Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Olivier Bruyere$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Olivier Bruyere 
Рекомендації щодо алгоритму ведення пацієнтів із остеоартрозом колінного суглоба в Європі та по всьому світу: звіт спеціальної комісії Європейського товариства з вивчення клінічних та економічних аспектів остеопорозу та остеоартрозу (ESCEO) / Olivier Bruyere, Cyrus Cooper, Jean-Pierre Pelletier, J. Branco, M. L. Brandi, Francis Guillemin, M. C. Hochberg, J. A. Kanis, T. K. Kvien, Johanne Martel-Pelletier, Rene Rizzoli, Stuart Silverman, Jean-Yves Reginster // Укр. ревматол. журн.. - 2016. - № 3. - С. 15-29. - Бібліогр.: 102 назв. - укp.

У чинних практичних настановах з остеоартрозу (ОА) аналізують дані, які обгрунтовують кожен із запропонованих типів лікування, але не розподіляють усі види терапії за пріоритетом у певній послідовності. Мета роботи - розроблення алгоритму терапевтичних рекомендацій, які лікарю легше інтерпретувати на підставі наявних підтверджувальних даних та які можна застосовувати як у Європі, так і по всьому світу. Колінний суглоб використовували як модель суглоба, враженого ОА. ESCEO скликало спеціальну комісію з 13 міжнародних експертів (ревматологів, клінічних епідеміологів, вчених-клініцистів). Розглянуто чинні настанови, перелічено всі типи лікування та знайдено всі підтверджувальні результати з використанням наявних баз даних. Базові принципи включають необхідність застосування комбінації фармакологічного і нефармакологічного лікування із ключовим набором початкових заходів, що включає доступ до інформації/освіти, зменшення маси тіла за наявності надмірної маси і прийнятну програму фізичних вправ. Визначено чотири етапи. Етап 1 - фонова терапія, яка може бути як нефармакологічною, так і фармакологічною. Етап 2 - розширене фармакологічне ведення пацієнтів із персистувальними симптомами, яке фокусується на застосуванні пероральних циклооксигеназа-2-селективних або неселективних нестероїдних протизапальних препаратів, вибраних на підставі супутніх факторів ризику, в поєднанні зі внутрішньосуглобовими кортикостероїдами або гіалуронатом для подальшого послаблення симптомів. Етап 3 - останні спроби фармакологічного лікування перед проведенням хірургічного втручання представлені слабкими опіоїдами та іншими анальгетиками центральної дії. Етап 4 - фармакологічне та хірургічне лікування захворювання в термінальній стадії із застосуванням класичних опіоїдів як єдиної альтернативи у разі, якщо хірургічна операція протипоказана. Висновки: запропонований терапевтичний алгоритм може стати новою загальною схемою для розроблення майбутніх настанов для ведення ОА, які будуть краще сприйматися лікарями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.285.404.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22938 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського