Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Kenioua M$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Kenioua M. 
The effect of using electronic educational technology "Video Technology" on learning dribblings in basketball = Вплив використання електронних освітніх технологій "відеотехнологій" на засвоєння навичок дриблінгу в баскетболі / M. Kenioua, H. Berkat // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2021. - № 2. - С. 133-138. - Бібліогр.: 25 назв. - англ.

Відеотехнології стають одними із сучасних електронних методів навчання, що широко використовуються в галузі фізичного виховання та спорту. Мета дослідження - виявлення впливу відеотехнологій як одного із сучасних освітніх методів навчання та визначення ступеня їх впливу на навчальний процес й набуття навичок дриблінгу в баскетболі учнями загальноосвітньої середньої школи. Учасниками дослідження стали 26 учнів загальноосвітнього навчального закладу. Засоби вимірювання включали дві групи: перша - науково-дослідницькі засоби, зокрема особисте проведення співбесід з експертами, тестування, застосування різноманітних форм анкетування для визначення найбільш прийнятних тестів для оцінки результатів дриблінгу, тестування з метою оцінки навичок дриблінгу, а також наукове спостереження; друга група - пристрої, зокрема портативний комп'ютер, візуальний дисплей, пристрої для вимірювання зросту та ваги досліджуваних, а також спортивний інвентар та відеотехніка. Продемонстровано вплив навчальної програми на розвиток в учнів навичок дриблінгу в баскетболі. Використання учнями відеотехнологій покращило їх навики ведення м'яча в баскетболі. Висновки: під час занять із фізичної культури стало необхідним використання відео- та аудіопристроїв й інших електронних носіїв, зокрема включення віртуальної реальності, доповненої реальності у зв'язку з їх важливістю в навчальному процесі та встановленні зв'язку між органами слуху й зору, що дало змогу виграти час та підвищити мотивацію учнів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.661.4с51

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського