Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (10)Реферативна база даних (219)Книжкові видання та компакт-диски (127)Журнали та продовжувані видання (14)
Пошуковий запит: (<.>A=Руденко Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія: Науки про Землю   
1.

Руденко, Л. Г.
Геоінформаційне картографування в Україні [Електронний ресурс] : концептуальні основи і напрямки розвитку / Л. Г. Руденко. - Київ : Наукова думка, 2011. - 105 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У монографії висвітлено тенденції розвитку картографії у зв’язку з новими технологіями. Представлено концепцію геоінформаційного картографування: сутність, принципи, понятійна система. Обґрунтовано теоретичні аспекти геоінформаційного моделювання, по-новому осмислено методи моделювання й систему геоінформаційних моделей, які використовують у геоінформаційному картографуванні. Акцентовано увагу на інтеграції функцій картографічного моделювання і ГІС-аналізу в геоінформаційних системах у процесі географічних досліджень. Проаналізовано системи традиційної картографії, комп’ютерної картографії і ГІС, методи картографічного моделювання і ГІС-аналізу, у тому числі трансформаційних процесів у економіці України. Розглянуто питання створення національної інфраструктури геопросторових даних: сутність, мета, особливості її формування в Україні. Наведено огляд основних ініціатив зі створення національної інфраструктури геопросторових даних в Україні. Обґрунтовано принципи формування структурованих цільових баз географічних даних та знань і метаданих про них. Охарактеризовано особливості стандартизації географічної інформації. Визначено місце і роль Національного атласу України в структурі геоінформаційного простору держави. Викладено концептуальні основи розвитку електронної версії Національного атласу України. Для фахівців у галузі наук про Землю, викладачів, аспірантів, студентів вищої школи.



Кл.слова:
геотаргетинг -- картографування -- геоінформаційні технології
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського