Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Neeraj$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Sandeep Soni 
Multiple parametric approaches to assess acute radiation lung injury of rats = Різні параметричні підходи з метою оцінювання гострого променевого ураження легенів у щурів / Sandeep Soni, Mitra Basu, Priyanka Agrawal, Neeraj Kumar, Aseem Bhatnagar, Neelam Chhillar // The Ukr. Biochem. J.. - 2016. - 88, № 1. - С. 22-30. - Бібліогр.: 26 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р368.4-29 + Е60*733.23*716-638.233

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21341/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Neeraj 
Structure and properties of ZnSnPVB2D with the application in photovoltaic devices by using CdS and ZnTe buffer layers = Структура і властивості ZnSnPV2D для застосування в фотоелектричних пристроях з використанням буферних шарів на основі CdS і ZnTe / Neeraj, A. S. Verma // East Europ. J. of Physics. - 2021. - № 1. - С. 63-79. - Бібліогр.: 69 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.4

Шифр НБУВ: Ж43925 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Neeraj Sharma 
Development of Mg-alloy by powder metallurgy method and its characterization = Отримання магнієвого сплаву методом порошкової металургії та його характеристика / Neeraj Sharma, Gurpreet Singh, Pardeep Sharma, Amit Singla // Порошкова металургія. - 2019. - № 3/4. - С. 51-59. - Бібліогр.: 16 назв. - англ.

Зроблено спробу виготовити зразок магнієвого сплаву з використанням методу порошкової металургії. Зважаючи на чутливість матеріалу, зроблено правильний вибір середовища спікання. Магнієвий порошок разом з іншими порошками змішували у високоенергетичному кульовому млині. Досліджено вплив вихідних параметрів, таких як тиск ущільнення, температура і тривалість спікання, на пористість, мікротвердість і зміну розмірів. Тиск ущільнення та температура спікання справляють значний вплив на пористість і мікротвердість. Для мікротвердості позитивную роль відіграє збільшення тиску ущільнення. Максимальне значення пористості не перевищувало 37,41 %. Об'ємне збільшення після спікання коливалось від 2 до 4,3 %. Результати щодо пористості та мікротвердості було підтвердждено за допомогою методів сканувальної електронної мікроскопії та рентгенівської дифракції.


Індекс рубрикатора НБУВ: К233.206 + К39

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
4.

Neeraj Sharma 
Magnesium-based nanocomposites: an overview of applications and challenges = Нанокомпозити на основі магнію: застосування та виклики / Neeraj Sharma, Gurpreet Singh, Rakesh Chandmal Sharma, Abhishek Sharma, Kapil Kumar Goyal // Порошкова металургія. - 2022. - № 3/4. - С. 91-109. - Бібліогр.: 111 назв. - англ.

Завдяки своїм унікальним характеристикам магнієві сплави широко використовуються в машинобудуванні та медицині. Було встановлено, що модуль пружності (модуль Юнга) таких сплавів є еквівалентним модулю людської кістки. Окрім зазначених властивостей, легкість і здатність до біологічного розкладання цих сплавів привертають увагу вчених для застосування їх в медичних цілях. Чистий магнієвий сплав має підвищену реакційну здатність і характеризується низькою корозійною стійкістю. Однак підвищення корозійної стійкості вимагає обов'язкового додавання певних зміцнювальних елементів. крім того, було виявлено, що властивості нанокомпозитних матеріалів значно перевершують характеристики інших матеріалів. Тому в даній роботі досліджено різні нанокомпозити на основі магнію з огляду на використання зміцнювальних елементів, проблеми та перспективи. Також було розглянуто ефект від додавання цинку, цирконію, кальцію, стронцію та інших рідкісноземельних елементів (РЗЕ). Ці елементи підбираються залежноі від їх природи, тобто механізму впливу на організм людини. Вплив РЗЕ після їх введення в сплави на основі магнію досліджено з позиції біосумісності, механічних властивостей та корозійних характеристик. Крім того, проаналізовано вплив тріади елементів на нанокомпозити на основі Mg. Механічна міцність і корозійна поведінка композитів у рідинах організму можуть спричинити численні проблеми. Корозійні та механічні характеристики потрійних і четверних сплавів залишаються маловивченими. Ці проблеми, а також перспективи застосування нанокомпозитів на основі Mg детально розглянуто та проаналізовано.


Індекс рубрикатора НБУВ: К233.2 + К391.91-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського