Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (78)Реферативна база даних (270)Книжкові видання та компакт-диски (57)
Пошуковий запит: (<.>K=ВИСЛОВЛЕНН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

   Тип видання:   підручник   
1.

Клименко, Юрій.
Французька мова [Electronic resource] : підручник для 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів : друга іноземна мова, шостий рік навчання : рівень стандарту / Ю. Клименко. - К. : Генеза, 2010. - 143 p.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Підручник "Francais" для учнів 10-го класу загальноосвітніх навчальних закладів, зо вивчають французьку мову як другу іноземну, продовжує серію навчальних видань рекомендованих для володіння французькою мовою в загальноосвітніх навчальних закладах. Матеріал підручника, створеного на основі комунікативного методу, організовано в межах тем, визначених програмою, і застосовано у відповідних мовленнєвих ситуаціях, які стимулюють учнів до спілкування французькою мовою, висловлення власної думки, творчого використання набутих умінь та навичок. Підручник спрямовано на практичне взаємопов'язане оволодіння всіма видами мовленнєвої діяльності. Важливе місце в ньому займають діалоги, парна та групова робота, оскільки провідну роль у навчання французької мови автор надає спілкуванню.



Кл.слова:
лінгвістика -- мова -- шкільна програма

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.

Пономарів, О.
Культура слова: мовностилістичні поради [Електронний ресурс] : навчальний посібник / О. Пономарів. - К. : Либідь, 2001. - 240 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У посібнику даються поради щодо вибору слів, вимовних, наголосових та морфологічних варіантів, синтаксичних конструкцій для найкращого висловлення думки в різних стилях української літературної мови. Рекомендації автора грунтуються на мовному досвіді українського народу, відбитому в творах класичного та сучасного письменства. Для студентів, викладачів, науковців, редакторів, лекторів, журналістів.



Кл.слова:
вимова -- наголос -- морфологія -- синтаксис -- калькування -- стилістика

   Тип видання:   навчальний посібник   
3.
 


Лисиченко, Л. А.
Українська мова. Практикум. 10–11 класи [Електронний ресурс] / Л. А. Лисиченко, О. О. Маленко. - Х. : Основа, 2008. - 302 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У посібнику подається навчальний матеріал з усіх розділів українського мовознавства, що вивчається протягом шкільного курсу мови: фонетика й орфоепія, лексикологія і фразеологія, орфографія, морфологія, синтаксис і пунктуація, практична стилістика. Також уміщено інформацію щодо походження й історичного розвитку української мови, її функціонування як державної в Україні. Враховуючи введення зовнішнього незалежного оцінювання, автори подають після кожної теми контрольні тести, що допоможуть учневі перевірити набуті знання з вивчених розділів. Крім цього, у посібнику вміщено опорний конспект з написання власного висловлення, яке входить до завдань ЗНО (відкритий зошит). Різноманітні завдання, вправи, тексти для перекладу, зразки всіх стилів та їх жанрів, цікаві й пізнавальні диктанти допоможуть учням повторити й закріпити набуті знання з української мови, а також підготуватися до ЗНО.



Кл.слова:
мова -- мовознавство

   Тип видання:   науково-популярне видання   
4.

Барт, Р.
Фрагменти мови закоханого [Електронний ресурс] : пер. с фр. / Р. Барт. - Л. : Незалежний культурологічний журнал «Ї», 2006. - 283 с.. - (Бібліотека журналу "Ї")

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Необхідність цієї книги полягає у такому міркуванні: мова кохання зараз украй самотня. Нею говорить, можливо, тисячі суб’єктів (хто зна?), однак її ніхто не підтримує; інші мови до неї байдужі: вони або ігнорують, або недооцінюють, або висміюють її, вона відтята не лише від влади, але і від владних механізмів (науки, знання, мистецтва). Коли якийсь дискурс отак от, самотужки, дрейфує у бік неактуального, за межі усіх групових інтересів, йому не залишається нічого іншого, окрім як бути місцем певного утвердження, хай навіть як завгодно обмеженим. Це утвердження і є сюжетом книги. Усе виходить із наступного принципу: не слід розглядати закоханого, як носія певних симптомів, а радше почути те неактуальне, те, що не надається до викладу, але що присутнє у його голосі. Звідси вибір «драматичного» методу, що відмовляється від прикладів і заснований винятково на дії первинної мови (а не метамови). Тим самим опис любовного дискурсу заступає його симуляція, і цьому дискурсу надається його фундаментальний образ, а саме – «Я», з тим, щоби показати увесь акт висловлення, а не аналіз. Пропонується, якщо хочете, портрет; але портрет цей не психологічний, а структурний; у ньому повинно проглядатися певне місце мови – місце людини, що про себе (любовно) говорить перед обличчям іншого (любленого), який не говорить.



Кл.слова:
кохання -- суб'єкт -- мова

   Тип видання:   підручник   
Категорія: Математика   
5.

Трохименко, В. С.
Конспект лекцій з математичної логіки та теорії алгоритмів [Електронний ресурс] / В. С. Трохименко. - Вінниця : Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, 2007. - 83 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Конспект лекцій відповідає діючій програмі з математичної логіки і теорії алгоритмів для математичних спеціальностей педагогічних університетів.



Кл.слова:
висловлення -- алгоритм

   Тип видання:   зб. статей   
6.


Наукове забезпечення праксеології аудиту [Електронний ресурс] : міжнародна науково-практична конференція (Київ, 6-7 листопада 2014 р.) : тези доповідей / Київський національний торговельно-економічний університет, Білоруський державний економічний університет, Тбіліський державний університет імені Іване Джавахішвілі ; відп. ред. Є. В. Мних. - Київ : [б. в.], 2014. - 144 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У тезах доповідей міжнародної науково-практичної конференції «Наукове забезпечення праксеології аудиту» узагальнені результати наукових досліджень та досвід діяльності незалежних і державних аудиторів-практиків, пропонуються шляхи вдосконалення аудиторської діяльності як інструменту забезпечення реалізації інтересів суспільства, визначаються можливості та резерви зростання довіри користувачів інформації до результатів роботи аудиторів. Учасники конференції зосереджують увагу на проблемах нормативно-правового регулювання ринку аудиторських послуг, удосконаленні методичного забезпечення незалежного та державного аудиту, особливостях застосування засобів мінімізації професійних ризиків, пов’язаних з можливістю висловлення аудиторами неадекватного професійного судження. Обговорення актуальних питань, обмін досвідом під час конференції дозволили визначити напрями координації зусиль науковців, фахівців-практиків, суб’єктів державного та професійного регулювання аудиторської діяльності для розв'язання проблем надання якісних аудиторських послуг та зростання ролі аудиту як чинника оптимізації функціонування систем управління.



Кл.слова:
аудиторська перевірка -- публічні фінанси -- корпоративний аудит -- транспарентність бізнесу
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського