Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Ф3(4ФРА)123$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Кочубей Л.  
Напівпрезидентська республіка сучасної Франції: шлях до авторитаризму чи демократії? / Л. Кочубей // Політ. менеджмент. - 2011. - № 5. - С. 164-173. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Досліджено особливості форми правління у Франції часів V Республіки. Наведено підходи до визначення напівпрезиденціалізму та охарактеризовано сучасні особливості політичного розвитку Франції за президентства Н. Саркозі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4ФРА)123

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24488 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Парно Л. Д. 
Інституційні чинники ефективності функціонування уряду за напівпрезидентської республіки (на прикладі Франції) : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / Л. Д. Парно; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2015. - 21 c. - укp.

Досліджено основні відмінності між концепціями забезпечення "ефективності урядової політики" та "ефективності функціонування уряду". Визначено та проаналізовано ключові інституційні чинники, що впливають на забезпечення ефективності функціонування уряду в напівпрезидентських республіках. Зазначено, що ключовими чинниками є інститути системи стримувань та противаг, виборча та партійна система. Детально проаналізовано вплив зазначених чинників на ефективність функціонування уряду у П'ятій Французькій Республіці. Окрема увага приділена аналізу політичної дійсності України. Зазначено, що інституційна конфігурація України та Франції є доволі подібними, але попри це політичні наслідки функціонування цих інститутів є різними. Виокремлено та детально проаналізовано причини, чому по суті однакові політичні інститути в Україні та Франції призвели до різних наслідків. Визначено шляхи оптимізації забезпечення ефективності функціонування уряду в Україні в контексті досвіду Франції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4ФРА)123 + Т3(4ФРА)63-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА413166 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського