Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (57)Реферативна база даних (773)Книжкові видання та компакт-диски (648)Журнали та продовжувані видання (36)
Пошуковий запит: (<.>A=ЛУЧК$<.>+<.>A=АНДРІЙ$<.>+<.>A=РОМАНОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

   Тип видання:   навчальний посібник   
1.

Андрійчук, В. І.
Вступ до дискретної математики [Електронний ресурс] / В. І. Андрійчук, М. Я. Комарницький, Ю. Б. Іщук. - Л. : Видавничий центр ЛНУ ім. І. Франка, 2003. - 254 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Розглянуто множини та відношення, натуральні числа та елементи комбінаторики, бульові алгебри, графи, автомати й алгоритми; деякі методи кодування та шифрування. Підібрано вправи до кожної теми. Для студентів молодших курсів університетів.



Кл.слова:
натуральне число -- відношення -- комбінаторика -- алгоритм

   Тип видання:   хрестоматія   
Категорія: Релігія   
2.

Лучкай, М.
Церковныя беседы [Electronic resource] : на все недели рока на поучение народное / М. Лучкай. - Будим : Всеучилище Пештанскаго, 1831. - 340 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Ч. 1


Михаил Михайлович Лучкай (настоящая фамилия Поп; 19 ноября 1789, Великие Лучки — 3 декабря 1843, Ужгород) — русинский языковед, фольклорист и историк. Михаил Лучкай родился 19 ноября 1789 года в Великих Лучках (ныне Мукачевский район Закарпатской области Украины). Учился в гимназии в Ужгороде и Большом Варадине (теперь — Румыния). Продолжил образование в духовной семинарии (конквите) в Вене (1812—1816), посещал лекции в университете. Был учеником известных славистов Ернея Бартола Копитара и Йоcефа Добровского. В течение 1816—1817 лет — священник в родном селе Великие Лучки, в 1817—1827 годах Лучкай — библиотекарь, архивариус и руководитель консистории Мукачевского епархиального управления, директор городской школы в Ужгороде. В 1829 году Лучкай уехал в Италию, где был придворным священником герцога Карла Людовика Бурбона в городе Лукка. В 1830 году вернулся в Закарпатье, где до конца жизни был священником в Ужгороде (на Кирпичные, 1830—1843 годы); служа длительное время епархиальным школьным референтом, способствовал основанию и упорядочения приходского школ на территории епархии.



Кл.слова:
християнство -- Біблія
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського