Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (5)Автореферати дисертацій (153)Реферативна база даних (1664)Книжкові видання та компакт-диски (239)Журнали та продовжувані видання (8)
Пошуковий запит: (<.>K=КОМПРЕСОРНІ$<.>+<.>K=СТАНЦІЇ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

   Тип видання:   наукове видання   
1.

Будов, В. М.
Насосы АЭС [Електронний ресурс] : учеб. пособ. для вузов / В. М. Будов. - М. : Энергоатомиздат, 1986. - 408 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Рассматриваются конструктивные особенности различных насосов и их основных узлов. Даны методики расчета проточной части, подшипников, и уплотнителей.



Кл.слова:
АЕС -- атомні станції  -- атомна енергетика

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.

Ковалевич, О. М.
Основы обеспечения безопасности атомных станций [Електронний ресурс] : учебное пособие по курсу «Основы обеспечения безопасности атомных станций» / О. М. Ковалевич ; под ред. В. Л. Ионова. - М. : МЭИ, 1999. - 136 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Учебное пособие дает представление о проблемах безопасности атомных станций в рамках современного международного подхода. Обсуждены основные составляющие и рассмотрены решения этой проблемы применительно к российским атомным стациям. Для студентов старших курсов, обучающихся по специальности «Атомные электростанции и установки».



Кл.слова:
атомна енергетика -- атомні станції  -- безпека  -- ядерний реактор

   Тип видання:   наукове видання   
3.

Заглада, Н. Б.
Відділ монографічного дослідження села [Електронний ресурс] : село Старосілля / Н. Б. Заглада. - К. : Всеукраїнська Академія Наук, 1930. - 78 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Ця праця належить українському етнологу та дослідниці народної культури Леонілі Загладі. Матеріал присвячений першій етнографічній науково-дослідній станції, заснованій етнологом Антоном Онищуком. Зібрані під час систематичних дослідів етнографічні речі було привезено і розташовано в окремому відділі “Монографічне дослідження села”, який являє собою цікаву картину матеріальної культури села Старосілля. Дана ж публікація є власне провідником по цьому відділу, який має на меті допомогти відвідувачу Музею самотужки розібратися в масі експонованого матеріалу.



Кл.слова:
сільське господарство -- хліборобство -- бджільництво -- матеріальна культура

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Транспорт   
4.
 


Лесников, Василий Сергеевич.
Космическое время «Мира» 1986-2001 [Електронний ресурс] / В. Лесников. - Королёв : Космос, 2011. - [482] с.. - (Рядом с космонавтами)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В ноябре 1985 года в Центр подготовки космонавтов приезжали секретари ЦК КПСС Лигачев, а затем Зайков. Дело в том, что уже через четыре месяца в космос будет запущена новая станция «Мир». Было принято решение об ускорении работ по созданию тренажных средств для подготовки космонавтов к полетам на станцию «Мир». Программа полетов на орбитальную станцию «Салют-7» завершается. Но переход от одного типа орбитальной станции к другому не обещает легкого пути...



Кл.слова:
космос -- космічні станції -- історія космонавтики

   Тип видання:   наукове видання   
Категорія: Транспорт   
5.

Нагорный, В. П.
Магистральные трубопроводы [Електронний ресурс] / В. П. Нагорный, В. М. Глоба ; Національна академія наук України, Інститут геофізики ім. С. І. Субботіна. - Киев : [б. в.], 2012. - 312 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 60.12 Мб


Приведена коротка історія і основні етапи розвитку нафтогазотранспортних артерій – магістральних трубопроводів. Описані основні споруди трубопроводів, їх класифікація, категорійність і параметри. Розглянуті технологічні процеси при будівництві лінійної частини трубопроводів: підготовчі, земляні, транспортні, зварювально-монтажні, ізоляційно-укладальні роботи, питання випробовування трубопроводів на міцність і герметичність. Описана технологія будівництва морських трубопроводів і переходів через природні і штучні перешкоди. Викладені питання охорони навколишнього середовища при будівництві трубопроводів. Окрім лінійної частини магістральних трубопроводів, в книзі знайшли відображення і зосереджені об’єкти: компресорні і нафтоперекачувальні станції, резервуарні парки для зберігання нафти і нафтопродуктів, підземні газонафтосховища. Для масового читача, і в першу чергу для молоді, яка обирає майбутню професію.



Кл.слова:
трубопроводи -- нафтогони -- газогони -- резервуари -- компресорні станції

   Тип видання:   науково-популярне видання   
6.

Циганенко, Володимир Олександрович.
Київська ТЕЦ-5. За матеріалами фонду музею енергетики 1971–2021 роки [Електронний ресурс] : книга / В. О. Циганенко. - Київ : Видавничий дім "Кий", 2021. - 240 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 5.97 Мб


Цю книжку присвячено 50-річчю Київської ТЕЦ-5. У процесі роботи над нею автор використав історичні і сучасні матеріали, документи, зокрема, «Звіт роботи станції за 2020 рік», а також фонд музею енергетики КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО». До книжки увійшли статті, написані багатьма авторами у різні роки і сучасними кореспондентами; фотографії стендів, виготовлених робітниками підрозділів станції з великою шаною до працівників Київської ТЕЦ‑5. Використано також дизайн-проекти автора книги, історичні матеріали розвитку енергетики, що лягли в основу фонду музею енергетики і за якими створювалися стенди та експозиція музею. Читач для себе відкриє широке поле знань з історії енергетичної галузі, що їх автор дохідливо викладає у багатьох своїх книгах, розмірковуючи над минулим, яке, на його думку, слід цінувати, творчо використовуючи у майбутньому.

Книжка розрахована на широкий загал ветеранів-енергетиків і тих, хто готує себе до роботи в цій галузі, вона моде стати в нагоді й тим, хто цікавиться історією розвитку енергетики. Може бути корисною для фахівців, істориків, інженерів- винахідників, музейних працівників.



Кл.слова:
ТЕЦ-5 -- розвиток -- електростанція
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського