009. - 382 c. - укp.

Наведено понад 3 000 термінів, що найчастіше використовуються в сучасних фінансових документах. Увагу приділено бюджетній, банківській, біржовій лексиці, термінам фінансів підприємства, домашнього господарства, держави. Розкрито сутність таких понять, як агресивна кредитна політика, аджастер, балансовий прибуток, емітент місцевих облігацій, капіталізація доходу, непрофінансований мандат, ремітент, реституція, товарна біржа, ф'ючерсна угода.

Приведено более 3 000 терминов, наиболее часто используемых в современных финансовых документах. Уделено внимание бюджетной, банковской, биржевой лексике, терминам финансов предприятия, домашнего хозяйства, государства. Раскрыта сущность таких понятий, как агрессивная кредитная политика, аджастер, балансовая прибыль, эмитент местных облигаций, капитализация дохода, непрофинансированный мандат, ремитент, реституция, товарная биржа, фьючерсный договор.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526 я212 + У9(4УКР)26 я212

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА720041 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Яхно К. Г. 
Аналіз законодавчої бази щодо державного регулювання аграрного ринку / К. Г. Яхно // Екон. вісн. ун-ту : зб. наук. пр. - 2015. - Вип. 26/1. - С. 107-113. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - проаналізувати стан державного регулювання в аграрному секторі. Визначити роль і місце держави у функціонуванні ринків аграрної продукції. Як відомо Україна - це аграрна держава. За 1990 - 2014 рр. вона намагалась дотримуватись виконання і забезпечення основних економічних функцій: правової бази; створення умов для конкуренції; перерозподіл ВВП і національного багатства; коригування розподілу ресурсів; контроль за фінансовою і кредитно-грошовою діяльністю. Слід зазначити, що держава з перших днів незалежності дбала про організацію збуту аграрної продукції. Проте ще і сьогодні біржі, агроторгові дома, не змогли зайняти більш-менш помітне місце на конкурентному ринку. Їх місце займають переважно або посередники, або регіональні представництва експортних компаній. Біржі або система аграрних товарних бірж займаються в основному посередницькою діяльністю, реєструючи зовнішньоторговельні угоди. Щодо світових тенденцій то у більшості розвинених країн товарних бірж як таких уже давно не існує, на зміну їм прийшла ф'ючерсна торгівля. Важливим напрямом удосконалення роботи щодо поліпшення розбудови аграрного сектора економіки і поліпшення сільськогосподарського виробництва є розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (надалі СОК), які працюють у багатьох країнах Європи. Висновки: проаналізувавши державні документи щодо формування, становлення і розвитку ринків аграрної продукції прийшли до висновку: втручання держави в роботу ринків є стихійним; чіткого плану розбудови аграрного сектору на сьогодні немає; нестабільність фінансового ринку приводить до того, що сільський виробник боїться великого ринку, бо він на ньому беззахисний, а на внутрішньому ринку "правила гри" йому відомі та й ризики мінімальні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.51-21,01 + Х819(4УКР)127

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Стаднік Л. І. 
Консалтингова діяльність у системі ф'ючерсної торгівлі як форма організації інноваційної товарної та цінової політики / Л. І. Стаднік, А. О. Шевченко // Бізнес Інформ. - 2020. - № 8. - С. 46-52. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Досліджено питання ведення інноваційної товарної та цінової політики на основі ф'ючерсної торгівлі. Указано, що за існуючих умов дестабілізації економіки особливо важливим питанням є розробка та використання ефективних форм фінансово-економічної діяльності у сфері товарної та цінової політики. Зазначено, що для країн, котрі провадять інноваційну політику розвитку ринкової економіки, фіючерсна торгівля відіграє важливу роль у системі формування прозорого та конкурентного ціноутворення. Визначено, що ф'ючерсна торгівля є організованою формою торгівлі та виступає ключовим елементом забезпечення цінової рівноваги на ринку. Зазначено, що для успішного ведення ф'ючерсної торгівлі її учасникам не обійтися без освоєння прийомів фундаментального і технічного аналізу фінансової, економічної, аналітичної та біржової діяльності, вивчення питань ризик-менеджменту тощо. Знання з даного питання можуть розширити саме консалтингові компанії, які кваліфіковано нададуть допомогу щодо даного виду підприємництва. Тому наразі існує проблема щодо поглибленого дослідження проблематики ведення та надання консалтингових послуг з організації ф'ючерсної діяльності як однієї з форм інноваційної товарної та цінової політики. Розглянуто та проаналізовано приклад консалтингової діяльності у сфері ф'ючерсної торгівлі біржовим брокером "Світ Інвест". Визначено переваги використання ф'ючерсної торгівлі в системі товарної та цінової політики. Надано практичні пропозиції щодо формування консалтингової діяльності в системі організації інноваційної товарної та цінової політики на основі ф'ючерсної торгівлі. У підсумку зазначено, що використання консалтингових послуг при проведенні ф'ючерсної торгівлі як інноваційної форми економічної діяльності дасть змогу підприємницьким структурам поглибити знання з даного питання, сконцентрувати ресурсні зусилля на найбільш важливих завданнях інноваційного процесу та заощадити час і кошти на додаткові витрати.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.42 + У542.130-212.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського