Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (11)Автореферати дисертацій (18)Книжкові видання та компакт-диски (9)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>K=КОМАНДУВАНН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 125
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Катастрофа і опір українського єврейства (1941-1944) = Катастрофа и сопротивление украинского еврейства (1941-1944) : Нариси з історії Голокосту і Опору в Україні / ред.: С. Я. Єлісаветський; упоряд.: С. Я. Єлісаветський; НАН України. Ін-т політ. і етнонац. дослідж. - К., 1999. - 423 c. - Бібліогр.: с. 416-417. - укp.

Це перша книга про Голокост на всій території України, від Прикарпаття до Луганщини, де більш як 700 місць масових розстрілів євреїв нацистами і де знаковим символом катастрофи став київський Бабин Яр. Розглянуто релігійні аспекти Голокосту, місце Голокосту в українській історіографії. Проаналізовано обставини тотального винищення нацистами євреїв столиці України, подано різні точки зору щодо кількісних виразів трагедії Бабиного Яру. Досліджено причини загибелі єврейського населення Одеси під час румунської окупації. Охарактеризовано геноцид на території Лівобережжя України (зона військової адміністрації вермахту). Доведено, що "остаточне розв'язання" єврейського питання здійснювалось не тільки айнзацкомандами та іншими спецрозділами, але й за наказами військового командування - солдатами й офіцерами вермахту. Висвітлено участь євреїв в антинацистському Опорі та партизанській боротьбі в Україні: підпільну діяльність євреїв на окупованій території, повстання в гетто і таборах, участь євреїв у збройній боротьбі проти окупантів у самостійних загонах і в рамках радянського партизанського руху в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР=9Е)622 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА593422 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Мітрофанова О.  
Парадокси євроатлантичної безпеки: відмінності французького та американського підходів / О. Мітрофанова // Людина і політика. - 2001. - № 3. - С. 58-67. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Вивчено проблему європейської безпеки у політиці США та Франції. Розглянуто позиції обох країн стосовно співіснування НАТО та Європейської системи безпеки й оборони, ролі США в системі європейської безпеки, перерозподілу повноважень щодо командування на користь європейців. Аргументовано, що американців не влаштовує ні нульовий варіант співробітництва, ні принцип мінімалізму як можливий сценарій розвитку відносин між Європейським союзом (ЄС) і НАТО, тоді як французький військово-політичний істеблішмент наполягає на неофіційному, неформальному характері стосунків між ЄС і НАТО.


Ключ. слова: НАТО, ЄС, європейська безпека, Франція, США
Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.22(4) + Х915.232.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16653 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Верцюх В.  
Щодо правової невизначеності запобіжного заходу у вигляді нагляду командування військової частини / В. Верцюх // Право України. - 2001. - № 5. - С. 76-78. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х882.9(4Укр)0 + Ц4,8(4Укр)270

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Грицюк В. М. 
Похід скіфського війська під командуванням царя Мадія в Ассирію 614 року до н.е. / В. М. Грицюк // Сх. світ. - 2003. - № 1. - С. 60-66. - Бібліогр.: с. 66. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)233-6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21929 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Карпенко М. І. 
Кримінальна відповідальність за порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості (кримінально-правове та кримінологічне дослідження) : моногр. / М. І. Карпенко. - К. : КНТ, 2007. - 232 c. - Бібліогр.: с. 214-229. - укp.

Розглянуто питання кримінально-правової відповідальності за злочин порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості. Визначено суспільну небезпечність, об'єктивні та суб'єктивні ознаки даного злочину. Розкрито можливості вдосконалення чинного законодавства та практики застосування правових приписів у даній сфері. Наведено пропозиції щодо запобігання "дідівщині" у військових колективах за умов комплексної, всебічної та постійної співпраці органів військового управління, командування, юстиції, інших органів державної влади, громадських організацій, окремих громадян і військовослужбовців.

Рассмотрены вопросы криминально-правовой ответственности за преступление нарушения уставных правил взаимоотношений между военнослужащими при отсутствии отношений подчиненности. Определены общественная опасность, объективные и субъективные признаки данного преступления. Раскрыты возможности усовершенствования действующего законодательства и практики применения правовых предписаний в данной сфере. Приведены предложения по предупреждению "дедовщины" в военных коллективах при условии комплексного, всестороннего и постоянного сотрудничества органов военного управления, командования, юстиции, других органов государственной власти, общественных организаций, отдельных граждан и военнослужащих.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)129 + Х883.9(4УКР)711.29 + Ц4,8(4УКР)276

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА691729 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Ададуров В.  
"Наполеоніда" на Сході Європи: уявлення, проекти та діяльність уряду Франції щодо Південно-Західних окраїн Російської імперії на початку ХІХ ст. / В. Ададуров. - Л. : Вид-во Укр. Катол. Ун-ту, 2007. - 560 c. - Бібліогр.: с. 519-540. - укp.

Проаналізовано уявлення уряду Наполеона I про південно-західну частину Російської імперії. Викладено плани французьких урядовців щодо здійснення економічних і політичних перетворень на території Волині, Поділля, Правобережжя, Наддніпрянщини, Новоросійської, Херсонської, Таврійської, Малоросійских губерній, а також взаємодії з українським козацтвом. Розглянуто проекти та спроби французького економічного проникнення на причорноморські ринки Російської імперії в добу Наполеона I. Проаналізовано плани французького командування стосовно південно-західних окраїн Росії під час підготовчого, наступального та завершального етапів військової кампанії 1812 р. Наведено матеріали про діяльність французької розвідки на території південно-західного пограниччя Росії напередодні та під час війни 1812 р.

Освещены представления правительства Наполеона I о юго-западной части Российской империи. Рассмотрены планы французского правительства о проведении экономических и политических преобразований на территории Волыни, Подолья, Правобережья, Приднепровщины, Новороссийской, Херсонской, Таврийской, Малороссийских губерний, а также взаимодействия с украинским казачеством. Проанализированы проекты и попытки французского экономического проникновения на причерноморские рынки Российской империи в эпоху Наполеона I. Рассмотрены планы французского командования относительно юго-западных территорий России на подготовительном, наступательном и завершающем этапах военной кампании 1812 г. Приведены материалы о деятельности французской разведки на территории юго-западного пограничья России накануне и в период войны 1812 г.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4ФРА)52-681 + Т3(2)471-686

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА690397 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Степанков В. С. 
Розвідка і контррозвідка Богдана Великого (1648 - 1657 рр.) : монографія / В. С. Степанков. - 3-тє вид., переробл. та розшир. - Кам'янець-Поділ., 2008. - 263 c. - укp.

На підставі аналізу документів і наукової літератури висвітлено складний процес становлення й особливості функціонування української розвідки та контррозвідки, а також їх роль у боротьбі за незалежність України у період найвищого піднесення революції XVII ст., коли її очолював Б.Хмельницький, а саме у 1648 - 1657 рр. Наведено інформацію про діяльність розвідки у організації повстань і проведенні диверсійних актів, зборі розвідувальної інформації та дезінформації командування Речі Посполитої.

На основе анализа документов и научной литературы освещен сложный процесс становления и особенности функционирования украинской разведки и контрразведки, а также ее роль в борьбе за независимость Украины в период наивысшего подъема революции XVII в., когда ее возглавлял Б.Хмельницкий, а именно в 1648 - 1657 гг. Приведена информация о деятельности разведки в организации восстаний и проведении диверсионных актов, сборе разведывательной информации и дезинформации командования Речи Посполитой.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.012-1 + Х2(4УКР)46-621.112.01 + Т3(4УКР)442-452

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА698473 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Шекера О. Г. 
Соціально-економічні аспекти формування системи медичного забезпечення Збройних Сил України : Моногр. / О. Г. Шекера. - К. : ЕКМО, 2006. - 272 c. - Бібліогр.: с. 258-262. - укp.

Висвітлено світовий досвід організації систем фінансування охорони здоров'я. Проаналізовано розвиток нормативно-правової бази медичного забезпечення та добровільного страхування здоров'я громадян України. Розглянуто проблеми фінансування й організаційні засади медичного забезпечення та реабілітації військовослужбовців Збройних Сил України, які брали участь у міжнародних миротворчих операціях за умов формування професійної армії. Визначено порядок відбору та направлення осіб офіцерського складу, прапорщиків (мічманів) до іноземних держав для проходження військової служби. Наведено результати проведеного у 2002 - 2003 рр. опитування допризовної та призовної молоді, військовослужбовців строкової та контрактної служби, офіцерів усіх рангів центрального апарату Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, а також оперативного командування щодо бажання та готовності до військової служби на контрактій основі. Виявлено фактори, що впливають на рівень фізичного та морального здоров'я військовослужбовців.

Освещен мировой опыт организации систем финансирования охраны здоровья. Проанализировано развитие нормативно-правовой базы медицинского обеспечения и добровольного страхования здоровья граждан Украины. Рассмотрены проблемы финансирования и организационные основы медицинского обеспечения и реабилитации военнослужащих Вооруженных Сил Украины, принимавших участие в международных миротворческих операциях в условиях формирования профессиональной армии. Установлен порядок отбора и направления офицерского состава, прапорщиков (мичманов) в иностранные государства для прохождения военной службы. Приведены результаты проведеного в 2002 - 2003 гг. опроса допризовной и призовной молодежи, военнослужащих срочной и контрактной службы, офицеров всех рангов центрального аппарата Министерства обороны Украины, Генерального штаба Вооруженных Сил Украины, а также оперативного командования относительно желания и готовности к прохождению военной службы на контрактной основе. Определены факторы, влияющие на уровень физического и морального здоровья военнослужащих.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.552 + Ц7,8(4УКР)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА677769 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Хитра А. Я. 
Заходи кримінально-процесуального примусу : навч.-практ. посіб. / А. Я. Хитра; Львів. держ. ун-т внутр. справ. - Л., 2009. - 96 c. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.

Розглянуто питання про фактичне затримання особи за підозрою у вчиненні злочину, кримінально-процесуальне затримання. Висвітлено запобіжні заходи (ЗЗ) у системі кримінально-процесуального примусу, зокрема, підписка про невиїзд, особиста порука та порука громадської організації та трудового колективу, застава, нагляд командування військової частини, взяття під варту, строки тримання обвинуваченого під вартою, процесуальний порядок їх продовження. Наведено загальні положення щодо порядку застосування, скасування і зміни ЗЗ та порядку його обрання.

Рассмотрены вопросы о фактическом задержании личности по подозрению в совершении преступления, криминально-процессуальном задержании. Освещены предупредительные меры (ПМ) в системе криминально-процессуального принуждения, в частности, подписка о невыезде, личное поручительство и поручительство общественной организации и трудового коллектива, залог, надзор командования военной части, взятие под стражу, сроки содержания обвиняемого под стражей, процессуальный порядок их продолжения. Изложены общие положения относительно порядка применения, отмены и изменения ПМ и порядка её избрания.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)5я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА714885 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Гай-Нижник П.  
Маловідомий документ про "Сірожупанну" дивізію / П. Гай-Нижник // Київ. старовина. - 2008. - № 1. - С. 105-110. - Бібліогр.: с. 110. - укp.

Наведено повідомлення пресового відділу Групи Армій Айхгорна (Групи Армій "Київ") в Україні до Українського Пресового Бюро від 1 вересня 1918 р. про огляд гетьманом того ж дня одного з підрозділів (зведеного полку) новоствореної, з числа українських військовополонених, колишньої царської армії в Австро-Угорщині - дивізії, яку нещодавно було передано австро-угорським командуванням у розпорядження Військового міністерства Української Держави. Висвітлено передісторію існування цього збройного підрозділу.

Приведено сообщение прессового отдела Группы Армий Айхгорна (Группы Армий "Киев") в Украине к Украинскому Прессовому Бюро от 1 сентября 1918 г. об осмотре гетманом того же дня одного из подразделений (сводного полка) новосозданной, из числа украинских военнопленных, бывшей царской армии в Австро-Венгрии - дивизии, которую недавно было передано австро-венгерским командованием в распоряжение Военного министерства Украинского Государства. Освещена предыстория существования этого вооруженного подразделения.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)612 + Ц4,8(4УКР)1:612

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14441 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Дуфинець В. А. 
Стан органа зору військовослужбовців Західного оперативного командування та різних видів Збройних сил України / В. А. Дуфинець // Лікар. справа. - 2003. - № 7. - С. 121-124. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Приведены данные о физическом развитии военнослужащих срочной службы, о заболеваемости солдат и офицеров (по данным обращаемости в военно-лечебные профилактические учреждения), а также заболеваний органа зрения у военнослужащих Западного оперативного командования.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р67-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Жс20661 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Ковальчук М. А. 
Симон Петлюра та військова опозиція в армії УНР у 1920 - 1921 рр. / М. А. Ковальчук // Укр. іст. журн. - 2005. - № 1. - С. 97-108. - укp.

Розкрито одну з малодосліджених сторінок історії Української Народної республіки, пов'язану з боротьбою державного керівництва УНР на чолі з С. Петлюрою проти намагань вищого армійського командування в 1920 - 1921 рр. встановити військову диктатуру.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)61-8 + Ц4,8(4УКР)132

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27630 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Андреєв Ф. М. 
Реформа Повітряних сил України у світі тенденцій розвитку системи командування і управління ВПС НАТО / Ф. М. Андреєв, А. В. Статкус // Системи озброєння і військ. техніка. - 2005. - № 2. - С. 7-14. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Системно проаналізовано основні аспекти створення системи командування й управління ВПС НАТО. Зроблено висновок, що потреба побудови близької за характеристиками системи в новому виді Збройних сил України обумовлена насамперед об'єктивними, а не стільки політичними факторами.


Ключ. слова: система командування і управління ВПС НАТО, реформа повітряних сил України
Індекс рубрикатора НБУВ: Ц65,8(4УКР) + Ц851.11:65

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Скорич Л. В. 
Розробка стратегічних військових операцій об'єднаних українських армій 15 - 30 липня 1919 р. / Л. В. Скорич // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2006. - № 571. - С. 288-292. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Узагальнено дискусії командування Галицької і Наддніпрянської армій щодо розробки Київської та Одеської наступальних операцій у липні 1919 р. Проаналізовано військово-історичні студії Миколи Капустянського, Василя Кучабського, Осипа Дольницького, сучасні публікації, в яких показано передумови та наслідки наступу об'єднаних військ на Київ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц2,8(4УКР)541-1 + Ц35(4УКР)612-23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Пиріг Р. Я. 
Центральна Рада й німецьке військове командування в Україні: проблеми взаємовідносин (лютий - квітень 1918 р.) / Р. Я. Пиріг // Укр. іст. журн. - 2007. - № 2. - С. 47-63. - укp.

Досліджено проблеми відносин владних інститутів УНР із вищим німецьким командуванням, перетворення союзницької допомоги у фактичну окупацію, вплив німецького чинника на повалення Центральної Ради.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)611-32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27630 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Ковальчук М. А. 
Участь вояків-українців у спробах ліквідувати більшовицький переворот 1917 р. / М. А. Ковальчук // Укр. іст. журн. - 2009. - № 1. - С. 116-128. - укp.

На підставі документів і спогадів сучасників висвітлено участь та роль вояків-українців у спробах російського військового командування протидіяти вчиненому більшовиками у Росії в листопаді 1917 р. державному перевороту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(2)611.29-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27630 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Мазіпчук П. Д. 
Агітаційно-пропагандистська робота українських військових організацій (березень 1917 - квітень 1918 рр.) : Автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / П. Д. Мазіпчук; Нац. акад. оборони України. - К., 2006. - 20 c. - укp.

Розглянуто воєнно-політичні умови діяльності українських військових організацій, їх вплив на розгортання та поширення українського руху в російській армії, особливості організації та проведення агітаційно-пропагандистських заходів, їх основні форми, а також діяльність уряду Української народної республіки (УНР) та командування української армії з його налагодження. Охарактеризовано діяльність спеціальних структурних підрозділів у складі українських органів управління, на які безпосередньо покладалася робота з проведення заходів у військах, що сприяло зміцненню суверенітету УНР у процесі військового будівництва. Зазначено, що вдало організовані масові заходи в період боротьби за автономію України сприяли продовженню національно-визвольної боротьби українського народу, а історичний досвід 1917 - 1918 рр. є актуальним для реформування та розвитку сучасних Збройних сил України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц4,8(4УКР)1:611/612 + Ц4,8(4УКР)423 г

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА347614 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Колєчкін В. П. 
Боротьба за панування у повітрі в боях на Правобережній Україні в період 23.12.1943 - 28.02.1944 : Автореф. дис... канд. іст. наук : 22.02.22 / В. П. Колєчкін; Нац. акад. оборони України. - К., 2005. - 20 c. - укp.

Розглянуто проблему протистояння радянської та німецької авіації у зимовій кампанії 1943 - 1944 рр. на Правобережній Україні. Висвітлено технічну та виробничу політику радянського та німецького керівництва напередодні військових дій. Проаналізовано погляди командування ворогуючих сторін щодо стратегічного та оперативного застосування авіації. Досліджено зміни у морально-психологічному стані особового та командного складу радянських і німецьких ВПС. Розглянуто розвиток стратегії та тактики застосуваня авіації у період 1941 - 1944 рр. На підставі вивчення архівниих джерел, наукової літератури та мемуарів відтворено перебіг Житомирсько-Бердичівської, Кіровоградської, Новоукраїнської, Корсунь-Шевченківської, Нікопольсько-Криворізької наступальних операцій та проаналізовано бойові дії на Нікопольському плацдармі у січні 1944 р. Встановлено співвідношення авіаційних сил у кожній з операцій. Досліджено шляхи вирішення питання всебічного забезпечення бойових дій за складних погодних та оперативних умов. Розкрито роль, місце, характерні риси та особливості застосування авіаційних підрозділів у наступальних опреаціях, проаналізовано результати військових кампаній і показано їх значення у загальному перебігу війни. Визначено основні фактори перемоги радянської авіації у боях на Правобережній Україні. На конкретних прикладах продемонстровано вплив бойових дій у повітрі на наземну ситуацію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)622.43 + Т3(2)622.123 + Ц35(2)626.191(4УКР)412.1-65

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА340433 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Ковальчук М. А. 
Війна Української Народної Республіки зі Збройними силами Півдня Росії (осінь 1919 р.) : Автореф. дис... канд. іст. наук : 07.00.01 / М. А. Ковальчук; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2005. - 19 c. - укp.

Вперше у вітчизняній історіографії досліджено причини виникнення воєнного конфлікту між Українською Народною Республікою (УНР) та Збройними силами Півдня Росії (ЗСПР) під командуванням генерала Денікіна восени 1919 р. На підставі вивчення широкого кола історичних джерел, вперше залучених до наукового обігу архівних матеріалів і мемуарів встановлено причини виникнення війни між УНР та ЗСПР і розглянуто основні етапи боротьби українських Збройних сил з білогвардійськими військами Півдня Росії. Досліджено бойову діяльність військ УНР та української Галицької армії, спрямовану на захист національної державності у боротьбі проти білогвардійців. Визначено роль і місце даних подій у подальшому розвитку українських національно-визвольних змагань та показано їх вплив на перебіг громадянської війни в Росії у 1917 - 1920 рр. Встановлено причини поразки УНР у війні проти ЗСПР, виявлено ряд суттєвих неточностей і фальсифікацій в історіографії щодо висвітлення досліджуваної проблеми. До наукового обігу введено значну кількість документів і матеріалів, на підставі яких відтворено один з найменш досліджених періодів боротьби за українську державність у 1917 - 1921 рр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)612

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА339983 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Велігодський Д. В. 
Державні утворення в Криму наприкінці 1918 - в 1920 рр.: історико-правове дослідження : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.01 / Д. В. Велігодський; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. - К., 2005. - 20 c. - укp.

На підставі результатів історико-правового вивчення вперше введених до наукового обігу джерел розглянуто реформаторські тенденції Крайового уряду С.Крима, діяльність Раднаркому Кримської СРР та південноросійських владних структур протягом основних етапів громадянської війни наприкінці 1918 - в 1920 рр. Визначено сутність трьох моделей державності Криму: парламентської республіки з унітарною формою державного устрою та ліберально-демократичним типом державно-правового режиму С.Крима; територіальної автономії (Кримської СРР) з елементами тоталітарного режиму диктатури більшовицької партії; монархічної форми правління військово-авторитарного режиму А.Денікіна, доповнениго ідеєю федеративного устрою та широким самоврядуванням у П.Врангеля. Теоретично обгрунтовано нову концепцію правового регулювання взаємовідносин між Крайовим урядом С.Крима та командуванням Добровольчої армії. Визначено спільні риси в законодавчій діяльності антибільшовицьких режимів, проаналізовано особливості їх використання державними апаратами законодавства Російської імперії. Досліджено основні етапи формування та функціонування державно-правового механізму Кримської СРР, зокрема проаналізовано нормативно-правове забезпечення організації та діяльності законодавчої, виконавчої та судової влади та наведено оцінку політичного режиму республіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР-6КРМ)61-523 + Т3(4УКР-6КРМ)61-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА340466 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського