Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (31)Реферативна база даних (457)Книжкові видання та компакт-диски (397)Журнали та продовжувані видання (22)
Пошуковий запит: (<.>A=МИКУЛИН$<.>+<.>A=АНДРІЙ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

   Тип видання:   навчальний посібник   
1.

Андрійчук, В. І.
Вступ до дискретної математики [Електронний ресурс] / В. І. Андрійчук, М. Я. Комарницький, Ю. Б. Іщук. - Л. : Видавничий центр ЛНУ ім. І. Франка, 2003. - 254 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Розглянуто множини та відношення, натуральні числа та елементи комбінаторики, бульові алгебри, графи, автомати й алгоритми; деякі методи кодування та шифрування. Підібрано вправи до кожної теми. Для студентів молодших курсів університетів.



Кл.слова:
натуральне число -- відношення -- комбінаторика -- алгоритм

   Тип видання:   наукове видання   
2.

Микулин, А.
Концентраційні табори в Совєтському Союзі [Електронний ресурс] / А. Микулин. - [Б. м.] : Видання закордонних частин ОУН, 1958. - 227 с.. - (Бібліотека українського підпільника)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Опис і аналіз жахливої політики, що її практикує червона (і не тільки) Москва на неросійських народах.



Кл.слова:
концтабір -- репресія

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Біологічні науки   
3.


История биологии с древнейших времен до начала XX века [Електронний ресурс] / ред. С. Р. Микулинский. - М. : Наука, 1972. - 565 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В книге освещены важнейшие события в познании живой природы и формирование современных открытий биологии до начала XX в. Отобраны факты, имена и события, которые характеризуют магистральные линии развития биологии, раскрывают характер и уровень биологических знаний соответствующих эпох.



Кл.слова:
історія науки -- розвиток біології

   Тип видання:   довідник   
4.

Микулин, В. П.
Фоторецептурный справочник для фотолюбителей [Електронний ресурс] / В. П. Микулин. - [Б. м.] : Искусство, [195_ ?]. - 223 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Справочник ставит себе задачей помочь подготовленным фотолюбителям рационально обрабатывать экспонированные светочувствительные материалы. Здесь собраны (в значительной степени из малодоступных большинству читателей источников) и систематизированы рекомендуемые рецепты для лабораторной обработки фотослоев. Читатели найдут здесь все существенное из опубликованного в отечественной и зарубежной литературе к началу 1957 года, причем иностранные рецепты приводятся в той мере, в какой их использование целесообразно в нашей практической фотографии. Часть рецептов публикуется впервые.



Кл.слова:
фотографічний процес -- проявник -- кольоровий процес

   Тип видання:   науково-популярне видання   
5.

Микулин, Андрій.
Концентраційні табори в Совєтському Союзі [Електронний ресурс] / А. Микулин. - [Б. м.] : Видання Закордонних Частин Організації Українських Націоналістів, 1958. - 132 с.. - (Бібліотека українського підпільника. Серія друга ; ч. 2)

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


«Вони бояться правди — хай світ почує правду!» — такий епіграф написав український автор Василь Савченко на своїй книжці «Безимлаг», виданій в Авґсбурзі 1948 року. «Вони» — це ті, в кого руки залиті кров'ю мільйонів невинних жертв українського й інших неросійських народів СССР; це ті, що на одній шостій частині світу запровадили таке рабство, якого не бачив світ за часів середньовіччя. Це — большевики, московські імперіялісти, колонізатори. Не зважаючи на те, що російська імперія існує вже більше чотирьох сторіч, а сучасна комуністично-російська система — майже 40 років, світ і до цього часу мало поінформований про жахіття в тюрмі народів — СССР. Навіть тоді, коли протягом 1955–1956 рр. на Захід повернулася численна кількість кол. вояків німецької армії, що потрапили під час другої світової війни до російського полону і, як живі свідки нелюдських знущань у совєтських концтаборах, свідчили про масове народовбивство, арешти і заслання в СССР, — світ далі майже не звернув на те уваги. Знову ж, коли українська еміґрація на Заході, маючи численні свідчення й оригінальні документи від запроторених до совєтських концтаборів українців (напр., з Мордовських концтаборів), закликає вільний західній світ вжити супроти носіїв російського імперіялізму та його допоміжних сил моральних і матеріяльних санкцій, — вільний світ не то що вперто мовчить, але й ще поступово вплутується в коло московської коекзистенції, вишукує шляхи мирних контактів та співпрацює з народовбивцями, а цим самим посередньо сприяє системі невільництва і концтаборів у СССР. Видаючи книжку «Концентраційні табори в Совєтському Союзі», ми хочемо відкрити бодай частину заслони, де як свій, так і чужий читач зрозуміє суть жахливої політики, що її практикує червона Москва на неросійських народах.



Кл.слова:
комуністичний терор -- трудова експлуатація -- злочини проти людства
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського