Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Parisa Shirvani$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Parisa Shirvani 
Design a new configuration of micro strip rectangle patch antenna on different thickness substrate for telemedicine applications / Parisa Shirvani, Hamidreza Shirzadfar // Журн. нано- та електрон. фізики. - 2016. - 8, № 3. - С. 03028-1-03028-4. - Бібліогр.: 17 назв. - англ.

Today, the telecommunication and IT technology widely have been used in medical and related sciences. Communication sciences provide an ability in medical service to the centers where that geographically isolated from each other. Hence, telecommunication antennas have significant role in sending telemedicineіs information at real-time. In thus paper an initiated antenna for development of patch antenna characteristics has been discussed and analyzed. More over different thickness of dielectric substrate was used and the effect of it such as bandwidth, gam. return loss and Voltage Standing Wave Ratio (VSWR) have been compared and showed in the table. The proposed antenna operates at 2,15 GHz for telemedicine applications. The simulation process has been done through High Frequency Structure Simulator (HFSS).


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.4 + Р. с17

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Parisa Shirvani 
Gain enhancement of microstrip patch antenna and array antenna using different metamaterial structures for telemedicine applications = Підвищення коефіцієнта посилення мікрополоскової патч-антени і решітчастої антени з використанням різних структур метаматеріалів для додатків телемедицини / Parisa Shirvani, Hamidreza Shirzadfar // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2020. - 12, № 5. - С. 05034-1-05034-5. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

Телемедицина - це форма віддаленої медичної практики з використанням інформаційних і комунікаційних технологій, яка сприяє дистанційному посередництву між пацієнтом і медичним персоналом. У сільських або віддалених районах, де багато спеціалізованих медичних послуг, що необхідні спільноті, є недоступними, телемедицина може бути життєздатною і надійною альтернативою для полегшення доступу до цих послуг, оскільки використання телемедичних технологій веде до більш високого рівня медичного обслуговування і лікування. Оскільки в телемедичних системах антени відіграють важливу роль, приділено увагу оптимальній конструкції використовуваних антен для досягнення кращих результатів. Роль антени полягає у перетворенні електричної енергії сигналу в електромагнітну енергію або, навпаки, у перетворенні електромагнітної енергії в електричну. Передавальна антена - це пристрій, який передає енергію між випромінювачем і вільним простором, де ця енергія буде поширюватися. Швидкий розвиток систем бездротового зв'язку привів до численних поліпшень в телекомунікаційних антенах і системах для задоволення потреб додатків телемедицини. Мікрополоскова патч-антена - це планарна антена, яка привернула багато уваги завдяки своїй плоскій геометрії. Ці типи антен дуже популярні серед дизайнерів і використовуються в багатьох додатках. Представлено вдосконалену патч-антену і решітчасту антену з мікрополоскової лінією живлення з використанням трьох видів структур з метаматеріалів (MTM), які можуть бути дуже корисними в системах телемедицини. Метаматеріал - це штучний композитний матеріал з неприродними електромагнітними властивостями. Для одержання антени з гарними характеристиками розглянуто і проаналізовано різні конструкції. Запропоновані структури збільшують коефіцієнт посилення антен, що використовуються в системах телемедицини. Обговорено і проаналізовано структуру з грибоподібною електромагнітною забороненою зоною (EBG), одношаровою і двошаровою штабельною EBG прямої і вигнутої форм. Робоча частота для додатків телемедицини складає 2,45 ГГц. Процес моделювання було виконано за допомогою програмного забезпечення High Frequency Structure Simulator (HFSS), і результати порівнено.


Індекс рубрикатора НБУВ: З845

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського