Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (30)Реферативна база даних (523)Книжкові видання та компакт-диски (393)Журнали та продовжувані видання (32)
Пошуковий запит: (<.>A=АТАМАН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

   Тип видання:   навчальний посібник   
1.

Атаман, О. В.
Патологічна фізіологія в запитаннях і відповідях [Електронний ресурс] : навчальний посібник / О. В. Атаман. - 2-е вид., доопрац. і доп.. - Вінниця : Нова Книга, 2007. - 512 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Для студентів вищих медичних навчальних закладів. Може бути корисним для лікарів усіх спеціальностей під час підготовки до іспитів на кваліфікаційну категорію.



Кл.слова:
патологія -- орган

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.


Безпека життєдіяльності [Електронний ресурс] : навчальний посібник / П. С. Атаманчук [и др.]. - К. : Центр учбової літератури, 2011. - 276 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Посібник побудовано так, що до нього увійшли традиційні питання, які розглядаються в курсі безпеки життєдіяльності з позицій особистісно орієнтованого навчання. Підготовка студентів у рамках курсу безпеки життєдіяльності містить теоретичні питання, спрямовані на формування належних предметних компетентностей, вироблення ідеології поведінки та забезпечення майбутніх спеціалістів важливим інструментом не лише щоденного безпечного контактування з навколишнім світом, а й готує до безпечного виконання технологічних процесів різних рівнів складності. Рекомендується для використання в своїй діяльності студентам та науково-педагогічним працівникам вищих навчальних закладів, практичним працівникам освітньої галузі.



Кл.слова:
людина -- здоров'я -- безпека

   Тип видання:   енциклопедія   
3.
 



Острозька академія XVІ-XVІІ ст. [Електронний ресурс] : енциклопедичне видання / Національний університет “Острозька академія” ; ред. І. Пасічник [та ін.]. - Острог : Вид-во НУ “Острозька академія”, 2008. - 417 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

. - С. 1-228

. - С. 229-417


Побудована енциклопедія за алфавітним принципом. Її зміст можна поділити на такі групи: оглядові — про Острозьку академію та середовище, в якому вона діяла (мистецтво та архітектуру, храми різних конфесій, католицькі та іудейські навчальні заклади тощо); Острозьку друкарню та її видавничу справу (починаючи від Азбуки 1578 року і до Часослова 1612 року); персональні — про викладачів та випускників академії, діячів культури ХVІ — ХVІІ ст. (Г. і М.Смотрицькі, Д.Наливайко, К.Лукаріс, А.Римша та ін.), пов'язаних з нею, вчених ХІХ — ХХ ст., які досліджували історію Острога (М.Максимович, Я. Перлштейн, К. Харлампович, С. Кардишевський, І. Франко, М. Грушевський, А. Сендульський, М. Тучемський, Й. Новицький, І. Огієнко тощо), сучасних діячів та інституції, які сприяли збереженню історичної пам'яті та відродженню Острозької академії. Серед них визначна роль належить видатному історику-джерелознавцю Миколі Ковальському, зусиллями якого було започатковано традицію ґрунтовних видань з історії Острозької академії. Важливе місце у цьому оригінальному виданні відводиться розповідям про засновників академії — князів Острозьких (особливо Василю-Костянтину та його племінниці Галшці). Ключовим є також питання підготовки до видання у 1581 році Острозької Біблії, робиться припущення, що частину роботи здійснювали не лише викладачі, а й студенти академії. Подано детальну історіографію даної проблеми, у якій спростовується міф про Новгородську «Геннадієву Біблію» 1499 року, на основі якої нібито з'явилася Острозька.



Кл.слова:
історія -- вищий навчальний заклад -- історія освіти

   Тип видання:   навчальний посібник   
4.

Атаман, Александр Васильевич.
Патологическая физиология в вопросах и ответах [Електронний ресурс] / А. В. Атаман. - К. : Вища школа, 2000. - 608 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В учебном пособии «Патологическая физиология в вопросах и ответах» в виде вопросов и ответов изложены основные разделы патологической физиологии в соответствии с учебной программой для студентов медицинских вузов, утвержденной Министерством здравоохранения. Книга «Патологическая физиология в вопросах и ответах» предназначна для студентов медицинских вузов. Учебное пособие может быть полезно врачам всех специальностей при подготовке к экзаменам на квалификационную категорию.



Кл.слова:
патологія -- порушення обміну

   Тип видання:   зб. статей   
5.


Правове забезпечення комерціалізації результатів досліджень і розробок [Електронний ресурс] : матеріали наук.-практ. конф., м. Харків, 22 травня 2012 р. / редкол.: С. М. Прилипко, Ю. Є. Атаманова, Д. В. Задихайло. - Х. : НДІ ПЗІР, 2012. - 223 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У збірнику подається стислий виклад доповідей і повідомлень науковців і викладачів наукових та освітніх закладів, а також практичних працівників на науково-практичній конференції «Правове забезпечення комерціалізації результатів досліджень і розробок», яку було організовано Національною академією правових наук України спільно з Науково-дослідним інститутом правового забезпечення інноваційного розвитку НАПрН України 22 травня 2012 року у місті Харкові. Конференція проводилась з метою обміну практичними і теоретичними напрацюваннями в галузі правового забезпечення інноваційної діяльності і підготовки рекомендацій учасниками конференції щодо удосконалення чинного законодавства з питань наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності. Збірник буде цікавим для науковців, аспірантів, студентів та усім тим, хто цікавиться проблемами правового забезпечення інноваційного розвитку України



 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського