Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>K=В'ЄТНАМОМ<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Каретнікова Л. Х. 
Деякі аспекти міжнародного науково-технічного співробітництва України / Л. Х. Каретнікова, Г. Л. Кушнір // НТІ. - 2007. - № 2. - С. 7-12. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Узагальнено результати досліджень з міжнародного співробітництва України з Євросоюзом, Угорщиною, Грецією та В'єтнамом. Показано, що частка науково-технічного співробітництва в загальному обсязі економічного співробітництва України з цими країнами незначна. Основна причина такого стану полягає у відсутності дієвого інформаційного середовища з науково-технічних питань, яке б сприяло об'єднанню України з названими країнами і Євросоюзом у цілому. Наведено пропозиції для поглиблення співробітництва в науково-технічній сфері.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)80-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16928 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Нгуєн Вінь Фионг 
Удосконалення регулювання інвестиційної діяльності в трансформаційній економіці : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / Нгуєн Вінь Фионг; МОНМС України, Черніг. держ. ін-т економіки і упр. - Чернігів, 2011. - 19 c. - укp.

У теоретичному розділі узагальнені наукові точки зору базового поняття "інвестиції" та похідних від неї таких економічних категорій, як "інвестиційна діяльність", "інвестування" й "інвестиційний процес". Обгрунтовано роль інвестиції в трансформаційній економіці як чинника економічного зростання та структурних перетворень. Розкрито основи інвестиційної діяльності та роль державного регулювання в її реалізації, а також особливості розробки та здійснення державної інвестиційної політики в трансформаційній економіці. Здійснено систематизацію основних форм стимулювання інвестицій в країнах з трансформаційною економікою. У аналітичному розділі роботи досліджено етапи розвитку інвестиційної діяльності України та В'єтнаму, законодавчо-нормативне забезпечення, ефективність функціонування спеціальних економічних зон (СЕЗ) і територій пріоритетного розвитку, а також практику залучення та використання прямих іноземних інвестицій в двох країнах. Розкрито особливості та спільні проблеми в інвестиційній сфері в Україні й у В'єтнамі. Обгрунтовано доцільність використання СЕЗ і необхідність розробки спеціального режиму інвестиційної діяльності для стимулювання інвестицій у пріоритетні галузі економіки. Визначено напрями використання світового досвіду залучення іноземних інвестицій в Україну, зокрема, перспективного досвіду В'єтнаму. Акцентовано, що головне завдання нинішнього етапу в українській й у в'єтнамській економіці - перехід до загального пожвавлення та виявлення перспектив для стратегічного інвестування об'єктів і програм. А кінцевою метою державної інвестиційної політики є формування в країні сприятливого інвестиційного клімату для мобілізації внутрішніх і залучення іноземних інвестицій. У конструктивній частині роботи визначено пріоритети реалізації державної інвестиційної політики та шляхи підвищення інвестиційної привабливості країни. Зокрема, запропоновано системний підхід щодо управління інвестиційною діяльністю, заходи щодо покращання діяльності СЕЗ в Україні й у В'єтнамі, процедура інвестиційного нагляду та механізм ефективного залучення іноземних інвестицій. Визначено перспективні сфери для взаємного інвестування та розроблено організаційну модель інвестиційного партнерства між Україною та В'єтнамом на сучасному етапі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21,01 + У9(5ВЄТ)0-56-21,01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА386964 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Будкін В.  
Інноваційна модель розвитку національних економік / В. Будкін // Економіка України. - 2010. - № 6. - С. 67-78. - укp.

Розглянуто принципові підходи до розвитку інноваційної діяльності з виділенням шести її принципових моделей: північноамериканська, європейська, японська (разом з Тайванем і Південною Кореєю), китайська (разом з В'єтнамом), центральноєвропейська, а також особливості такої моделі в межах СНД з її різними конкретними проявами в Росії, Бєларусі, Казахстані та інших країнах цього регіону. Оцінено позиції у світовому господарстві нетто-експортерів і нетто-імпортерів інновацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-55 в611

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Правик Ю. М. 
Співробітництво в сфері науково-технологічного обміну між Україною та В'єтнамом / Ю. М. Правик // Пробл. науки. - 2013. - № 2. - С. 2-7. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено напрями спільного співробітництва в сфері науково-технологічного обміну між Україною та В'єтнамом. Проведено аналіз пріоритетних наукових напрямів, на основі якого Україна може пропонувати В'єтнаму наукові розробки з подальшою перспективою їх комерціалізації. Визначено регулюючі механізми стратегії та методології розвитку науково-технологічного обміну між Україною та В'єтнамом.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55 + У9(5ВЄТ)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Підберезних І. Є. 
Розвиток відносин між США і В'єтнамом: сучасний стан, напрями, перспективи / І. Є. Підберезних // Наук. пр. іст. ф-ту Запоріз. нац. ун-ту. - 2012. - Вип. 34. - С. 243-246. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(7СПО)64-64(5ВЬЕ)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69253 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Старостенко В. И. 
Интеграция Института геофизики НАН Украины в мировую науку / В. И. Старостенко, Е. П. Исиченко // Геофиз. журн.. - 2010. - 32, № 6. - С. 3-100. - Библиогр.: с. 65-100 - рус.

Розглянуто міжнародну діяльність Інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАН України і його структурних підрозділів (Полтавської гравіметричної обсерваторії, Сектору географії, Сектору геодинаміки вибуху та Карпатського відділення) за 1961 - 2010 рр. з точки зору їх інтеграції у світову геофізичну науку. Наведено участь Інституту у виконанні досліджень у межах міжнародних комплексних наукових програм і проектів з вивчення глибинної будови території Центральної та Східної Європи, результати співпраці з багатьма країнами Європейського континенту, а також з окремими країнами світу: Індією, Китаєм, В'єтнамом, Гвінеєю, Туреччиною та ін. Інтеграція Інституту в світову наукову спільноту сприяла можливості детальнішого вивчення основних регіонів України (Українського щита, Донбасу, Дніпровсько-Донецького осадового басейну, Українських Карпат, шельфу Чорного та Азовського морів) на сучасному рівні та у неймовірно короткі терміни завдяки проведенню із закордонними науковими партнерами спільних польових експедиційних досліджень уздовж профілів, що перетинають геологічні структури. Зібрано величезний матеріал наукового та практичного значення, обробка, інтерпретація та аналіз якого дають багато нової цікавої та важливої інформації для вдосконалення знань про геологічну будову регіонів, перспективних на корисні копалини. Результати досліджень опубліковано у найавторитетніших міжнародних журналах і спільних монографіях (виданих у Лондоні, Парижі, Берліні, Москві та ін.), про що свідчить перелік посилань, супроводжуючий статтю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д2 е(4УКР) л1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14153 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського