Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Хвалінський С. О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Хвалінський С. О. 
Антикризова політика банківського сектору країн Центральної та Східної Європи : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / С. О. Хвалінський; Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин НАН України. - К., 2010. - 20 c. - укp.

Розглянуто сучасні теоретичні підходи щодо передумов виникнення, механізмів розгортання та поширення банківських криз і заходи, які спрямовані на зміцнення банківських систем і недопущення кризових ситуацій. Узагальнено світовий досвід впровадження заходів з запобігання банківським кризам, зокрема, визначено основні передумови наближення банківських криз, досліджено роль структури системи банківського регулювання, нагляду та рівня капіталізації банків в забезпеченні стійкості банківського сектору. Досліджено проблематику формування антикризової політики банківського сектору за умов глобалізації з використанням досвіду Польщі та Чехії, зокрема, обгрунтовано шляхи модернізації національної системи страхування депозитів і мережі фінансової безпеки. Вперше розроблено методику прогнозування кризових і передкризових ситуацій у банківському секторі України з використанням методів кластерного, факторного та регресійного аналізу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(44)262.10-97-18 + У9(45)262.10-97-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА377751 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Теоретичні та практичні підходи щодо оцінок наслідків глобальної фінансової кризи : матеріали міжнар. наук. конф., 24 трав. 2011 р., Київ / ред.: О. В. Плотніков, О. О. Сльозко, Т. О. Панфілова, С. О. Хвалінський; НАН України, Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. - К., 2011. - 283 c. - укp.

Розкрито актуальні питання оцінювання та подолання наслідків світової фінансової кризи (СФК). Висвітлено напрями посткризового розвитку економік різних країн світу. Проаналізовано вплив СФК на соціально-економічну систему в контексті теорій аутопоезісу. Досліджено зміни на світовому валютному ринку після кризи 2008 - 2010 рр. Вивчено особливості впливу фінансової глобалізації на формування національної економіки (на прикладі Швейцарії). Показано роль офшорного бізнесу у посткризовій економіці. Розкрито специфіку управління зовнішнім державним боргом за умов розгортання СФК та у післякризовий період. Визначено вплив СФК на практику використання інструменту єврооблігацій українськими емітентами. Розкрито проблеми формування фінансово-капітальних ресурсів у ринковій економіці. Розглянуто лібералізацію торговельного режиму України як інструмент мінімізації негативного впливу СФК. Проаналізовано динаміку тінізації вітчизняної економіки в контексті СФК. Охарактеризовано механізми фінансової стабілізації в ЄС. Вивчено взаємозв'язок ГФК і різких змін ціни на нафту. Увагу приділено аналізу промислової власності у корпоративному секторі економік Китаю і України. Висвітлено особливості управління ризиками міжнародних фінансових конгломератів за умов СФК.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.0-97 я431 + У9(4УКР)260-97 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА752158 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Хвалінський С. О. 
Вплив стандартів Базель III на банківські системи нових країн-членів ЄС в контексті фінансової інтеграції / С. О. Хвалінський // Стратегія розвитку України. - 2012. - № 1. - С. 277-280. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Висвітлено вплив стандартів Базель III на банківські системи нових країн-членів ЄС з огляду на особливості формування та функціонування цих банківських систем. Доведено, що нові стандарти вплинуть на характер банківських поглинань, обсяги кредитування, якісний склад ліквідних активів та довгострокових пасивів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4)826.210-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25031 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Нікітін Ю. О. 
Сучасний стан та інструменти інноваційного розвитку наукових організацій НАН України / Ю. О. Нікітін, М. В. Мельник, С. О. Хвалінський // Стратегія розвитку України. - 2016. - № 1. - С. 98-102. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено сучасний стан і шляхи розвитку наукових організацій НАН України. Виявлено, що наукові організації України не виконують належним чином роль джерела інноваційного та економічного зростання країни. Обгрунтовано, що ключовою проблемою є відсутність попиту на вітчизняні наукові інноваційні розробки на внутрішньому ринку в першу чергу через відсутність додаткових стимулів до впровадження інноваційних розробок, скорочення матеріально-технічних засобів, недосконалість системи трансферу та комерціалізації винаходів, а також відсутність необхідних компетенцій у наукових співробітників для залучення додаткового міжнародного фінансування, трансферу та комерціалізації наукових результатів. Запропоновано в якості інструменту інноваційного зростання наукової організації застосування моделі корпоративних компетенцій із використанням веб-технологій та системи управління розвитком інноваційних компетенцій наукових співробітників.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч214(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25031 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського