Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Jacoby J$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Jacoby J. 
Considerations and complications with "first principles" dynamic modelling of industrial compressors = Міркування щодо застосування і складності моделей першого порядку у динамічному моделюванні промислових компресорів / J. Jacoby, T. Bailey, V. Zharikov // Авіац.-косм. техніка і технологія. - 2021. - № 5. - С. 24-32. - Бібліогр.: 7 назв. - англ.

Загальнодоступне апаратне забезпечення для обробки даних і готове програмне забезпечення для моделювання надає можливість відносно легко створювати "високоточні" моделі першого порядку як для сталих, так і для перехідних станів як для осьових, так і для відцентрових промислових компресорів. Ці високоточні моделі знаходять своє застосування в системах моніторингу продуктивності ("цифрових двійників", які працюють у режимі реального часу), на етапі попереднього інженерного проектування, а також в оцінці продуктивності компресора після завершення проектування та перед початком етапу будівництва. Моделі компресора корисні для достовірної демонстрації роботи компресора і, деякою мірою, залежно від складності моделі, оцінки реакції процесу на різні робочі умови. Після створення моделі легко провести аналіз продуктивності компресора за принципом "що якщо", щоб відповісти на питання, пов'язані з рекомендаціями або перевіркою правильності вибору рециркуляційного/випускного клапана та його швидкістю спрацьовування; загальним компонуванням трубопроводів та обв'язкою компресора; вимог до байпасу гарячого газу, і це лише деякі з них. Використано практичний підхід до обговорення компресора та параметрів процесу, необхідних для побудови цих, так званих, "високоточних" динамічних моделей промислових компресорів. Визначено вхідні параметри та реакції компресора, які точно моделюються за допомогою рівнянь першого порядку, доступними в готовому програмному забезпеченні для моделювання, та ті параметри, які зазвичай вимагають компромісу між "ab initio" і даними апроксимації. Обговорено тенденцію моделювання до завищення змін тиску під час помпажних подій і заниження роботи в області "дроселювання" та використання програмами моделювання розрахунків ентальпії ступені компресора для прогнозування та кількісної оцінки зворотного обертання компресорного агрегату. Використано авторський досвід і розуміння роботи компресора та моделювання, та досвід роботи з програмним забезпеченням для динамічного моделювання AVEVA Dynamic-Simulation як базу для цього обговорення.


Індекс рубрикатора НБУВ: З762

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24839 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського