Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (4)Тематичний інтернет-навігатор (9)Автореферати дисертацій (21)Реферативна база даних (137)Книжкові видання та компакт-диски (101)Журнали та продовжувані видання (25)
Пошуковий запит: (<.>K=КОНВЕНЦІЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

   Тип видання:   навчальний посібник   
1.

Авраменко, И. М.
Международное морское право [Електронний ресурс] : учебное пособие / И. М. Авраменко. - Ростов-на-Дону : Феникс, 2001. - 448 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Международное морское право регулирует взаимоотношения и деятельность всех государств по использованию ими пространств и природных ресурсов Мирового океана. В данном учебном пособии приводятся понятия, сущность и тенденция развития международного морского права. Подробно анализируются его основные проблемы, касающиеся внутренних вод, территориального моря, международных проливов, экономической зоны, континентального шельфа, открытого моря, международного района морского дна, охраны морской среды. Даются прецеденты по международному морскому праву. Особое внимание уделяется Конвенции ООН по морскому праву 1982 года. Автор учебного пособия - доктор наук, профессор, работал в 200-мильной зоне США, Канады, Японии.



Кл.слова:
конвенція ООН

   Тип видання:   зб. статей   
2.

Александренко, В. Н.
Собрание важных трактатов и конвенций заключенных Россией с иностранными державами (1774-1906) [Електронний ресурс] / В. Н. Александренко. - Варшава : Типография Варшавского Учебного Округа, 1906. - 586 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:


 Джерело інформації

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
конвенція -- трактат -- договір

   Тип видання:   методичний посібник   
3.


Руководство по подготовке и сбору свидетельских показаний [Електронний ресурс]. - London : European Human Rights Advocacy Centre, 2007. - 22 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
права людини -- суд -- конвенція

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Біологічні науки   
4.

Мележик, О. В.
Заповідна справа [Електронний ресурс] : для студентів напряму підготовки "6.040106 – екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування" / О. В. Мележик ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Факультет біомедичних технологій. Кафедра екології. - К. : Університет “Україна”, 2010. - 221 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В останнє десятиріччя ХХ століття розвиток природоохоронних ідей досяг свого певного логічного завершення на цьому етапі. З одного боку, в 1992 р. в Ріо-де-Жанейро була прийнята Конвенція про біорізноманіття, яке є як основою еволюції і функціонування систем біосфери, так і сталого абезпечення потреб населення Землі. Певною мірою вона перебрала на себе частину функцій Боннської, Бернської та Рамсарської конвенцій, оскільки проголосила збереження не окремих ланок природи, а головних рівнів організації її біоти. З іншого боку, в цьому ж році Рада Європи прийняла концепцію Європейської екомережі (European Ecological Network) як ідею всеєвропейської системи охорони природної спадщини європейської спільноти. Безперечно, це найбільш фундаментальні ідеї останніх десятиліть в справі збереження довкілля. Це своєрідна реакція на наслідки, викликані хаотичним і в своїй основі споживацьким розвитком суспільства, що призвів до розвитку дигресивних процесів в природі, які вже набули і продовжують набувати глобального значення. Вони об`єктивно вимагають, по-перше, створення єдиної, цілісної системи збереження, відтворення і покращання національних природних багатств на теренах всього континенту і, по-друге, поєднаної дії зусиль на національному і міжнародному рівнях. Звідси випливає, що європейська екомережа є виявом процесу інтеграції європейської політики збереження природи, так само, як і інтеграції національних систем її охорони, а також вирішення екологічних проблем розвитку сільського господарства, лісівництва, транспорту, промисловості, туризму тощо, які безпосередньо впливають на стан і збереження природної спадщини на шляху міжнародної співпраці, спрямована на збереження цілісного природного каркасу Європи і є спробою об`єднати в єдину європейську мережу її найбільш цінні природні території. Розуміючи це, велика група фахівців за підтримкою Представництва ООН в Україні, спираючись на міжнародний досвід, здійснила першу спробу з`ясувати основні обриси, принципи, теоретичні та практичні положення майбутньої національної мережі України. Саме вони і викладені в цій книзі. Робота проводилася на основі системного аналізу і значного за обсягом матеріалу, нагромадженого в різних галузях дослідження рослинного і тваринного світу. Безперечно, поза аналізом залишилося ще більше проблем, зокрема, заходи її практичного втілення в життя і інтеграції з національними мережами сусідніх держав.



Кл.слова:
біосфера -- екомережі -- охорона довкілля

   Тип видання:   наукове видання   
5.


Закон України “Про доступ до публічної інформації” [Електронний ресурс] : науково-практичний коментар / загал. ред. Д. Котляр ; Центр суспільних медіа за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Програми сприяння Парламенту. - К. : [б. в.], 2012. - 335 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Це видання містить постатейний науково-практичний коментар до Закону України “Про доступ до публічної інформації”, що був ухвалений 13 січня і набув чинності 9 травня 2011 року. Закон “Про доступ до публічної інформації” визначає механізми реалізації одного з основоположних прав людини – права на отримання інформації, зокрема, про діяльність органів влади. Він містить багато новацій, які раніше не використовувалися в українському законодавстві і потребують пояснень щодо їх практичного застосування. Цей Коментар ініційований Комітетом Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, який Законом “Про Комітети Верховної Ради України” наділений правом в межах своєї компетенції “надавати роз’яснення щодо астосування положень законів України”. У Коментарі розкрито терміни, що вживаються в Законі, детально роз’яснено зміст його положень та наведено приклади і рекомендації щодо його застосування. У випадках, коли це необхідно, автори роз’яснюють механізм застосування норм Закону у взаємодії з іншими законами України – зокрема, з новою редакцією Закону “Про інформацію”, яка ухвалювалася і набула чинності синхронно із Законом “Про доступ до публічної інформації”. Для розуміння Закону у світлі міжнародних стандартів у Коментарі використовувалися практика Європейського суду з прав людини, Конвенція Ради Європи про доступ до офіційних документів та інші документи. При підготовці Коментаря також було враховано першу адміністративну та судову практику застосування Закону після набуття ним чинності



Кл.слова:
публічна інформація
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського