Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Teslenko O$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Teslenko O. K. 
Implementation of arbitrary bitness permutations in one of the classes of linear structures = Реалізація підстановок довільної розрядності в одному із класів лінійних структур / O. K. Teslenko, M. Yu. Bondarchuk // Herald of Advanced Inform. Technology. - 2020. - 3, № 1. - С. 406-417. - Бібліогр.: 21 назв. - англ.

Швидкість перетворення та простота реалізації є одними з ключових факторів підстановок. Розглянуто реалізацію підстановки довільної розрядності в області комп'ютерної інженерії на одному з класів комбінаційних структур лінійної складності від кількості змінних - одновимірних каскадів конструктивних модулів. Використано той факт, що відображення, яке формує вказана лінійна структура, повністю збігається з відображенням відповідного скінченного автомата Мілі як прототипу конструктивного модуля каскаду. Це надало можливість досліджувати властивості конструктивних модулів і каскаду в цілому у розрізі понять теорії цифрових автоматів. Реалізація підстановок довільної розрядності полягає у використанні приведених автоматів для таблиці станів і використанні унікальних комбінацій без повторів для кожного рядку таблиці виходів. Метою реалізації даної підстановки є швидке перетворення даних великих об'ємів із можливістю застосування в кількох напрямках досліджень за простої реалізації на апаратному або програмному рівні. Виконано дослідження забезпечення бієктивності відображення та проведено аналіз еквівалентності відображень. Показано алгоритми формування автоматів для реалізації прямих та обернених підстановок, а також приклади формування таблиць переходів і виходів. Наведено приклади апаратної реалізації на програмованих логічних інтегральних схемах. Виконано оцінку об'єму таблиць переходів і виходів для апаратної та програмної реалізації. Виконано оцінку кількості унікальних бієктивних відображень (БЄВ). Проведено теоретичну оцінку швидкості БЄВ при реалізації на програмованих логічних інтегральних схемах, а також при програмній реалізації згідно з сучасними показниками швидкості видів пам'яті обчислювальних пристроїв для кожного виду. Наведено експериментальну оцінку, а також проведено практичну перевірку швидкості перетворення за допомогою програмної реалізації. Запропоновано області застосування досліджених реалізацій підстановок довільної розрядності.


Індекс рубрикатора НБУВ: З815.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101737 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського