Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>K=І МІДЖ<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Надута Т. 
Репрезентація нової ідентичності на перетині культурних традицій Сходу і Заходу: роман Емі Тан "Сто потаємних почуттів" / Т. Надута // Вісн. Черкас. ун-ту. Сер. Філол. науки. - 2014. - № 40. - С. 100-106. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Досліджено новаторство сино-американської письменниці Емі Тан в репрезентації нової транскультурної ідентичності і відмова від жорстких рамок національної стереотипізації та ідеологізованих конструктів, що співзвучне духу епохи глобальних змін. Розробка нових засобів художньої репрезентації сино-американської ідентичності пов'язана з переглядом стереотипної моделі бінаризму. Світ, створений у романі "Сто потаємних почуттів", не поділяється на "Свій" і "Чужий", тому що він для героїв і те, й інше. Поєднання різних прецедентних текстів і виявлених інтертекстуальних зв'язків надає репрезентації нової моделі сино-американської ідентичності особливого змісту. Національно-культурна самоідентифікація героя відбувається як щодо китайського, так і американського світу. В основі такого художнього синтезу елементів китайської та західної культури - розкриття духовних цінностей загальнолюдського. Семантико-поетологічний аналіз тексту дозволяє зробити висновок, що цей роман про те, як сприймаються та як репрезентуються, як не існують одна без одної риси нової сино-американської ідентичності людини, у якої є головне - право на свободу вибору. Е. Тан розробила ускладнені форми репрезентації зовні простої проблеми "гібридності", розкриваючи теоретикам складність і драматизм процесів самовизначення людини у світі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(7СПО=711.3)6-4 Тан Е.534

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69408 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського