Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Moshynets O$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Moshynets O. V. 
Up-dating the Cholodny method using PET films to sample microbial communities in soil / O. V. Moshynets, A. Koza, P. Dello Sterpaio, V. A. Kordium, A. J. Spiers // Biopolymers and Cell. - 2011. - 27, № 3. - С. 199-205. - Бібліогр.: 29 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: П03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Pokholenko Ia. O. 
Development and characterization of porous functionalized collagen scaffolds for delivery of FGF-2 / Ia. O. Pokholenko, M. D. Chetyrkina, L. V. Dubey, I. Ya. Dubey, O. V. Moshynets, E. V. Sheludko, S. P. Shpylova, M. I. Degtiarova, V. A. Kordium // Biopolymers and Cell. - 2014. - 30, № 3. - С. 216-222. - Бібліогр.: 15 назв. - англ.

Мета роботи - розробка пористих функціоналізованих колагенових скафолдів для доставки FGF-2, а також вивчення їх властивостей in vitro та in vivo. Пористі колагенові скафолди одержано за допомогою методу ліофільного сублімаційного висушування розчину колагену типу I, який містить створений полімер на основі модифікованого зшитого гепарину. Скафолди проаналізовано з застосуванням методів CEM, ACM і ЛСКМ. Ангіогенні властивості колагенових скафолдів, які містять FGF-2, вивчено на моделі хоріон-алантоїсної мембрани ембріона курчати. Дані, одержані за допомогою методів CEM і ЛСКМ, свідчать про те, що одержаний скафолд має перважно шарувату структуру з порами, які з'єднують різні шари. Середній розмір пор варіює від 76 до 150 мкм. Скафолди, до складу яких входить створений полімер, здатні адсорбувати рекомбінантний FGF-2 людини. Запропоновані композиції стимулюють ангіогенез на моделі хоріон-алантоїсної мембрани ембріона курчати. Висновки: розроблені пористі функціоналізовані колагенові скафолди, які містять FGF-2, можна використовувати як засіб для доставки даного ростового фактора, що забезпечує його тривале вивільнення як in vitro, так in vivo.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р353.4 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Moshynets O. V. 
Examining c-di-GMP and possible quorum sensing regulation in Pseudomonas fluorescens SBW25: links between intra- and inter-cellular regulation benefits community cooperative activities such as biofilm formation = Аналіз c-di-GMP і можливого почуття кворуму в Pseudomonas fluorescens SBW25: зв'язок між внутрішньо- і міжклітинною регуляцією сприяє кооперативній поведінці в угрупованні і формуванню біоплівки : (a rev.) / O. V. Moshynets, D. Foster, S. A. Karakhim, K. McLaughlin, S. P. Rogalsky, S. Y. Rymar, G. P. Volynets, A. J. Spiers // The Ukr. Biochem. J.. - 2018. - 90, № 3. - С. 17-31. - Бібліогр.: 92 назв. - англ.

Успішність бактеріальної колонізації складних еконіш вимагає індивідуальної відповіді на зміни умов на мікрорівні так само як і кооперацію на рівні угруповання для продукції таких великомасштабних структур, як біоплівки. Координацію індивідуальних відповідей і відповідей угруповання може бути досягнуто шляхом зв'язування внутрішньоклітинних сенсорних і регуляторних систем, опосередкованих біс-(3',5')-циклічним димерним гуанозинмонофосфатом (c-di-GMP) та іншими сполуками індивідуумів із міжклітинною регуляцією - почуттям кворуму (ПК), що контролює популяцію. Нагромаджується все більше доказів того, що формування біоплівки багатьма псевдомонадами регулюється як внутрішньоклітинними, так і міжклітинними регуляторними системами, хоча в разі модельної Pseudomonas fluorescens SBW25 Wrinkly Spreader, у котрій мутації, що підвищують рівні c-di-GMP, призводять до створення міцної целюлозної біоплівки на кордоні розділу фаз повітря - рідина, не було виявлено ніякого свідоцтва залучення кворумзалежної регуляції. Проте недавній огляд авторів геному P. fluorescens SBW25 виявив потенційний ПК-залежний регуляторний шлях та інші ПК-залежні гени, пов'язані з гомеостазом c-di-GMP, а молекули ПК-сигналінгу було ідентифіковано в культурі. Ці дані свідчать про можливий зв'язок між c-di-GMP-регуляцією і ПК у P. fluorescens SBW25, що надає змогу проводити більш складний і гнучкий контроль продукції целюлози і утворення біоплівки за колонізації грунтів і еконіш, асоційованих з рослинами, - природними середовищами існування P. fluorescens SBW25.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е422.141.2*87

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21341/а Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Snihirova Ye. V. 
Variation of photostability of DNA-sensitive styrylcyanine dyes caused by N-alkyl functionalization = Варіація фотостабільності ДНК-чутливих стирилціанінових барвників, зумовлена природою N-алкільних замісників / Ye. V. Snihirova, M. Yu. Losytskyy, D. V. Kryvorotenko, M. V. Kuperman, O. V. Moshynets, S. M. Yarmoluk, A. Mokhir, V. B. Kovalska // Biopolymers and Cell. - 2020. - 36, № 2. - С. 146-160. - Бібліогр.: 18 назв. - англ.

Мета роботи - синтез і характеризація серії N-алкільних функціоналізованих бензтіазол стирилціанінових барвників як потенційних фотостабільних зондів для детекції нуклеїнових кислот (НК). Під час проведення дослідження було застосовано синтез, спектроскопію поглинання і флуоресценції, опромінення барвників видимим світлом, конфокальну мікроскопію. Барвники, що мають слабку флюоресценцію у вільному стані, підвищують інтенсивність емісію у разі зв'язування з ДНК до 83 разів; найбільше підвищення спостерігалось для барвників з позитивно зарядженими N-алкільними замісниками - Sbt1 и Sbt3. Барвники Sbt1 и Sbt3 виявились найменш фотостабільними у вільному стані, але додавання ДНК значно підвищило їх фотостабільність. Барвники з незарядженими та негативно зарядженими N-алкільними замісниками є більш фотостабільними у незв'язаному стані, і присутність ДНК значно не впливає на їх фотостабільність (зокрема завдяки слабкій взаємодії з ДНК барвників з негативно зарядженим замісником). За фарбування мезенхімальних ставбурових клітин, Sbt1 яскраво забарвлював цитоплазму та компоненти ядра (можливо, ядерця), так що імовірно він фарбує цитоплазматичну РНК та кластери РНК у ядрі. Висновки: варіація хімічної природи N-алкільних замісників є способом створення стирилціанінових барвників з різною фотостабільністю. Функціоналізовані стирилціанінові барвники є перспективними як легкі в застосуванні флуоресцентні зонди для детекції нуклеїнових кислот у розчині та візуалізації РНК-містких об'єктів у мікроскопії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*715.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського