Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (65)
Пошуковий запит: (<.>U=Т3(4УКР)611-314$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Вільховик О. В. 
Трансформація світогляду червоноармійців на території радянської України: політичний, економічний, соціальний аспекти (1917-1920-ті роки) : автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / О. В. Вільховик; Запорізький національний університет. - Запоріжжя, 2018. - 20 c. - укp.

Досліджено формування радянської ідентичності українського суспільства в контексті військового будівництва 1917 – 1920-х рр. Мета дослідження: розкрити й узагальнити зміст і спрямованість головних чинників формування радянського світогляду червоноармійців як невід’ємного складника суспільного та історичного розвитку України в період становлення більшовицької влади. Досліджено соціально-політичні та економічні чинники формування радянського світогляду червоноармійців для їх інтегрування в більшовицьку систему. На підставі ґрунтовного аналізу широкого кола архівних і опублікованих джерел, а також історіографічної бази комплексно розглянуто політику радянської влади щодо цілеспрямованих трансформаційних впливів на світогляд військовослужбовців, що перебували у складі формувань більшовицької Робітничо-селянської червоної армії на території радянської України в 1917 – 1920-их рр. Охарактеризовано форми і методи залучення українців до військової служби в РСЧА у перші роки становлення радянської влади. Досліджено основні напрями агітаційно-масової роботи більшовиків у Червоній армії. Здійснено наукову реконструкцію процесу адаптації червоноармійців у цивільному житті. Розкрито роль демобілізованих червоноармійців у формуванні радянської ідентичності українського населення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)611-314

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА433763 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського