Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>I=Ж72108<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1954
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Науково-технічний бюлетень Інституту біології тварин і Державного науково-дослідного контрольного інституту ветпрепаратів та кормових добавок. Вип. 6, N 1 / ред.: В. В. Влізло, І. Я. Коцюмбас; УААН. - Л., 2005. - 199 с. - укp.

Висвітлено клінічні та теоретичні аспекти гормономодулювальної терапії ановуляторних циклів у свиноматок. Проаналізовано вплив тимогену та левамізолу на формування клітинного імунітету поросят за умов вакцинації. Розкрито вміст ліпідів у крові телят під час годівлі їх екструдованими компонентами комбікорму, вплив обробленого формальдегідом протеїну на перетравлення та засвоєння поживних речовин корму корів, хелатної сполуки хрому на вміст і склад ліпідів молока вівцематок, а також вплив екзогенного соматотропного гормону на біохімічний склад крові вівцематок, ріст вовни та її фізико-хімічні властивості. Наведено характеристику росту молодняку собак різних генеалогічних ліній порід "німецької вівчарки". Визначено адаптаційні зміни гематологічних показників у бичків під впливом тривалого опромінення постійним електромагнітним полем. Викладено нові підходи й оцінки сертифікації ветеринарних препаратів, кормових домішок і засобів ветеринарної медицини. Описано скринінг-метод мікробіологічного визначення антибіотиків у свіжому м'ясі.

Освещены клинические и теоретические аспекты гормономодулирующей терапии ановуляторных циклов у свиноматок. Проанализировано влияние тимогена и левамизола на формирование клеточного иммунитета поросят в условиях вакцинации. Раскрыто содержание липидов у крови телят при кормлении их экструдированными компонентами комбикорма, изучены влияния обработанного формальдегидом протеина на перетравливание и усвоение питательных веществ корма коров, хелатного соединения хрома на содержание и состав липидов молока овцематок, а также влияние экзогенного соматропного гормона на биохимический состав крови овцематок, рост шерсти и её физико-химические свойства. Приведена характеристика роста молодняка собак разных генеалогических линий пород "немецкая овчарка". Определены адаптационные изменения гематологических показателей у бычков под влиянием продолжительного облучения постоянным электромагнитным полем. Изложены новые подходы и оценки сертификации ветеринарных препаратов, кормовых примесей и средств ветеринарной медицины. Представлен скрининг-метод микробиологического определения антибиотиков в свежем мясе.


Індекс рубрикатора НБУВ: П6я54(4УКР) + П8я54(4УКР)

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Науково-технічний бюлетень Інституту біології тварин і Державного науково-дослідного контрольного інституту ветпрепаратів та кормових добавок. Вип. 6, N 2 / ред.: В. В. Влізло, І. Я. Коцюмбас; УААН. - Л., 2005. - 239 с. - укp.

Проаналізовано вплив сполук важких металів на процеси перекисного окиснення ліпідів та функціональну активність ферментів-антиоксидантів в еритроцитах тварин, хелатної сполуки хрому з метіоніном на показники білкового обміну крові вівцематок, а також вплив постійного електромагнітного поля на адаптаційні зміни амінокислотного складу білків у скелетних м'язах бичків. Розглянуто питання застосування лейкоцитарної плазми в комплексній терапії гнійного ендометриту у корів. Визначено показники вмісту рубця та крові за умов згодовування коровам силосованої сумішки пайзи з бобовими культурами, перекисного окиснення ліпідів у крові овець, хворих токсичною гепатодистрофією. Наведено порівняльну характеристику жирнокислотного складу молочного жиру корів за різних способів захисту ліпідів їх раціону. Висвітлено проблеми контролю якості та застосування вітамінів у ветеринарній медицині та тваринництві, сучасні аспекти застосування гомеопатичних препаратів у птахівництві.

Проанализированы влияния соединений тяжелых металлов на процессы перекисного окисления липидов и функциональную активность ферментов-антиоксидантов в эритроцитах животных, хелатного соединения с метионином на показатели белкового обмена крови овцематок, а также влияние постоянного электромагнитного поля на адаптационные изменения аминокислотного состава белков в скелетных мышцах бычков. Рассмотрены вопросы применения лейкоцитарной плазмы в комплексной терапии гнойного эндометрита у коров. Определены показатели содержания рубца и крови в условиях скармливания коровам силосированной смеси пайзы с бобовыми культурами, перекисного окисления липидов у крови овец, больных токсической гепадистрофией. Приведена сравнительная характеристика жирнокислотного состава молочного жира коров разными способами защиты липидов их рациона. Освещены проблемы контроля качества и применения витаминов в ветеринарной медицине и животноводстве, современные аспекты применения гомеопатических препаратов в птицеводстве.


Індекс рубрикатора НБУВ: П6я54(4УКР) + П8я54(4УКР)

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Науково-технічний бюлетень Інституту біології тварин. Вип. 5, N 3 / ред.: В. В. Влізло; УААН. - Л., 2004. - 327 с. - укp.

Проаналізовано біохімічні зміни крові телят у неонатальний період розвитку за нітратного навантаження, стан мінерального обміну у високопродуктивних корів. Висвітлено тканинну специфічність впливу антиоксидантного препарату "Дистинол" на гусей, інтенсивність перекисного окиснення ліпідів та популяційний склад еритроїдних клітин крові поросят з різною живою масою під час народження. Розкрито вплив селену на активність антиоксидантної системи в організмі молодняку великої рогатої худоби у разі парентерального його введення, вуглеводів та їх метаболітів на метаноутворення та продукцію легких жирних кислот мікроорганізмами рубця телят. Описано хімічний склад молока корів у період введення препарату "Глютам". Наведено порівняльну характеристику тирозиназної активності в шкірі та рівня меланіну у вовні різнокольорових гірськокарпатських овець. Висвітлено біологічні засади живлення сільськогосподарських тварин, а також біологічні та біотехнологічні аспекти їх відтворення. Розглянуто питання клінічної та екологічної біохімії.

Проанализированы биохимические изменения крови телят в неонатальный период развития при нитратной нагрузке, состояние минерального обмена у высокопродуктивных коров. Освещены тканевая специфичность влияния антиоксидантного препарата "Дистинол" на гусей, интенсивность перекисного окисления липидов и популяционный состав эритроидных клеток крови поросят с разной живой массой при рождении. Изучены влияние селена на активность антиоксидантной системы в организме молодняка крупного рогатого скота при парентеральном его вводе, углеводов и их метаболитов на метанообразование и продукцию легких жирных кислот микроорганизмами рубца телят. Описан химический состав молока коров в период ввода препарата "Глютам". Приведена сравнительная характеристика тирозинозной активности в коже и уровня меланина в шерсти разноцветных горнокарпатских овец. Освещены биологические основы питания сельскохозяйственных животных, а также биологические и биотехнологические аспекты их воспроизводства. Рассмотрены вопросы клинической и экологической биохимии.


Індекс рубрикатора НБУВ: П6я54(4УКР)

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Науково-технічний бюлетень Інституту біології тварин. Вип. 12 / ред.: В. В. Влізло; УААН. - Л., 2001. - 402 с. - укp.

Проаналізовано вплив рівня метаболічної енергії та незамінних амінокислот у раціоні на активність протеїназ у скелетних м'язах поросят, а також домішок ріпакової олії до раціону теличок на жирнокислотний склад ліпідів плазми крові. Розглянуто питання про вплив сечовини на метаболізм нітрату у хімусі сичуга корів. Висвітлено фізіолого-біохімічні показники крові бичків у разі нітратно-нітритного токсикозу та вплив на них піридоксину й аскорбінової кислоти. Описано особливості впливу інсуліну на активність деяких трансаміназ в організмі молодняку корів. Розкрито біологічні основи росту, розвитку, відтворення та резистентності тварин.

Проанализированы влияние уровня метаболической энергии и незаменимых аминокислот в рационе на активность протеиназ в скелетных мышцах поросят, влияние добавок из репейного масла в рационе телят на жирнокислотный состав липидов плазмы крови. Рассмотрен вопрос о влиянии мочи на метаболизм нитрата в химусе сычуга коров. Освещены физиолого-биохимические показатели крови бычков при нитратно-нитритном токсикозе и влияние на них пиридоксина и аскорбиновой кислоты. Описаны особенности влияния инсулина на активность некоторых трансаминаз в организме молодняка коров. Раскрыты биологические основы роста, развития, воспроизведения и резистентности животных.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е6е(4УКР)л2 + П5 я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Науково-технічний бюлетень Інституту біології тварин. Вип. 4, N 1 / ред.: В. В. Влізло; УААН. - Л., 2002. - 181 с. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П6я54(4Укр)3

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Науково-технічний бюлетень Інституту біології тварин. Вип. 5, ч. 1 - 2 / ред.: В. В. Влізло; УААН. - Л., 2004. - 180 с. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П52я54(4УКР)2

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
7.

Науково-технічний бюлетень Інституту біології тварин і Державного науково-дослідного контрольного інституту ветпрепаратів та кормових добавок. Вип. 7, N 3 - 4 / ред.: В. В. Влізло, І. Я. Коцюмбас; УААН. - Л., 2006. - 362 с. - укp.

Проаналізовано особливості регуляції каталазної активності у мікроорганізмів рубця телят. Визначено вплив різного рівня вітаміну Е в раціоні курчат-бройлерів на жирнокислотний склад загальних ліпідів печінки. Розглянуто питання формування природної резистентності організму молодняка курей у критичні періоди росту та розвитку. Висвітлено ефективність застосування карбонатних солей мікроелементів у годівлі курей-несучок. Описано бактерицидні властивості дезінфікційних препаратів щодо мікобактерій, антагоністичні властивості споротвірних бактерій, виділених з кишечнику здорових курей. Наведено морфологічну оцінку лімфатичних вузлів щурів за експериментального хронічного Т-2 токсикозу та за умов застосування розчину гіпохлориту натрію.

Проанализированы особенности регуляции каталазной активности в микрооорганизмах рубца телят. Определено влияние разного уровня витамина Е в рационе цыплят-бройлеров на жирнокислотный состав общих липидов печени. Рассмотрены вопросы формирования природной резистентности организма молодняка кур в критические периоды роста и развития. Освещена эффективность применения карбонатных солей микроэлементов в кормлении кур-несушек. Описаны бактерицидные свойства дезинфицирующих препаратов относительно микобактерий, антагонистические свойства спорообразующих бактерий, выделенных с кишечника здоровых кур. Приведена морфологическая оценка лимфатических узлов крыс при экспериментальном хроническом Т-2 токсикозе и в условиях применения раствора гипохлорита натрия.


Індекс рубрикатора НБУВ: П5я54(4УКР) + П8я54(4УКР)

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Науково-технічний бюлетень Інституту біології тварин і Державного науково-дослідного контрольного інституту ветпрепаратів та кормових добавок. Вип. 8, N 1, 2 / ред.: В. В. Влізло; УААН. - Л., 2007. - 322 с. - укp.

Розглянуто білковий склад скелетних м'язів бугайів різних порід залежно від віку. Наведено порівняльну характеристику ізоферментного спектру лактатдегідрогенази шкіри та волосяних фолікулів. Визначено біохімічні показники крові гусей у процесі дії вітамінів Е, С і селену. Проаналізовано вплив гострого отруєння хлоридом кадмію на процес гемопорезу у тварин, екзогенних імуноглобулінів на обмін білка, продуктивність і фізичний стан поросят-гіпотрофіків, типологічних особливостей вищої нервової діяльності на молочну продуктивність корів за умов згодування твердого розчину дигідрофосфатів магнію - цинку. Розглянуто питання застосування препарату на основі декаметоксину для санації сперми кнурів. Розкрито етіопатогенетичні аспекти діарей новонароджених телят.

Рассмотрен белковый состав скелетных мышц бычков разных пород в зависимости от возраста. Приведена сравнительная характеристика изоферментного спектра лактатдегидрогеназы шкуры и волосяных фоликулов. Определены биохимические показатели крови гусей в процессе действия витаминов Е, С и селена. Проанализировано влияние острого отравления хлоридом кадмия на процесс гемопореза у животных, экзогенных иммуноглобулинов на обмен белка, продуктивность и физическое состояние поросят-гипотрофиков, типологических особенностей высшей нервной системы на молочную продуктивность коров в условиях скармливания твердого раствора дигидрофосфатов магния - цинка. Рассмотрены вопросы применения препарата на основе декометоксина для санации спермы кабанов. Раскрыты этиопатогенетические аспекты диарей новорожденных телят.


Індекс рубрикатора НБУВ: П5/6я54(4УКР)2 + П8я54(4УКР)2

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Науково-технічний бюлетень Інституту біології тварин і Державного науково-дослідного контрольного інституту ветпрепаратів та кормових добавок. Вип. 9, N 1 - 2 / ред.: В. В. Влізло, І. Я. Коцюмбас; УААН. - Л., 2008. - 291 с. - укp.

Визначено концентрацію неетерифікованих форм вищих жирних кислот у природних та штучних кормах ставів, активність антиоксидантних ферментів і вміст продуктів перекисного окиснення ліпідів у скелетних м'язах коропа під час додавання до раціону мікроелементного преміксу. Проаналізовано вплив різної кількості йоду та сірки на ліпідний склад тканин курей-несучок. Описано породні та вікові особливості показників ліпідного обміну в шкірі овець. Наведено фізіолого-біохімічну характеристику запального процесу за лейкозу великої рогатої худоби. Зроблено інтеграційну генетичну оцінку різних селекційних груп Прикарпатського внутрішньопородного типу української червоно-рябої молочної породи.

Определены концентрация неэтирифицированных форм высших жирных кислот в природных и искусственных кормах прудов, активность антиоксидантных ферментов и содержание продуктов перекисного окисления липидов в скелетных мышцах карпа в период добавления в рацион микроэлементного премикса. Проанализировано влияние разного количества йода и серы на липидный состав тканей кур-несушек. Описаны породные и возрастные особенности показателей липидного обмена в коже овец. Приведена физиолого-биохимическая характеристика воспалительного процесса при лейкозе крупного рогатого скота. Сделана интеграционная генетическая оценка разных селекционных групп Прикарпатского внутрипородного типа украинской красно-рябой молочной породы.


Індекс рубрикатора НБУВ: П.я54(4УКР)2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Науково-технічний бюлетень Інституту біології тварин і Державного науково-дослідного контрольного інституту ветпрепаратів та кормових добавок. Вип. 9, N 3 / ред.: В. В. Влізло, І. Я. Коцюмбас; УААН. - Л., 2008. - 364 с. - укp.

Проаналізовано вплив заключної стадії суягності та початку лактації вівцематок на гормонально-метаболічний профіль крові, загальний баланс сірки вовни та її міцність, вікові зміни біохімічних показників крові телят ангуської породи, народжених у різні сезони, жирнокислотний склад крові корів і новонароджених телят, залежність рівня мікроелементів у крові корів відносно їх вмісту у раціоні. Розкрито аспекти метаболічного профілю крові поросят раннього постнатального періоду за дії хрому. Наведено результати морфологічних досліджень довгастого мозку у великої рогатої худоби різних вікових груп.

Проанализированы влияние заключительной стадии суягности и начала лактации овцематок на гормонально-метаболический профиль крови, общий балланс серы шерсти и её прочность, возрастные изменения биохимических показателей крови телят ангусской породы, рожденных в разные сезоны, жирнокислотный состав крови коров и новорожденных телят, зависимость уровня микроэлементов в крови коров относительно их содержания в рационе. Раскрыты аспекты метаболического профиля крови поросят раннего постнатального периода при действии хрома. Приведены результаты морфологических исследований продолговатого мозга у крупного рогатого скота разных возрастных групп.


Індекс рубрикатора НБУВ: П5/6я54(4УКР)2 + П8я54(4УКР)2

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Ніщеменко М. П. 
Активність каталази в сироватці крові телят при застосуванні імплантованих їм гранул амінокислот лізину, аргініну і метіоніну / М. П. Ніщеменко, М. М. Саморай // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 262-264. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Встановлено, що підшкірна імплантація гранул амінокислот лізину, аргініну та метіоніну молодняка великої рогатої худоби сприяла вірогідному зростанню активності каталази сироватки крові у тварин дослідних груп.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-272.92

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Кулик М. М. 
Активність протеїназ та вміст загального білка в органах і тканинах мишей за згодовування кормів з вмістом протеїнів жуйних / М. М. Кулик, Д. Д. Остапів // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 92-96. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Наведено результати досліджень активності протеїназ та вмісту загального білка у мозку, селезінці та кишечнику мишей під час згодовування їм кормів, збагачених білками жуйних тварин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*725.111.3 + Е60*725.111.434

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Денис Г. Г. 
Білковий склад скелетних м'язів бугайців різних порід залежно від віку / Г. Г. Денис // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 32-34. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Наведено дані про білковий склад скелетних м'язів бугайців волинської м'ясної, симентальської м'ясо-молочної, помісей української чорно-рябої молочної з абердин-ангуською та української чорно-рябої молочної порід залежно від віку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*698.34*72 + П60-272.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Мудрак Д. І. 
Біохімічні показники крові гусей при дії вітамінів E, C та селену / Д. І. Мудрак, Н. З. Огородник // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 49-52. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Наведено дані про вплив вітамінів E, C та селенвмісного препарату "Sel-Plex" на біохімічні показники крові гусей. Встановлено стимулюючий вплив додаткового уведення до раціону гусей вітамінів E і C на активність аланінамінотрансферази та окремі показники обміну білка.


Індекс рубрикатора НБУВ: П683.1-273.92 + П682.1-451.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Шаран М. М. 
Біохімічні та гістологічні зміни у репродуктивних органах овець в парувальний сезон при стимуляції багатоплідності / М. М. Шаран, З. С. Топурко // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 306-310. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Викладено результати стимуляції багатоплідності в овець породи прекос та їх помісей з м'ясною породою саффолк у парувальний сезон за допомогою біологічно активних речовин (БАР) та показано характер біохімічних і гістологічних змін у тканинах матки та яєчниках. Встановлено зростання рівня запліднення вівцематок на 11,1 - 19,7 %, вихід ягнят на матку на 42,0 - 50,0 %, а також підвищення показників білкового та вуглеводного обмінів у репродуктивних органах під впливом комплексу БАР.


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-273.96 + П661-341.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Венгрин А. В. 
Вікова динаміка вмісту білків у великої рогатої худоби різних порід / А. В. Венгрин // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 221-225. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Наведено дані досліджень загального білка і його фракцій у крові в різні періоди вирощування і годівлі ремонтних телиць основних молочних порід Західного регіону України.


Індекс рубрикатора НБУВ: П861.221 + П60-451.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Гунчак А. В. 
Вікові та видові особливості деяких елементів неферментативної системи антиоксидантного захисту в птахів і способи їх корекції у ранньому постнатальному онтогенезі / А. В. Гунчак, Л. В. Андреєва, І. Б. Ратич, У. А. Мартинюк // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 133-138. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Вивчено вікові та видові зміни вмісту вітамінів E, A та каротиноїдів у печінці гусенят та індичат, а також вплив вітамінів E і C на вміст жиророзчинних біоантиоксидантів (вітамінів E, A та каротиноїдів) у печінці пташенят, прирости маси тіла та збереженість поголів'я.


Індекс рубрикатора НБУВ: П684-272.51 + П683-272.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Ковальчук І. І. 
Вміст важких металів у крові, молоці і тканинах корів при умовах експериментального згодовування кадмію сульфату / І. І. Ковальчук, Р. С. Федорук // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 203-208. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Надано дані про вміст важких металів у крові, молоці і тканинах окремих органів на тлі експериментального п'ятидобового введення сульфату кадмію в раціон лактуючих корів. Встановлено зв'язок між тривалістю згодовування кадмію сульфату лактуючим коровам та його вмістом у раціоні з рівнем окремих важких металів у артеріальній і венозній крові, молоці, рідині рубця й тканинах організму.


Індекс рубрикатора НБУВ: П861.221 + П872.759-911-38

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Олексюк Н. П. 
Вміст вітамінів A, E і каротиноїдів у різних органах і тканинах ставкових риб / Н. П. Олексюк, В. Г. Янович // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 52-55. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П728-272.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
20.

Волошин Р. В. 
Вміст вітаміну E і продуктів перекисного окиснення ліпідів у скелетних м'язах курчат-бройлерів відразу після забою і після тривалого зберігання при різних рівнях $E bold alpha-токоферолу в раціоні / Р. В. Волошин // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 26-28. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Наведено дані про залежність між рівнем вітаміну E і продуктів перекисного окиснення ліпідів (ПОЛ) у м'язах стегна курчат-бройлерів відразу після забою і після 12-місячного зберігання у замороженому стані. Встановлено прямий зв'язок між вмістом вітаміну E і обернений зв'язок між вмістом продуктів ПОЛ в скелетних м'язах курчат-бройлерів і рівнем вітаміну E в раціоні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л931-106

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського