Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (13)Реферативна база даних (194)Книжкові видання та компакт-диски (210)Журнали та продовжувані видання (11)
Пошуковий запит: (<.>A=Шевчук С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

   Тип видання:   наукове видання   
1.

Шевчук, Станіслав.
Основи конституційної юриспруденції [Електронний ресурс] : навчальний посібник / С. Шевчук. - Х. : Консум, 2002. - 296 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Робота присвячена глитанням конституційної йриспруденції, тобто філософським та правовим основам діяльності судових органів конституційної юрисдикції з питань застосування конституції у контексті, чинної Конституції України 1996 року та відповідного міжнародного та іноземного досвіду. Розглядаються питання співвідношення позитивного з природним правом, аналізуються природно-правові основи конституційного права, межі припустимості застосування природного права при здійсненні конституційного судочинства, аналізується концепція «належної правової процедури» верховенства права, правової держави, конституціоналізму. Крім того, аналізуються причини антиформалістської європейської революції у праві та її вплив на конституційне судочинство, а також звертається увага на визначення та основні проблеми застосування прецедентного права при здійсненні конституційного судочинства, основні відмінності конституційної демократії від парламентської, аспекти л ептимності конституційного судді. Окремо аналізуються способи тлумачення Конституції, основні відмінності її тлумачення від тлумачення інших нормативно-правових актів при здійсненні конституційного судочинства. Досліджується ідея та історична перспектива судового конституцій ного контролю, доктрина суддівського зовнішнього та внутрішнього об меження, політичного питання, причини політизації процесу конститу ційного судочинства, основні моделі та характерні риси моделей судового конституційного контролю, надається їх детальне розкриття на прикладі діяльності органів конституційної юрисдикції у США, ФРН та Франції. Для науковців, юристів-практиків, викладачів, студентів та аспірантів вищих юридичних навчальних закладів.



Кл.слова:
юриспруденція -- конституція  -- держава

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.

Шевчук, С. В.
Практикум з української мови: модульний курс [Електронний ресурс] : навчальний посібник / С. В. Шевчук, Т. М. Лобода. - К. : Вища школа, 2006. - 326 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Матеріал структуровано за окремими блоками: теоретичним і практичним, блоком індивідуальних завдань, запитань для самоконтролю. Виокремлено навчальний матеріал (теоретичний, контрольний) для самостійного опрацювання. До кожного практичного заняття визначено мету, компоненти змісту та подано список рекомендованої літератури. Вміщено також загальні підходи, дидактичний матеріал для організації та здійснення різних видів і форм контролю знань студентів за кредитно-модульною системою вивчення навчального курсу: поточного, модульного, підсумкового (тести та контрольні диктанти). Для студентів вищих навчальних закладів. Може бути корисним для учнів гімназій, ліцеїв, шкіл, учителів, а також для всіх, хто прагне ґрунтовно оволодіти правописними нормами української літературної мови.



Кл.слова:
орфографія -- пунктуація -- правопис

   Тип видання:   навчальний посібник   
3.


Регулювання сфери фінансових послуг у праві Європейського Союзу та перспективи адаптації законодавства України [Електронний ресурс] / Т. Вовк [та ін.] ; під наук. ред. С. Шевчука ; Центр порівняльного права при Міністерстві юстиції України, Центр перекладів актів європейського права при Міністерстві юстиції України. - Х. : Консум, 2002. - 912 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Пропонований посібник — одна з перших в Україні спроб комплексного дослідження права ЄС в одній з прюритеших сфер адаптації законодавства України до законодавства ЄС, а саме в сфері фінансових послуг Окрім викладу правових механізмів регулювання ринку фінансових послуї в Європейському Союзі, видання містить переклад основних правових актів ЄС, що визначають «правила гри» на ринку фінансових послуг, опис проблем законодавства України у сфері фінансових послуг та рекомендації щодо їх розв'язання через рецепцію до національного законодавства відповідних норм права ЄС Завершує посібник глосарій правових термінів ЄС у сфері фінансових послуг Видання розраховано на сідентів, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів, державних службовців, що працюють у сфері адаптації національного законодавства до законодавства Європейського Союзу, практикуючих юристів та всіх, кого цікавлять правове регулювання ринків фінансових послуг, а також проблеми та перспективи адаптації національного законодавства України до законодавства Європейського Союзу.



Кл.слова:
законодавство -- міжнародні відносини -- євроінтеграція

   Тип видання:   монографія   
4.


Розвиток постмитного аудиту в Україні [Електронний ресурс] : монографія. Том 123. Серія: "Податкова та митна справа в Україні" / С. С. Брехов [и др.] ; Державна фіскальна служба України, Університет державної фіскальної служби України, Науково-дослідний інститут фіскальної політики. - Київ : Алерта, 2018. - 326 с.

  Текст у форматі PDF 3.69 Мб


У монографії досліджено теоретико-організаційні та практичні аспекти розвитку постмитного аудиту в Україні. Розкрито становлення та особливості здійснення постмитного аудиту в нашій державі. Проаналізовано міжнародні стандарти постмитного аудиту та визначено основні тенденції та пропозицій щодо розвитку та забезпечення ефективності постмитного аудиту в Україні. Визначено нагальну потербу в оновленні процедур застосування системи управління ризиками. Розроблено систему індикаторів встановлення рівня ризиковості суб’єкта ЗЕД і виявлення митних ризиків для цілей постмитного контролю, а також методичні рекомендації щодо здійснення постмитного аудиту за основними його етапами. Запропоновано структуру системи національних стандартів постмитного аудиту та окреслено орієнтири для їх формування, розроблено спеціальний Опитувальник для проведення постмитного аудиту, у якому враховано специфіку процесів, пов’язаних із міжнародною торгівлею суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності.

Видання розраховане на науковців, спеціалістів, діяльність яких пов’язана з окресленою проблематикою.



Кл.слова:
постмитний аудит -- реалізація результатів перевірок -- вітчизняне митне законодавство
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського